» »

Resen internet problem...

Resen internet problem...

simejanko ::

Dober dan Ze vnaprej povem da ce ne znate resiti problema ce mi lahko prosim date kako dobro stran u anglescini kjer bi mi znali pomogati..

No zacelo se je ko sem nekega jutra prizgal racunalnik in naletel na naslednje probleme
1.
hotel priti na eno stran ki je bla 100% online... a mi je napisalo. Pri vzpostavljanju povezave s stranjo windowsupdate.microsoft.com je bila zahteva zavrnjena.
Brskalnik se ne more povezati na izbrano stran, čeprav je videti, da bi lahko obstajala. To je le ena izmed strani ko mi tako napise sj vecina mi dela sam ene pa kr ne... Napisalo mi je tudi ko sem hotel nekaj na microsoftu zdownloadati un WGAplugin

2.
Ucasih pri stranih mi je kr osmino zloada pol pa napise koncano... in pol morm 2x pa tud do 8x refreshat stran da je ql.

3.
Pri downloadih downloadu sm ene program iz neta in ga je downloadal 5s pol je pa kr napisal koncano...kr pa program je biu velk 60mb tm je napisal pa koncano pri 500kb...

4.pri nekaterih straneh kot so megaupload ki uporablajo flash... mi zmer napise da morm pol tut 100x refreshat... Strani, ki si jo želite ogledati, ni mogoče prikazati, ker uporablja neveljavno ali nepodprto obliko stiskanja to mi napise recmo en korak predn downloadam

5. Pri veliko straneh kjer bi moble bit reklame (adi) Mi napise kr eno reklamo u spanscini tut pri youtubu... pr veliko straneh pac

6. Pri youtubu k hock pregledat svoja osebna sporocila ali shared video in podobno mi zelo pogosto napise bad response from server

Sem> restartal modem, probal na firefox in internet explorerju (enako), restartal komp.

Kaj to virus povzroca?
Je res moja edina resitev Formatiranje racunalnika?

Hvala za pomoc

Duhec ::

Nabavi original XPje, na novo inštaliraj sistem, naredi Windowsupdate vseh varnostnih in kritičnih posodobitev, naloži antivirusni program, nato pa redno posodabljaj bazo antivirusa in Windowsupdate .


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[P2P] BitTorrent - Naslednja generacija P2P (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Omrežja in internet
1896470502 (20638) Rias Gremory
»

napaka pri nalaganju strani

Oddelek: Pomoč in nasveti
281930 (1158) jedateruk
»

računalnik ne najde USB-jev,webcam-a, bluetooth-a

Oddelek: Pomoč in nasveti
131610 (1357) saja
»

Pošiljanje podatkov - Ajax (post) v php file

Oddelek: Izdelava spletišč
162474 (2297) Lion29
»

The worst page(s) ever :)

Oddelek: Loža
172279 (1531) R33D3M33R

Več podobnih tem