» »

Katere prenosnike bi ljudje v SLO najraje kupili?

Katere prenosnike bi ljudje v SLO najraje kupili?

slo-swizec ::

Mene pa zanima Vaše mnenje glede prenosnikov, ki so na našem trgu.

Kaj Vi mislite, katere vrste prenosnikov ljudje v Sloveniji največ potrebujejo oz. kupujejo?
Ali so to ultra lahki, 15,4", ali z dobro grafiko, mogoče večji od 17", kaj menite Vi?

lp

jest10 ::

Poceni 15,4 z dobro baterijo. Za večino je prenosnik le prenosna pisarna ali pa ga imajo za poganjanje ne preveč procesorsko zahtevnih aplikacij.

boolsheat ::

Ponavadi po moje, sploh mladi, iščejo tudi take, ki so sposobni poganjat tudi kako igro...

jype ::

Čim manjši, čim lažji, s čim daljšo avtonomijo in čimbolj udobno tipkovnico, če je možno še z zaslonom, ki ne potrebuje backlighta ob močni svetlobi iz okolja.

profii ::

pri nas se mi zdi da je aktualno da ima 17" ekran, ostalo pa ni tako pomembno. važno da je skos na mizi v sobi in da se v gostilni lahk hvali da ima 17" laptopa. poznam kar nekaj takih primerov.

Leks ::

zelo splošno in relativno vprašanje.

vsaka skupina ljudi kupuje sebi primerne:

študentje: za poganjanje CAD programov in iger, nekateri samo za Office, filmi, internet

šolarji, ki hočejo izgledati fancy: mini prenosniki (Wind, eee,...)

poslovni ljudje: tisti ki imajo nekoliko več pod palcem si omislijo kakšen HP workstation, ali kakšen ostali dober brand. Velik poudarek je na dizajnu in znamki. Tu odpadejo razne barvne variante DELLa :)

Najstniška dekleta: samo da je čim bolj barvito, ni toliko važna specifikacija, saj se bo poganjal samo Office, internet, film,...


Ok, to je nekako moje videnje in poznavanje trenutnega trenda. Seveda so pa v vsaki skupini tudi odstopanja.
Lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup prenosnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
212374 (1856) detroit
»

Pomoč-prenosnik

Oddelek: Kaj kupiti
432564 (2249) katja1986
»

Prenosnik ?

Oddelek: Kaj kupiti
71017 (832) Mr_Globus
»

Velikost monitorja nujno

Oddelek: Strojna oprema
101037 (867) para!
»

Nakup prenosnika - 3 opcije

Oddelek: Kaj kupiti
493754 (2044) Jackass

Več podobnih tem