» »

Zbisani podatki

Zbisani podatki

TOP ::

Pozdravljeni po pomoti sem sformatiral particijo na prenosnem disku z digitalno satelitsko.Sedaj me zanima ali je možno dobiti podatke nazaj.HVALA
  • spremenil: TOP ()

bluefish ::

wtf?

...na prenosnem disku z digitalno satelitsko...

kitewing ::

Če formatiraš disk, ali če zbrišeš particijo lahko obnoviš podatke z ustreznim programom. Če pa si že na disk posnel druge podatke pa so izgubleni...

5er--> ::

Zbrisal je podatke na prenosnem disku s pomočjo recieverja za digitalno satelitsko. Manj wtf?
Diagnostična orodja in reševanje podatkov s trdih diskov

bluefish ::

Torej - če še nisi, nemudoma izklopi disk do postopka obnove. Na drugega, kjer imaš verjetno Win, naloži nek data recovery program (GetDataBack,...). Nato pa poskušaj obnoviti podatke.
Če si le formatiral disk, potem boš verjetno povrnil večino vseh reči. Če pa si po disku že kar brkljal, potem se kar poslovi od nekaterih reči.
Boš imel pa po morebitni obnovitvi kar nekaj dela, saj nekatere datoteke niso več poimenovane tako, kot so bile prej.

TOP ::

Ja po disku nisem nič pisal.Ko sem mel podatke gor je bila particija NTFS,potem mi je resiver sformatiral v FAT32.Poskušal sem z GetDataBack poslušal za FAT32 sam nič ne najde gor na disku,kaj bi moral z NTFS.Prosim če mi svetujete s katerim programom.HVALA

bluefish ::

poskusi še z NTFS.

TOP ::

bom ja sam rabi 5 ur da vse prečekira

bluefish ::

ni kaj.

TOP ::

Fantje hvala je ratal.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Saj se ne more zgoditi meni - izbris particije wtf? (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
784616 (3598) Dejk0
»

malo pomoči glede prenosnega diska prosim ...

Oddelek: Pomoč in nasveti
111066 (885) baska
»

Eksterni disk - naenkrat ne dela...

Oddelek: Pomoč in nasveti
51068 (1012) mrbungle
»

? spremeniti FAT32 particijo v NTFS, ne da bi formatiral? Help!

Oddelek: Operacijski sistemi
112621 (2397) ZLOky
»

70 GB podatkov mi je šlo ku...?

Oddelek: Pomoč in nasveti
5864 (791) sash

Več podobnih tem