» »

izziv za računalničarje

izziv za računalničarje

kranjskijože ::

Pred kratkim sem formatiral računalnik in od formatiranja dalje mi internetne strani odpira na trenutke počas, na trenutke vredu, na trenutke pa sloh ne. Partisa, blinka in sloreactorja mi od začetka sploh ni odpiralo. Ko sem naložil Throttle (program za pohitritev interneta) mi je blink začel delovati, tudi internet je bil hiter a ne za dolgo. Uporabljam Broadband router na katerega je vezan še en računalnik z visto in dela brez težav. Pred formatiranjem mi je vse delalo normalno.Uporabil sem tudi že opero. Pri firefoxu sem naložil že nekaj dodatnih programov kot so activex, flashplayer, java... . Resetiral sem modem, se direktno priklopil a rešitve ni. Naložil sem tudi že service pack 2 in 3.
Prosim za pomoč!

BaRtMaN ::

solatko ::

Naloži visto.

kranjskijože ::

nažalost nič bolše. če želim naložiti visto je ne morem, ker pač nimamo vsi takega računalnika ki bi podpirala visto:D

solatko ::

Vista laufa v redu tudi na zelo švoh mašinah, nima sicer aera in drugih grafičnih dodatkov, zato pa je sistem brez problemov, bolje kot xp.

Tilen ::

Ko sem naložil Throttle (program za pohitritev interneta)

Smeh.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

cyber_killer ::

Probaj eno virtualno masino ustvarit npr. linux pa probaj ce dela vse kakor mora. Kaj pa format res tisti format ko prepises disk z nulami..

MihaFirst ::

Morda pa zgolj težave z DNS strežniki :)

SmeskoSnezak ::

Ja, čist možno. Kolko se spomnim od ene kolegice, ne smeš pri Siolu al Amisu (zaj nisn ziher kje točno) vpisat not DNS-ov!! Vsaj pri njej je blo tak, da je to bila težava, takoj ko so zbrisali DNS naslove, je internet začel delat ko šus!
@ Pusti soncu v srce... @

zee ::

Ni res ravno. Dokler sem imel svoj router in ne Siolovega, sem imel vedno rocno vpisane DNS streznike od Siola in Arnesa, pa je stvar delala brez tezav.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

kranjskijože ::

do sedaj ni nič pomagalo tudi tisti dsn vpisan ali ne vse dela isto. :S zgleda bom moral še enkrat formatirati računalnik.:S

Witboy ::

mogoce je pa kaj narone s HW :)
probi nek liveCD pa poglej kako ti tm dela net ob srfanju

BigWhale ::

Naloži visto.


Men je tole hujsi lol, kot pa Throttle... ;>

Ce stvari res tako zelo pocasi delajo je precej verjetno, da je kak problem z DNS nastavitvami.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Surfanje NO GO, torrent hitrost pa full speed

Oddelek: Pomoč in nasveti
392722 (2060) usurp3r
»

Prikazovanje spletnih strani

Oddelek: Pomoč in nasveti
15855 (686) Mitch
»

Težave v internetni povezavi - DNS

Oddelek: Omrežja in internet
51174 (1126) Malajlo
»

Težave z internetno povezavo

Oddelek: Omrežja in internet
13983 (744) DeeCoy
»

Povezava z internetom v študentskem domu

Oddelek: Omrežja in internet
161477 (1296) svetetko

Več podobnih tem