» »

Kableski ponudnik Link

Kableski ponudnik Link

Alec999 ::

ojla,

mene pa zanima ksne mate kj vi izkusnje z njim pa kok vm kj vlece pa kako vm deluje ...

preden so ukinl forum na Linku sm bil dost na tekocem kok je hitrost nazadne takrt je bla

Download: 384 kb/s = 48 kB/s
Upload: 128 kb/s = 16 kB/s

sam men noce vec k 36 kB/s vlect tko da me zanima ce so kj zmanasl ... k vidm da ce mi vlece vec zacne takoj padat na 35 al pa 36 .. a je mozno da ga upload tok zavira? ...drgac mam modem Terayon pa se mi zdi da od prijatelja LanCity dela usen mal bols.

morm pa pohvalt da so sedaj velik bol stabilni kokr so bli pred ksnim letom :)

lp,
Alec999

Yurko ::

Hoj!

Mam modem Lancity in sem na ex Linku. Ta modem je, vsaj kakor sem govoril s tehničnim osebjem, bolj zmogljiv od tvojega. Kar se hitrosti tiče, pa sam preko osla po večini dol filam s 40-42 kB/s, tako da sem kar zadovoljen.
Seveda, upload vpliva na download. Prav zato imam v svojem primeru upload na oslu omejen na 10 kB.

Kar pa se stabilnosti in tehnične podpore tiče, pa samo ave Telemach. Osebje na Linku ni imelo pojma, kaj je to stabilno omrežje in kakšni morajo biti odnosi s strankami. Sicer pa, a kdo mogoče kej ve, če bodo DL v bližnji prihodnost kaj povečal (recimo vsaj na 512)?

LP, Yurko

Alec999 ::

hehe bi mogu napisat Telemach/Link cist pozabu da odkupu :)

drgac pa se pridruzujem uprasanju ce misljo kj povecat .. tole pipco al pa saj vec paketov nardit:

osnovni 384/128 ..... 8000 sit
bolsi 512/256 ........ 10000 sit
najbolsi 1024/512 ... 15000 sit

ksne pocenitve se tud nebi branu .. ampak o tem lahko samo sanjam :D

ce pa bi le bil taksen cenik ... bi bil prpravn dt do 10000 sit za bolso pipco .. vec je ze prevec za moj zep.

Sm slisu, da majo nek na Vicu kablca tud prek Arnesa in ne samo Siol-a a kdo kj vec ve o tem?

lp,
Alec999

Misak ::

Ohoj Alex999:\

Jah oni se vedno trdijo da mamo 384/128, ceprav moji podatki pricajo drugace -tako kot tvoji.

DL ne dosezem vec kot 35kb/s, v redkih primerih do 37kb/s.
Tu ne mislim na Edonkeya, ampak cisto nasplosno.
Se ce od Link-asa dlljam kej, mi noce it vec kot 35kb/s, pri tem pa je okol 20kb/s prej kot slej konstanta.


(`\'ˇ.¸(`\'ˇ.¸ ~ ¸.ˇ\'´)¸.ˇ\'´)
´ˇ.¸SloCartoon.net¸.ˇ`
(¸.ˇ\'´(¸.ˇ\'´ ~ `\'ˇ.¸)`\'ˇ.¸)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Merjenje hitrosti downloada/uploada (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Omrežja in internet
449385770 (2328) dussan
»

Kabelski internet - je to normalno?

Oddelek: Omrežja in internet
221767 (1333) xenon74
»

Telemach na 1 Mbit

Oddelek: Omrežja in internet
262766 (1664) udarnik
»

telemach kabelski internet vs. adsl (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
544686 (3584) Uporabnik
»

Telemach/se splača?

Oddelek: Omrežja in internet
282197 (1830) PaJo

Več podobnih tem