» »

Zunanji trdi disk

Zunanji trdi disk

mihec87 ::

Glede na to da vsepovsod ponujajo wd my book diske za kar ugodno ceno, čeprav kolikor sem do sedaj prebral so nezanesljivi, crkujejo itd..

Zato me zanima kateri zunanji trdi disk potem kupiti važno mi je da ma usb 2.0, ter da je disk sata oz sataII, ter da je kolikor toliko kvaliteten..Sem že razmišljal o varianti zunanje ohišje + navaden disk samo zadeva kar nanese..(pa tudi ni nekih pametnih ohišij če gdo ve kar na dan z besedo.

Budget okrog 150eu

  • spremenil: mihec87 ()

bond007 ::

Sem bil v isti dilemi. Nakoncu sem uzel samsunga 640GB za 65€ (demise) in zunanje ohišje canyon za 19€ - KLIK, ki podpira tako usb kot esata, je manjši in izgleda bolje od mybook ohišja (zraven dobiš celo krpico za čiščenje), enako kot mybook se ugasne, ko se komp ugasne ali gre v standby . Z izbranim sem 110% zadovoljen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bond007 ()

mihec87 ::

Zgleda da bo res potrebno ubrati to varianto, v izboru imam nekako tri ohišja.

lc-power-eh-35bsii
klikz

akasa AK-ENP2SATA
klik

Canyon CN-HDD35B
klik1

To je to akasa je že mogoče malenkost predraga, Nekako kolebam med canyonom in lc-power Ma še gdo kakšno drugo idejo, Notri bom verjetno dal 750gb disk 1 TB je se malo visoka cena.

bond007 ::

Za lcpower ti lahko povem (ker ga tudi imam), da je slabše kvalitete kot canyon. Problem je, da se rad iztakne kabl za štrom, pa tudi samo ohišje je grše.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bond007 ()

mihec87 ::

Aha..Mal mi je smotano ker na mimovrste imajo nek drug model canyona pa še dražje in slabše ni eSATA, majo pa dost ql cene diskov Samsung spinpoint 750GB 97eur, čeprav akasa ma tut kar luštna ohišja..

RobertoSlo ::

Mi lahko kdo prosim pove, če dobiš pri Canyonu tud USB kabel zraven... predvidevam, da je priklop samo prek USB 2.0 kaj ne? .. disk, ki ga lahko vtaknem v ohišje pa samo SATA ali je možno dat tudi ATA?

lp

RuN ::

Kaj to, da crkujejo, velja tudi za WD My Book Studio edition ??

equatorxp ::

Kaj mogoče kdo ve če lahko v to ohišje Canyon CN-HDD35B 3.5" USB 2.0 SATA vtaknem SATA II disk, kot naprimer Samsung SpinPoint F1 750GB 32MB SATA II

Hvala!

Zgodovina sprememb…

Tomi ::

Si bom kar sposodil tole temo: kateri 500-1000 GB na USB je trenutno optimalen nakup? Predvsem, kar se tiče kolikortoliko zanesljivosti?
metrodusa.blogspot.com

kmetek ::

500GB SEAGATE 74,90
1TB SEAGATE 119,90

tony10 ::

jst mam Toshibo 1Tb za 114€, je vse tko kot mora bit..
kruha in iger


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri 1TB disk kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Kaj kupiti
29533953 (14103) xyxyxyxy
»

Kateri prenosni trdi disk?

Oddelek: Kaj kupiti
213961 (3204) JayKay
»

Zunanji disk

Oddelek: Kaj kupiti
131840 (1566) eržo
»

Nakup ohisja za zunanji trdi disk

Oddelek: Kaj kupiti
51664 (1575) opeter
»

Katero zunanje ohišje za disk 3.5"

Oddelek: Kaj kupiti
422399 (1796) Realman

Več podobnih tem