» »

Zakaj vsi sovražijo MEssenger-ja?

Zakaj vsi sovražijo MEssenger-ja?

BlackHole ::

Opažam, da vsaka stran, ki je nekoliko povezana z operacijskimi sistemi omenja kako odstraniti Windows Messenger. Mi lahko kdo pove zakaj je ta program tako napačen. Jaz ga uporabljam, ker mi v trenutku javi, če sem dobil kakšno novo pošto, brez da odpiram Outlook, javi mi tudi ali je kdo od kolegov v tistem trenutku na internetu.

andrej ::

veliko uporabnikov uporablja recimo ICQ in jim gre na zivce, da se WM zeli zagnat.

Sicer pa Windows Messenger ni napacen, ceprav ni popoln. osebno ga uporabljam, ker ne rabim namescat posebne aplikacije...:D

Borci ::

Vsak program ima nekaj prednosti in nekaj slabosti.
Messenger uporabljam predvsem za prebiranje e-mailov. Za pogovor sicer ni preveč primeren, ker si niti ne shrani pogovora.
ICQ recimo omogoča, da nekomu pošlješ sporočila, čeprav takrat recimo ni OnLine in še in še možnosti.

ender ::

BlackHole: gre za to, da se program namesti, čeprav ga ne rabiš - za pošto uporabljam The Bat, ki je po zmogljivosti (da o vranosti ne govorim) svetlobna leta pred Outlookom, za neposredno sporočanje :D pa ICQ/Trillian.
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

Bx ::

men je čist v redu za tist kar sam rabim ...
prej preden sem formatiru sem mel tud icq,
samo pri icq-ju nisem nikjer najdu funcije za izvoz vseh stikov,
tko da se mi zdej ne da spet vseh iskat...

me pa zanima, če kdo pozna kakšen proggie kjer se po mikrofonu lahko pogovarja več ljudi naenkrat, ker v messengerju se lahko pogovarjata (če prov vem) le dva
Bx

Tr0n ::

Vse nepotrebne stvari je potrebno odstranit :).

ICQ pa ne rabis instalirat, ampak uporabis java razlicico na lite.icq.com.

Lime ::

Jaz osebno sem ga zbrisal, ker se mi je vedno, ko sem se skonektal na net, program zagnal. Tega pa ne maram. Poleg ure spodaj desno je lahko samo ikonca od Norton antivirusa in nič drugega, kar bi še zaviralo računalnik.
Pri ICQ lahko to funkcijo izklopiš in ga zalaufaš poljubno, kadar ti paše.

Gh0st ::

Sovražim ga ker je od Microsofta.
Ker je eno navadno sranje. Brez pomena. A ni dost da maš Outlook Express?
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

tejo ::

Jest pa sovražim tiste ki sovražijo MS. Messenger je čist v redu zadeva, edini problem je ker je od MS, če ne bi bil, bi vsaj polovica o njem menila drugače.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tejo ()

ender ::

tejo: sploh ni problem to, da je od MSja. problem je v tem, da se ti namesti četudi ga ne rabiš, in da ga je dokaj težko odstraniti (pa še potem se ti znova namesti ko delaš update...)
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

tejo ::

Kdo pa pravi, da če se naloži skupaj z Windows da ga moraš uporabljat? Sej v WinXP lahko narediš da ti v desnem spodnjem kotu vedno skrije njegovo ikono.

Gh0st ::

En model ima zelo hud Signature na tem forumu, ki zelo lepo opisuje podjetje MS.
scena v stilu, 32-bit interface for 16-bit shell for 8-bit filesystem, 4-bit command system for a company that cannot stand 2-bits of information....
neki tazga, pozabu sm.
u glavnem tust kma tak signature ti bo lepo povedal...
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

BlackHole ::

Pravzaprav mi je Messenger bolj všeč kot Outlook, vsaj za določene stvari. Na primer: takoj mi javi, koliko nove pošte imam, če jo spoh imam. Ko potem kliknem se pač poveže na Hotmail stran, kjer je verjetnost ukužbe z virusom zelo majhna, saj vsako pošto z priponko pregleda z antivirusnim programom, izogneš pa se tudi kakim "luknjam" v Outlooku. Ima pa še eno zelo koristno zadevo in to je filter, ki ti nepomembno pošto (razne oglase in podobno sranje) avtomatsko vrže v JUNK mail mapo in te o njih sploh ne obvešča kot o novo prispeli pošti. Drugače je pa Outlook boljši in hitrejši kar se tiče pošiljanja pošte in uporaba adresarja je enostavnejša.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Cenzura v MSN Messengerju (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
13117354 (13034) 64202
»

Microsoft in Yahoo sklenila IM partnerstvo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
558504 (7238) ahac

Nadomestek za M$M Me$$enger

Oddelek: Programska oprema
311868 (1654) OwcA
»

Net Meeting

Oddelek: Programska oprema
141539 (1259) Cowboy6
»

Windows XP vprašanje

Oddelek: Operacijski sistemi
251348 (915) Loki

Več podobnih tem