» »

formatiranje,a še vedno nestabilen sistem

formatiranje,a še vedno nestabilen sistem

Serial ::

zdravo..
jst mam na pcju windonws xp operacijski sistem..
in stvar je taka da jst zadevo lepo in prav formatiram dam na sveže gor sistem in čez čas se mi takoj začenjajo pojavljati najrazličnejše napake pri raznih programih kot so alchohol 120%,deamon tool...
zadeva se zgodi takoj na začetku ko mi zlouda windowse mi vrže ene 10 okenc z nevem kakimi napakami vse..

Zdej pa je tko..jst lepo fomaratiram sam se mi zdi da očitno to formatiranje ne naredi vsega kar bi moralo...kaj bi moral it jaz še kake registre ali nevem kaj spreminjat?

Z windowsi ni nič narobe ker kolegom delajo lepo enih par pa sem jih tudi že menjav..

bluefish ::

pa si uporabil full format?

Pa problem si tudi opisal tako površno, da se ne da razbrati, kaj je vzrok. Kaj natančneje so tiste napake v programih? Kaj pravi tistih 10 okenc?

kriko1 ::

Če so napake tako na random in se gre za čisto namestitev, potem je najverjetneje uničen cpu (pregret?), ram ali matična.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kriko1 ()

Serial ::

hey ja jst dam da sformatira use...pač uni lokalni disk na katerem se nahajajo programi in operacisjki sistem in to...
to da bi bla kaka matična ali rami uničeni sem že razmipljav ja :/

ker tudi ko dajam gor windows mi vedno nekje na isti točki vrže neko napako vn da ne najde nekih podatkov al da ne more prepisati...se ne spomenm vglavnem..
In potem dam samo ignore to napako in dajam naprej gor windowse..

Lp

bluefish ::

potem pa nič čudnega, da se pojavljajo napake. Pojdi start > run > cmd > chkdsk c: /r in z Y potrdi, da ti disk pregleda ob naslednjem zagonu. Potem le še resetiraj računalnik in pusti, da ti pregleda disk.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Težave z windows 8

Oddelek: Pomoč in nasveti
293085 (2491) mrsofa
»

Računalnik ne deluje

Oddelek: Pomoč in nasveti
141204 (941) D_u_H_e_C
»

WTF...problem z Xpjem in bootanjem

Oddelek: Operacijski sistemi
292485 (1840) astrofizik
»

Iz Linuxa v Windows -> MBR (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
624427 (3762) WarMaker
»

1GB ram-a in windowsi XP??? Gre to sploh skupaj?

Oddelek: Operacijski sistemi
382366 (1616) R33D3M33R

Več podobnih tem