» »

Kateri telefon?

Kateri telefon?

Zeberdee ::

1. Mora imeti kvaliteten fotoaparat in kamero ter snemalnik zvoka.
2. Mora biti povezljiv na net (software, da loh gor vržem opero).
3. Mora biti povezljiv na gmail (moj w950i trenutno ni, sicer ne vem zakaj, ampak vseeno).

Zaželjeno je, da je na voljo v naročniških paketih, ni važno kater operater.

bluefish ::

kar se tiče povezljivosti na gmail je to posledica nekih nastavitev povezave preko GPRS, ki jih ima Simobil. Če se ne motim moraš izklopiti posredniško storitev oz. nekaj podobnega.

tilinho20 ::

5300 samo ima pa kamero ''samo'' 1.2mp. Mogoče ti bo tut to zadost.

demon#666 ::

Mam Nokio 6500 slide. Ma 3.2 mp, kupu sm pr simobilu 2 mesca nazaj bla je 160€. Ima že gor Opero.

LP
Sabertooth Z87|4670K|8GB|840 PRO 256GB|
R9 270X WindForce|Seasonic 660|Define R3

Zeberdee ::

6500: Mogoče minus, ker nima wifija. Je taka kamera sposobna snemati posnetke za recimo, youtube? No v bistvu se mi gre bolj za snemanje zvoka, saj ga potrebujem za snemanje pogovorov.
5300: Too cheap.
blueFish: w950 mi je že razpadel, totalno. res sem se zajebal, nikoli več takega telefona (takrat je bil 400,500 €).

Je možna še kakšna druga firma? Samsung?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zeberdee ()

Infinity ::

HTC Touch diamond je pri mobitelu 300€ in je zadevca prava poslastica

Zeberdee ::

Tako drag telefon bi vzel samo, če bi mi ga prej dali za probat, vsaj za en delovni dan.
Na žalost pa telefone posojajo le, če prideš direktno v stavbo ali tja pošlješ svojega voznika.
Moje delo je tako, da potrebujem hitro odzivnost in že sekunda nedosegljivosti (nokia mislim da n75 mi je zmrznila, ni odzivala na klice) pomeni izgubo tako živcev kot bolj pomembno denarja.
Res pa je tudi, da sem zanikrn uporabnik. Telefon je po žepih, na stolu v avtu, včasih pade na tla (w950 je razpadel brez tega), baterijo hitro znucam, ker ga ne morem polniti in prazniti, kadar mi paše... Zato bi mogoče vzel neko srednjo rešitev, ki ni tako draga in mogoče ni top, je pa uporabna in bo zdržača več kot 12 mesecev.

blackmack ::

Mam Nokio N78. Pravi zakon. Zmerna velikost in zelo lahka glede na funkcije ki jih ima WiFi, GPS .. . Baterija 1200 mAh zdrži nekje do 5 dni pri zmerni uporabi.

Zeberdee ::

Evo gledam HTC diamond pri tuš mobilu. Seksi zadeva, tut pasala bi mi stroškovno.
Problem je, da rabijo odrezek od plače, ki pa je nimam. Kakor poznam take firme jim ne paše niti, če jim denar nakazuješ za en mesec vnaprej, ne pomaga jim niti, če jim pokažeš trganje s trajnikov, ki so veliko več kot 50€. Rešitev?

LittleDevil ::

Imam eno vprašanje. Zadnje čase nič ne spremljam kaj je novega na tem področju in me zanima kateri telefon mi priporočate? Slišal sem veliko dobrih stvari o HTC-ju, sam pa ponavadi uporabljam nokio.

HTC touch Diamond je na pogled zelo luštna zadeva, zanimajo me pa mnenja uporabnikov?

Hvala za odgovore

LP

snax ::

Iščem telefon visoke zmogljivosti kot je HTC SHIFT kupim ga takoj ali pa ga menjam z pc 2800+ 1.5 gb rama 500 gb trdi disk aoc ekran 20" grafična 512 mb zraven pa še dodam aoc ekran ter lg ku 990 v orginalni embalaži VSE SAMO ZA HTC

shadowfax ::

Ima kdo že v uporabi OnePlus Nord 2T 5G? Sem se že skoraj odločil za xiaomi 12, zdaj pa me je tale zamikal. Kakšna mnenja//izkušnje? Hvala!

Frgazor ::

Če so bili nekoč razlogi za nakup oneplusa jih danes zagotovo več ni. To je samo še oppo z rahlo navito ceno, praktično brez supporta in z ogromno hrošči. V bistvu je stanje tako grozljivo, da meji na sadistično izživljanje nad kupci.

P.S.
Sam sem se hudo opekel z nordom2

shadowfax ::

Hvala za mnenje, kakšno alternativo bi priporočal-i?

Motion ::

Vzem samsunga. S21fe al kaj podobnega.

shadowfax ::

Hvala, malo me moti 128Gb in 6gb rama. Boljša različica pa je €€€. Te specifikacije imam že sedaj na Huawei P30.

Motion ::

Sicer nevem za kaj rabiš telefon, sam jst že od kar majo telefoni 3gb rama naprej še nisem ćutil pomankanja RAMA.

shadowfax ::

Motion je izjavil:

Sicer nevem za kaj rabiš telefon, sam jst že od kar majo telefoni 3gb rama naprej še nisem ćutil pomankanja RAMA.

Hvala za odgovore, sicer ta od Bolta mi ni kaj koristil, verjetno tudi Motionu ne. Pa bolj bi imel 256gb, ker nima sd slota, pa mi že zdaj pri 128 zmanjkuje.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kakšne imate Izkušnje z 4 in 8 GB rama? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
949314 (6993) alexz
»

Star prenosnik-windows xp ali 8 (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
8414098 (10362) Spajky
»

Prodaja pametnih telefonov raste, mobilnih računalnikov pa upada

Oddelek: Novice / Rezultati
3114728 (12057) mtosev
»

Qualcomm pripravlja 64-bitne Snapdragone 800

Oddelek: Novice / Procesorji
3714019 (12476) Jst
»

kateri mobitel bi imeli?

Oddelek: Mobilne tehnologije
222934 (2345) RejZoR

Več podobnih tem