» »

Navigacija na SE c702i (google maps)

Navigacija na SE c702i (google maps)

pickle_rick ::

Kupil sem zgoraj omenjen telefon, ki ima vgrajen gps anteno. Problem je da če uporabljaš že naložen google maps ti karte downloada sproti, kar pa pomeni stroške in počasnost. Slišal sem, da naj bi google svoje karte kmalu ponudil na voljo v download in si jih potem naložiš na memory kartico. Zanima me če to že obstaja in pa kakšna druga alternativa.
Garmin xt ne pride v poštev ker deluje samo na symbian telefonih.

Frgazor ::

Naloži si trekbuddy, potem pa na netu poišči konverter iz google maps v trekbuddyjev format.

Link

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Frgazor ()

pickle_rick ::

Saj jaz imam že naložen program wayfinder samo mi karte (google maps) downloada z interneta. Rad pa bi karte potegnil dol z interneta ter naložil na memory kartico.

Frgazor ::

Jaz sem ti dal rešitev za točno tisto kar si hotel. Zdaj pa kakor hočeš.

pickle_rick ::

Slabost trek buddya je da razume samo jpg karte, ter da si moraš karte narediti sam. Ne omogoča niti zomiranja. Jaz bi rad karte + program ki bi ponujal enako kot wayfinder (glasovno vodenje, zomiranje...) ali pa kar karto ki bi delala z wayfinderjem.

Frgazor ::

Tega kar hočeš enostavno ni zaradi omejitev jave. Za trekbuddy pa obstaja konverter, ki ti sam naredi in zapakira google maps v trekbuddyjev format, ampak jasno ni vodenja in teh reči. Ti si v prvem postu zelo jasno spraševal za googlemaps.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Google Maps na microSD kartici

Oddelek: Programska oprema
294183 (2539) Oldi
»

Zemljevid za mobitel

Oddelek: Mobilne tehnologije
51481 (1309) OK.d
»

BlackBerry Pearl 8110 Uporaba GPS

Oddelek: Mobilne tehnologije
51356 (1293) gajfy
»

GPS programi za SE, Java torej :)

Oddelek: Mobilne tehnologije
62747 (2634) c00L3r

Več podobnih tem