» »

Katarina Kresal

Katarina Kresal

Temo vidijo: vsi
1
2
»

Double_J ::

Za njega so slabi, zate pa verjetno dobri, nestrpnež.:D

borchi ::

> ... nestrpnež.

zakaj? mislim, zakaj misliš, da si zgolj z navajanjem dejstev zaslužim ta naziv. oz. zakaj misiš, da moderatorji tega ne bodo brisali?
l'jga

Double_J ::

Očitno polemiziraš s tem, da nekdo rezultate volitev označi kot slabe. Dokaj nestrpno.

borchi ::

polemiziram?! samo povedal sem kako na zadnje predsedniške volitve gleda naš premier. ti pa si povedal kako na volitve 1990 gleda kresalova. sem te označil za nestrpneža?
l'jga

MadMicka ::

Namesto za Petrleta se je večina Slovencev odločila za Turka. In potem predsednik vlade pravi, da so rezultati volitev zaskrbljujoči. A to se tebi Double J zdi normalno? Zaskrbljujoče je to, da imamo predsednika vlade, ki mu niso jasni, še manj pa pisani na kožo demokratični standardi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MadMicka ()

LordTado ::

za politiko rabiš jajca,ona pa jih ne bo mela še en lep čas,lahko je odločna in zveni prav lepo,ampak to je 10% uspeha.
Politika je bolj interpretacija in iznajdljivost kot pa realni rezultati,vsaj v Sloveniji še bo tako en lep čas,ker če bi se razvoj vrtel v pravično smer in
bi ljudje volili sposobne ljudi(ki bi kandidirali le v primeru neodvisnosti dela od politike),pol bi lahko zlezli iz balkana,s takim načinom,kot ga gledamo zdej pa bomo še kakih 20 let gledali nasmeške pred volitvami,ki pri naivnem narodu očitno uspejo,po volitvah pa krajo in ukoriščanje...

Se vidimo na volitvah:))

Jaz bom si ustanovil stranko "Ne Vem"PA SEM ZMAGAL:)

jype ::

LordTado> za politiko rabiš jajca,ona pa jih ne bo mela še en lep čas

Glede na to, kako je javno (in imho upravičeno) napizdila Erjavca, si ji jaz ne bi drznil pripisovati manjka jajc.

Ziga Dolhar ::

Sment! Politik je napizdzl politika? In, oh nezaslisano, celo javno!?

Now that takes some nuts! :-)
https://dolhar.si/

mojsterleo ::

katarina kresal je na predstavitvi svoje knjige povedala, "da ima kot zenska veliko prednost, saj marsikaj pogoltne za skupno dobro."

ce pa to ni omembe vredna kvaliteta, pa res ne vem kaj je...

whatever ::

sem se že spraševal, kdaj bo kdo to omenil:D
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

lambda ::

Natančneje tako:

"Morda smo ženske na boljšem, morda znamo kdaj kaj pogoltniti z namenom, da bi na koncu prišli do sporazuma, ki bi bil odsev želje vseh sodelujočih akterjev"

LordTado ::

jpe - to so podobne finte kot pri pečetu in takih šalabajzerih,živijo na napakah drugih...Če bi ona nardila iste poteze kot jih sedaj šinfa in si z njimi nabira točke,bi blo seveda dobro za razvoj države itd...

Pri tej babnci s prav vidi,kako razmišlja pred odgovorom,da bo besede zložla skupaj čim bolj prikupno do ljudi...

Če pridejo gor trije mušketirji,pol veš da je spet komunizem gor in smo na starih potah...To so oprani komunisti...

jype ::

LordTado> Če bi ona nardila iste poteze kot jih sedaj šinfa in si z njimi nabira točke,bi blo seveda dobro za razvoj države itd...

Misliš, če bi se obnašala, kot da je na "igre brez meja", ko gre debata o pomembnih državniških rečeh?

Se opravičujem - si je ne predstavljam. Pa nisem njen privrženec.

LordTado ::

Morale manka,to ti hočem povedat,ker vsi izberejo vsako pot samo da na vrh pridejo.
Če si na vrhu,lahko ščiješ po drugih,oni pa po tebi težko...
V tej vladi še vidim najmanj korupcije do sedaj.
Sedaj prihaja na dan,kako so si posamezniki ustvarjali različne "klane" in se bogatili...
Tega pri lds nebi videl.

jype ::

LordTado> Morale manka,to ti hočem povedat,ker vsi izberejo vsako pot samo da na vrh pridejo.

Tak je resnični svet tam zunaj. Nima smisla slepomišit.

LordTado> V tej vladi še vidim najmanj korupcije do sedaj.

Potem si verjetno zaslepljen - jaz, na primer, je vidim več kot sem je prej, bržkone zato, ker se je sedanji oblasti precej bolj mudilo, saj je zdaj že dve leti jasno, da jim naslednje volitve ne bodo ravno naklonjene.

LordTado> Sedaj prihaja na dan,kako so si posamezniki ustvarjali različne "klane" in se bogatili...
LordTado> Tega pri lds nebi videl.

Ker so LDSovci sposobnejši. Ne vsi, se razume. Rop, recimo, ni bil. Za Kresalovo ne morem reči, ker nimam pojma kakšna je.

_marko ::

->LordTado> V tej vladi še vidim najmanj korupcije do sedaj.
->jype>Potem si verjetno zaslepljen - jaz, na primer, je vidim več kot sem je prej,

A še niste pogruntali, da v takih primerih vse le ideološka odločitev, ker se noben od vas niti približno ne trudi bit objektiven.

Mathhai in jype bosta vedno videla vse slabše v desnici - tako kot določeni exstremni desničarji v levici.
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

Bellzmet ::

Men je sexy.

opeter ::

Jaz bom naposled volil LDS le zaradi Kresalove. Ukradel sem enega od plakatov in si jo izobesil v sobo, da jo lahko gledam. Vsako uro vsaj dvakrat. Tak je lepa.

Ne, saj ne... samo se šalim :p
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Kremenčkova ::

Opeter, da se samo šališ...taka ideje se ne more kar porodit iz ničesar :)

Mislim, da je postavljena samo zato ker je Ženska, in žensk je v politiki kao premalo.

BigWhale ::

Jaz bi _volil_ Katarino in Barbaro. Obe skupaj! V ledru! :>

Blinder ::

Pa dejte pustit stat to dolgocasno politiko in pripopajte raje kaksno naked fotko od kresalove:D
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

načrt za pištolo

Oddelek: Loža
234416 (3127) Isotropic
»

3d lasersko graviranje stekla

Oddelek: Loža
91741 (1470) dogi
»

Laganje politikov iz SDS? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17312086 (8071) Poldi112
»

Volitve se bližajo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8220623 (19242) T-h-o-r

sodnija in 2 sv vojna in po krivem zaprti ljudje (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
524386 (3786) Barakuda1

Več podobnih tem