» »

Katarina Kresal

Katarina Kresal

Temo vidijo: vsi
«
1
2

world ::

Živjo!

Evo,naš časopis Delo je objavil negativen spot za Katarino Kresal!

Link:
http://www.delo.si/clanek/66297

Opomba moderatorja: Gospa Kresal (še) ni problem človeštva, za jamranje o strahotni kakovosti naših medijev pa tema že obstaja. Ko bo, spomnite moderatorja lože, da jo premakne nazaj med probleme človeštva.

XCom ::

LOL, še drugim strankam bi moral kaj tazga servirat, jo ni stranke ki si takih stvari ni zaslužila.

Blinder ::

Kdo je ta zenska? Al k***a?
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

BigWhale ::

Ker sem ze na libertarcovem blogu (tam se je spot pojavil) vprasal, bom se tukaj. Ker sem nevesc politike in gospodarstva me zanima kako je lahko bivsa LDS vplivala na nizko rodnost in na visoke cene stanovanj?

Ziga Dolhar ::

BigWhale,

bivšaeldees ni sprejela zakona, s katerim bi se znižale cene stanovanj!!!!
https://dolhar.si/

BigWhale ::

Ocitno so pa uspel sprejet zakon, ki je pocenil kontracepcijske tablete in kondome... Al kaj?

Aja, pa zanima me se to, kaj ima zdajsnja LDS skupnega s tisto staro?! Najbolj smesno pri vsem tem mi pa je, da LDSa nisem nikoli maral.

Mmmmm, Kresalova v ledru... :D

Yossarian ::

Mmmmm, Kresalova v ledru... :D

Uuuuuuff
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Blinder ::

Kaj je leder?
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

dolenska ::

kresalova je lepa dečva...vendar je zaradi tega ne mislim volit.

Thomas ::

Premlad, da bi ti povedal, kaj je leder.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Blinder ::

Leather?:D
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Thomas ::

Očitno si sam poštudiral, kaj gre Big Whaleu po glav.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

KandazaR ::

leder je usnje.

Thomas ::

A je potrebno, da si tako ekspliciten, KandazaR?

A je to potrebno, te vprašam?
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

KandazaR ::

Očitno je :|

OChack ::

to ali bojo cene stanovanj padale ali bo hrana cenejša ne določa vlada ampak ponudba in povpraševanje, zakaj bi jst moje stanovanje prodav za 200 000€, če imam na voljo 10 kupcev ki ga hočejo in mi nekdo ponudi 300 000 ga pač prodam anjbolšemu in tako je, ravno tako hrana, če pridelam 100 kil krompirja, pa je kila 1€, prodav bi ga pa lahko 300 kil pač dvignem ceno do take mere, da eliminiram reveže ki niso pripravljeni zanj plačat 3€ za kg. tako dela sistem in nič drugače.

kresalova normalno nima problema ker ima stanovanje za pov miljona in porscheja, potem govori d ave kako je biti reven ker izhaja iz bogate družine njen partner pa vemo kdo je
Int€l inside, IDIOT Outside

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OChack ()

Blinder ::

A je po vaše tale punca keš p***a?:D
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

mmmato ::

OChack, kdo pa je njen partner?
http://www.turnofftheinternet.com/

Thomas ::

Jest tele teme ne bom več bral. Najprej leder, zdej partner ... tole nej bi bila politična tema, ane?
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Blinder ::

Pa sej ona ni politicarka, ona je prostitutka, ki prodaja svoje telo zato da se gre neko politicarko.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Thomas ::

Ne, ne. To pa ni res.

Sej ne, da je biti prostitutka kaj slabega. Ona je povprečna povzpetnica z nadpovprečno uspešnostjo.

Nekaj takega, kot Pahor, se meni zdi. Taki lahko pridejo precej daleč in sploh ni nujno, da niso uspešni.

Komot si predstavljam Katarino Kresal kot zunanjo ministrico, recimo. Zdaj ali 2012. Komot.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Highlag ::

Zanimivo bi bilo če bi obdelal še druge stranke. Mislim, da nobena ni nedolžna. Vprašanje je katera je naredila manj pi****ij.
Never trust a computer you can't throw out a window

WarpedGone ::

>> Vprašanje je katera je naredila manj pi****ij.

Ne, vprašanje je, katera jih BO naredila manj oz. katera bo imela najvišji rating DOBRO / SLABO.
Zbogom in hvala za vse ribe

LeXani ::

A je po vaše tale punca keš p***a?

Zakaj pa mislš da je z unim starim dedom.;((
Čas prve prijave 04.11.2005

Thomas ::

Štirje fantje špilajo,
za 'no mlado Kresalco.
Prišel je en stari ded,
hotu jo je zase met!
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

opeter ::

EDIT: napačna tema
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

AngelOfDeath ::

Glede na to da je njen "fant" eden izmed najbolj znanih slovenskih odvetnikov bi jaz pazil kaj pišem o njej. V enem časopisu sem bral da gospodična vsaki teden s privatnim letalom leti v milano po nakupih...
edit: Slovnica

LeXani ::

Mogoče je pa glih "on" odprl to temo :D
Čas prve prijave 04.11.2005

Blinder ::

Kaj zdaj niti na forumu ne moremo napisat kaj si mislimo o njej :O
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

zee ::

V enem casopisu si bral? Bil je to Slovenski tednik (ena prvih stevilk tega pamfleta) ...nomen est omen + ve se, katera politicna opcija podpira izdajanje omenjenega pamfleta.

Naj dodam, da ce bi se slovenceljni med sabo manj tozarili, bi Katarinca v Milano na shopping ne letela s privatnim letalom.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zee ()

mihec87 ::

Uff in pol tazga dat na oblast,če že sedaj tako dela, kaj bo šele pol ko pride do državnega denarja..

dukenukem ::

ja bo revca šla še dalj zapravlat davkoplačevalski dnar ,sama bo letela v ameriko po čeveljčke, potem pa jamrala, kako eni težko živijo ,naj sam kaj da in nardi za to

TESKAn ::

ja bo revca šla še dalj zapravlat davkoplačevalski dnar ,sama bo letela v ameriko po čeveljčke, potem pa jamrala, kako eni težko živijo ,naj sam kaj da in nardi za to


Davkoplačevalski denar? Torej če si z delom zaslužiš za preživet, je to tvoj denar, če pa zaslužiš orenk na pošten način (last time i checked, biti odvetnik ni kaznivo dejanje) pa zapravljaš davkoplačevalski denar? Mi ne gre v glavo ta nov način razmišljanja, da naj bo uspešne ljudi sram, ker so uspešni. Da je "kriminalno", če si za svoj denar kupiš avto. Ali da si plačaš privat letalo v Milano.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Loki ::

urm kaksen cudezen zakon pa je tisto, da bi se znizala cena stanovanj? davek na nepremicnine?
I left my wallet in El Segundo

opeter ::

ja bo revca šla še dalj zapravlat davkoplačevalski dnar ,sama bo letela v ameriko po čeveljčke, potem pa jamrala, kako eni težko živijo ,naj sam kaj da in nardi za to


Davkoplačevalski denar? Torej če si z delom zaslužiš za preživet, je to tvoj denar, če pa zaslužiš orenk na pošten način (last time i checked, biti odvetnik ni kaznivo dejanje) pa zapravljaš davkoplačevalski denar? Mi ne gre v glavo ta nov način razmišljanja, da naj bo uspešne ljudi sram, ker so uspešni. Da je "kriminalno", če si za svoj denar kupiš avto. Ali da si plačaš privat letalo v Milano.


Pač za večino je to "kriminalno". Stari pregovor pravi, da se z delom še nikoli, nihče ni obogatel (čeprav so seveda izjeme), ampak ljudska modrost je pač ljudska modrost.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

mihec87 ::

Treba mal sirse pogledat, odletela na shoping z letalom na drzavne stroške..

BigWhale ::

Jest tele teme ne bom več bral. Najprej leder, zdej partner ... tole nej bi bila politična tema, ane?


Meh, ze prvi post ni bil politicni ampak po mojem traparija. Nevem no. Men se zdijo take stvari primitivne.

TESKAn ::

Treba mal sirse pogledat, odletela na shoping z letalom na drzavne stroške..


To dela drugače Janezova Urška, Kresalovi pa lete menda plača njen Senica...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Gavran ::

to ali bojo cene stanovanj padale ali bo hrana cenejša ne določa vlada


Zato pa določa (posredno ali neposredno) zazidljiva zemljišča, dajatve za spremembo namembnosti in še kup papirologije ki je potrebna preden zasadiš prvo lopato. Posledica? Manj se gradi pa še dražje je - manjša ponudba - višje cene.
Bodimo strpni do virusov. Tudi virusi gripe, prehlada in AIDSa morajo živeti.

AngelOfDeath ::

V enem casopisu si bral? Bil je to Slovenski tednik (ena prvih stevilk tega pamfleta) ...nomen est omen + ve se, katera politicna opcija podpira izdajanje omenjenega pamfleta.

Naj dodam, da ce bi se slovenceljni med sabo manj tozarili, bi Katarinca v Milano na shopping ne letela s privatnim letalom.




Glede da je 95% Slovenskih časopisov v rokah Šrota in prijateljev. Me zanima od koga je pa tale ?
edit: Slovnica

krucymucy ::

Uff in pol tazga dat na oblast,če že sedaj tako dela, kaj bo šele pol ko pride do državnega denarja..

Ravno take je treba voliti, ker imajo svojega dovolj :D

mihec87 ::

exodus- dvomim da majo taki gdaj dovolj, no lahko pa da se motim čeprav..

perfect ::

Najbolj važno pri celi stvari je,da ostaneš nedolžen pri tem pa dobro 'brcaš' pod pasom...
:D

Karaya 52 ::

"Prve demokratične volitve leta 1992..." To sem ji malo zameril... Erjavec pa ne ve katera kitica Zdravljice je himna...

Double_J ::

Za njo so volitve demokratične zgolj ko zmaga LDS.:D

borchi ::

> Za njo so volitve demokratične zgolj ko zmaga LDS.

ti pa ne veš najboljš katera stranka je na prvih demokratičnih volitvah v sloveniji dobila največ glasov, ane? no, sej me sploh ne čudi.

btw, probleme s tem ima janša, ki je rezultate zadnjih predsedniških volitvev, v funkciji predsednika vlade rs, komentiral kot slabe. verjetno zato ker ni zmagal kandidat, ki ga je podpirala sds.
l'jga

_marko ::

borchi... spet bluzis ane... daj link na to trditev....
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

borchi ::

sam tolk, da se razumema. praviš, da bluzim, zato ker nisem podkrepil napisanega z linkom ali zato, ker praviš, da ni res to kar sem napisal?
l'jga

Nameless One ::

ki je rezultate zadnjih predsedniških volitvev, v funkciji predsednika vlade rs, komentiral kot slabe


Seveda bluzi, Janša je kot slab rezultat označil referendum o lastninjenju zavarovalnic, predlagateljica le tega je bila namreč Vlada republike Slovenije (Referendum in volitve so bile na isti dan). Rezultata predsedniških volitev pa ni komentiral kot slabega, saj pri njem ni sodelovala Vlada.

borchi ::

13.11.2007, Ormož, delovni posvet vlade:

"Rezultati nedeljskih glasovanj so slabi, razmere, ki so privedle do njih, pa zaskrbljujoče, saj se je predvolilna kampanja v veliki meri usmerila v obračun z vlado."

"Odprte vse možnosti, vključno z odstopom vlade".


torej, _marko in Nameless One si upata trdit, da ne morem najt linka do članka.
l'jga
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

načrt za pištolo

Oddelek: Loža
234416 (3127) Isotropic
»

3d lasersko graviranje stekla

Oddelek: Loža
91741 (1470) dogi
»

Laganje politikov iz SDS? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17312085 (8070) Poldi112
»

Volitve se bližajo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8220623 (19242) T-h-o-r

sodnija in 2 sv vojna in po krivem zaprti ljudje (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
524386 (3786) Barakuda1

Več podobnih tem