» »

Prosta prodaja Nokij N serije!!

Prosta prodaja Nokij N serije!!

the_game ::

Mene zanima kok stanejo naslednje nokie v prosti prodaji pri mobitelu!!!
N73,N80 ter obe N95 in 8GB
ASUS M2N-SLI DELUXE|AMD Athlon X2 6000|HD3870 512MB|PATRIOT 2x1GB 800Mhz CL.4|

djordjevic ::

Pokliči na Mobitel in vprašaj.

A.J. ::

the_game ::

hvala lepa js sm gledal na ceneje.si pa so cene dokaj nižje v trgovinah, pa celo na bolhi sm pogledal rabljene v trgovini in nove v trgovini pa so cene dokaj nižje kot pa tale link od A.J....
ASUS M2N-SLI DELUXE|AMD Athlon X2 6000|HD3870 512MB|PATRIOT 2x1GB 800Mhz CL.4|

V-i-p ::

Tole bo pravo zate...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Gapi ::

Poglej pri Simobilu. Redna prodaja nokij pri mobitelu in simobilu se razlikujeta. Simobil ima ceneje. Aja pa stvar ti odklenejo zastonj v primeru da je zaklenjeno.
E90 pri mobitelu je za cca 90 evro dražja kot simobil.

Dr_M ::

The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

the_game ::

super N73 black edition pri mobisvet je 200€ pri telerayu pa 250€ zakaj taka razlika?? hvala V-i-p za link...
ASUS M2N-SLI DELUXE|AMD Athlon X2 6000|HD3870 512MB|PATRIOT 2x1GB 800Mhz CL.4|

Dr_M ::

Teleray je pooblascen uvoznik za nokie. Mobisvet pac kupuje telefone na kitajskem. Tako kot tus.
(Ne)Zanesljiva sta pa oba pribljizno enako.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

the_game ::

a se sploača pri njih naročit nokio n73 naprimer pri mobisvet za 199€ dela normalno je v garanciji?? kake izkušnje
ASUS M2N-SLI DELUXE|AMD Athlon X2 6000|HD3870 512MB|PATRIOT 2x1GB 800Mhz CL.4|

Dr_M ::

Nevem zakaj bi sploh hotu kupit tok star telefon?!
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

V-i-p ::

Dr_M: Ni res. Mobisvet ne kupuje iz nobene Kitajske, ampak iz Nemčije. Telefoni so isti, kot pri Teleray-u, pa tudi garancijo uveljavljajo tam...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

the_game ::

ne mislim se bahati z neko nokio N95 al pa prihajajočo N96, zanima me, če se splača uzet pri mobisvetu N73 za tak denar, ker nevem a je nova in, če ima garanciji??
ASUS M2N-SLI DELUXE|AMD Athlon X2 6000|HD3870 512MB|PATRIOT 2x1GB 800Mhz CL.4|

V-i-p ::

Aparat je nov in točno tak, kot pri Teleray-u recimo. Torej od škatle, dodatne opreme, folije na ekranu in vsega. Jaz sem pri njih naročil N82 in sem vrhunsko zadovoljen z dostavo. Drugače pa itak pri aparatu spodaj piše: APARAT JE ORIGINALNO ZAPAKIRAN,Z VSO PRIPADAJOČO OPREMO IN BREZ OBVEZNOSTI DO OPERATERJEV.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

T-h-o-r ::

samo kaj piše gor? made in china? :)
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Ted ::

To piše tudi na tistem kupljenem pri Mobitelu/Simobilu.
Mah...

the_game ::

pol pa tk ni panike, telefon je telefon, važen da je nov ane NOKIE pa itq so zakon, pri mobitelu bi dal v prosti prodaji za N73 čez 300€ tle pa je 200€...hvala
ASUS M2N-SLI DELUXE|AMD Athlon X2 6000|HD3870 512MB|PATRIOT 2x1GB 800Mhz CL.4|

T-h-o-r ::

"To piše tudi na tistem kupljenem pri Mobitelu/Simobilu."

na mojem piše made in finland ;>
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T-h-o-r ()

V-i-p ::

T-h-o-r: da te potolažim, na telefonih iz mobisveta piše MADE IN FINLAND...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Dr_M ::

Ne sej telefoni so iz finske, ampak po vsej verjetnosti so uvozeni iz kitajske oz iz azije,zato so lahko cenejsi. Drugace so originalni.
Sicer pa kje pise da moras ravno N95 uzet, sej je dost novejsih po ugodnih cenah. N73 je drugace super telefon, samo ima ze kr prepocasen procesor, premal rama, nima FP1... za ugodn dnar dobis E51 ali N81, oba solidna telefona.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

the_game ::

aha super namen mam uzet nokio v rangu nekje do 200€ podobno kot pa N73 se pravi 3,2kamera, da ma pomnilniško režo(za kartico), pač da je bl vredo telefon, da ma kak real player pa, da lahk kako navigacijo daš gr oz. ka je že un symbian OS... pa da baterija dobro služi
ASUS M2N-SLI DELUXE|AMD Athlon X2 6000|HD3870 512MB|PATRIOT 2x1GB 800Mhz CL.4|

ronaldo ::

Sam bi tudi rad kupil en vredu mobitel. Sprva sem mislil preko Simobila vzet, ampak ko sem videl cene mobi-svet-a sem se odlocil da raje tle kupim. Pripravljen sem dati od 200-300eu. Ta Nokia E51, ima vse kar si zelim, ampak nokia n81 je 280eu, nokia n95 pa okrog 300eu.
Delal bom tole na mobitelu: poslusanje mp3 - kar ima vsak mobitel, gledanje videa 320x240 realvideo in 3gp, igranje java iger in pa hsdpa in wifi priporocena.

Se splaca dati 100eu vec za nokia n81 ali nokia n95 ? Pri nokia n81 me moti to da nima hsdpa.
Torej kaj je najboljse za to kar bom pocel ?
Hvala lepa.

V-i-p ::

V tem rangu N95. Velik zaslon, wifi, gps, dober fotkič, poceni kartice za dosti placa, itd...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Chessman ::

Teleray je pooblascen uvoznik za nokie. Mobisvet pac kupuje telefone na kitajskem. Tako kot tus.
(Ne)Zanesljiva sta pa oba pribljizno enako.


Zaradi mene jih lahko kupuje tudi kakšni majhni vasici sredi amazonije, dokler na škatli piše "tvoj telefon razume slovensko" in je priložen zraven garancijski list od Teleray-a.

Kolega je ravno zadnjič pri mobisvetu kupil n95 in je imela obojno.

Dr_M ::

Zaradi mene jih lahko kupuje tudi kakšni majhni vasici sredi amazonije, dokler na škatli piše "tvoj telefon razume slovensko" i

Ko bos telefon z APAC kodo nadgradil, ne bo vec razumel slovensko. :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

V-i-p ::

Bo, bo... pač spremeniš product code na 0534853 in telefon pri nadgradnjah povleče Slovenščino dol, pa je :)
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nokia n95 ali kaj druga?

Oddelek: Mobilne tehnologije
455028 (2884) alexa-lol
»

Mobitelova akcija in zaloga telefonov

Oddelek: Mobilne tehnologije
346216 (3081) Daren
»

T-2 in mobilna telefonija (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
689109 (6224) nekdo123
»

Nokia N73 in Mobitelove razprodaje

Oddelek: Mobilne tehnologije
141643 (1316) Alfonzo
»

Kateri mobitel?

Oddelek: Mobilne tehnologije
142262 (1839) ceecee

Več podobnih tem