» »

Kaj kupiti?

Kaj kupiti?

XImhotep ::

Kupujem prenosnik v tujini. Izbiram med Acerjem in Toshibo. Oba kupljena pri različnih prodajalcih. Za acerja bi doplačal 5 let garancije. Kolikor sem gledal ma Acer uveljavitev garancije v velenju. js živim 6 km iz velenja. Sam me še vedno bega, ker je tok močn, se bo pregrevu? pa tut sm slisu da acerji niso glih state of the art nareti. Ohišje itd.. Pa še to Pregrevanje G96 serije... doda acerju še boljše možnosti da se pokvari.

Kar pa se toshibe tiče mi pa je všeč izgled. Na izgled dam veliko. Vendar pa nikjer v EU ni na voljo.
cena je podobna kot pri acerju.

Kaj vi predlagate?
Kvaliteta izdelave obeh?
  • spremenil: XImhotep ()

bluefish ::

Kaj kupiti v Kaj kupiti sekciji. Pa daj no, pokaži malo več domišljije.

Toshiba vsekakor dela dokaj kvalitetne prenosnike. Za dražje Acerjeve ne vem, vendar pa imajo tisti cenejpi velikokrat manj kvalitetno plastiko ohišja. Seveda pa je to odvisno od modela do modela.
Malenkost šibkejši model Toshibe, kot si ga omenil, pa imajo celo pri nas: http://www.ceneje.si/toshiba-prenosnik-...

Odvisno pa je, če se lahko odpoveš tistemu GB RAM-a, ki ga z 32-bitnim operacijskim sistemom tako ali tako ne boš izkoristil.

kitewing ::

Najprej vprašaj v Trendnet, če ti bodo priznali garancijo. (Mislim, da garancijsko servisirajo samo kupljene v SLO)

XImhotep ::

Hvala za odgovor. Naslednjič bom probal uporabiti malce več domišljije za naslov vprašanja.

Ja sem že gledal tega Toshiba p300-133 pa tut vse modele s tem ohišjem.
Praviš
"""" Za dražje Acerjeve ne vem, vendar pa imajo tisti cenejpi velikokrat manj kvalitetno plastiko""""
Torej ta model bi moral met boljšo ohišje? ve kdorkoli?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Acer drugi največji proizvajalec računalnikov

Oddelek: Novice / Rezultati
364641 (3415) Pyr0Beast
»

Acer Aspire 5410-722G25M vs. Lenovo Value Line G550L 59-023045

Oddelek: Kaj kupiti
222321 (2068) WildChild
»

prenosnik za 1000€ (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
579405 (7415) Leks
»

Toshiba vs. Acer

Oddelek: Kaj kupiti
152071 (1659) reptilia
»

Nakup TABLET PC...katerega vzeti da je najcenejši?

Oddelek: Kaj kupiti
294577 (3713) kimba

Več podobnih tem