» »

Sam svoj režiser - kaj kupiti?

Sam svoj režiser - kaj kupiti?

fabrskd ::

Zanima me, če mi kdo zna povedat nekaj? Ali obstaja namenska kartica, podobna grafični, in z namenskim procesorjem, ki bi nudila hitro obdelovanje videa. Vsak namig bo dobrodošel.

LP!
Screw you guys i'm going home!!!

Mr.B ::

Imaš za zajemanje videa, za obdelavo, v normalnih cenovnih okvirjih, nič kaj resnega.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

fabrskd ::

No nadaljuj. Seveda za obdelavo. Mogoče kakšen konkreten link ali kaj podobnega!
Screw you guys i'm going home!!!

pingo76 ::

Včasih so bile "in" neke matrox RT ipd. Pa Canopus (raptor?!?) je tudi imel nekaj v ponudbi. Preglej malo ponudbo omenjenih firm. Sicer se pa da z dobrim računalnikom delat čudeže za NLE. Če more bit online editing pa bo to drago...

aljazh ::

Avid Mojo, če za montažo uporabljaš Avidov softver. Je pa zadeva precej draga.

subby ::

ravno včeraj sem gledat te matrox na eni slovenski strani.. cene se gibljejo med 500 in 700€

Han ::

Bolj se splača Core 2 Quad + novejši program za obdelavo videa, ki izkoristi vsa 4 jedra...

huelz ::

Bučke... Še vedno potrebuješ za real time obdelavo namensko kartico (takšno ali drugačno) in pa primeren software
Poglej si npr. za windowse Matrox RT.X2

klik

fabrskd ::

tnx za vse nasvete so zelo koristni.
Screw you guys i'm going home!!!

Tear_DR0P ::

Bučke...

kaj maš namen počet? obdelava domačega videa? al poslovno? koliko si pripravljen plačat in pa predvsem kaj že znaš delat?

ker video se da tudi brez teh kartic obdelovat - od el cheapo rešitec za linux, pa do povsem profesionalnih FinalCut pro na macu ali še bolje na clustru macov - do seveda resnih rendertowerjev s clustri po 100+mašin

pri videu namreč velja več keša, hitrejša obdelava - sam kartice niso vedno best bang per buck
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik za montažo

Oddelek: Kaj kupiti
81429 (1243) Mr.B
»

Matrox grafična kartica.

Oddelek: Strojna oprema
262533 (2133) opeter
»

rač za cca. 1 mio sit (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
904445 (3266) mainman
»

Nove podrobnosti o PhysX (PPU) (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
569392 (7802) CCfly
»

Racunalnik za digitalno obdelavo

Oddelek: Kaj kupiti
172300 (1890) 3LeR.

Več podobnih tem