» »

Kvalitetni 40x CD mediji

Kvalitetni 40x CD mediji

DeLonghi ::

Kot svezi ponosni lastnik TEAC 40x bi zaprosil vse, ki ste nanj ze snemali, da mi zaupate kateri CDji so se vam pri 40x najbolje obnesli (beri: vam je uspelo pri tej hitrosti posneti CD in tudi normalno brati)

Zaenkrat mi je to uspelo le na Maxell-ove CDje...ostali (Acer, Traxdata silver, SMartBuy 16x) so se izkazali za nesigurne (ce mi je ze uspelo zapisati pri40x, je potem bil medij neberljiv ali pocasen)
..................................
Zbogom in hvala za vse ribe

D.A.

Han ::

Prisegam izključno na Mitsui/TEAC plošče. Tiste, deklarirane kot 24x in več bi morale delovati brezhibno na 40x.

AngelOfDeath ::

Delonghi tiste oznake na cdjih (16x,24x, ...) pomenijo maximalno hitrost snemanja s katero ti proizvajalec garantira da se bo dalu v redu posnet fajl na cd.

Provaj najt kakega ki podpira 40x
Lahko pa poizkušaš tud počasnejše mogoče bo kaj za tebe poleg v kar pa dvomim.

DeLonghi ::

Hvala za odgovore vendar se motis
sem probal ACER 24x in mi je TEAC pri 24x snemanja posnel en film tako, da je bil berljiv le do 80 % potem pa tolk pocasi bere, da je prakticno neberljiv..
toliko o oznakah na CDjih!
..................................
Zbogom in hvala za vse ribe

D.A.

Hux ::

Kje to stari dobri cajti ne. Ko sem jaz kupo writera je bila maximalna hitrost 4x na IDE vodilu in vsi mojsteri so pravli makaki to je maximalno kaj je zmozno na ide in zaj smo ze pri 50x. A ni to hudo. Zaj pa ni takih CDjev in ko bojo zaceli delati take bojo stali jurja in vec. Grozno.

Lime ::

Medijev, na katere bi se peklo s 40x hitrostjo ni. Dejansko vsi počepnejo pri cca. 22x. Po mojih testih so do 22x prišli Traxdata in Smartbuy, nekaj jih ni doseglo niti 16x, pa čeprav je gor pisalo 24x.
Pri izbiri hitrosti peke lahko pri vseh izbereš hitrost 40x, vendar pa se dejansko ne peče pri tej hitrosti. Če bi bila hirost peke res 40x, bi moral biti poln 700MB medij pečen v manj kot 2 minutah, vsi pa vemo da je poln 700MB medij težko posneti celo v 3 minutah.
Trenutno so mediji močno v zaostanku za pekači.
Prijatelj je prinesel celo medije, ki naj bi bili deklarirani na 32x, vendar so dosegli dejansko 21x.
Seveda pa so podatki odvisni tudi od pekačev in ne samo od medijev.

DeLonghi ::

Lime: res je; CDjev z deklarirano 40x ni! Meni je uspelo posneti le z Maxellovim CDjem pri 40x..za to sem potreboval okoli 3 minute...s kaksnim boljsim CDjem bi mogoce zboljsal za kaksne par sekund in to je to!
Ce bi writer snemal od zacetka do konca z 40x bi potreboval vec kot 2 minute...zakaj? pozabil si namrec lead out in lead in, ki se tudi zapisujeta. Ce ne bi upostevali tega faktorja, bi se snemalo tocno 116 in pol minut! kar znese malce manj kot 2 minute

..................................
Zbogom in hvala za vse ribe

D.A.

Doc ::

Kako kaj peče na Smartbuy 24x? s tem pogonom?

JLP ::

Mogoče je kej uporabn tale seznam kompatibilnosti medijev točno za pekat Teac CD-W540E.
Live long and prosper!

Lime ::

Nova serija Smatbuy in TDK gredo čez 24x hitrost.
Počasi pa bo, samo 40x pa izgleda da še ne bomo tako kmalu dočakali.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Smartbuy - nateg? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
776202 (4113) pingo76
»

40x in ne 48x!?

Oddelek: Pomoč in nasveti
211246 (828) lambda
»

Teac CD-W548E & firmware (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
515147 (4460) wilecoyot
»

V kolikšnem času vam posname poln 700MB CD? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
644684 (3793) Lime
»

TEAC W540E mi prepočasi peče ! (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
524408 (3451) sidney

Več podobnih tem