» »

GTA 4 PC

GTA 4 PC

««
32 / 32
»
»»

klkkkkkkkkkk ::

mihaelzlatar je izjavil:

matična je od asusa



katera?

mihaelzlatar ::

nisem na svojem racunalniku tak bom naapisu pol

hojnikb ::

nima veze... če hočeš gladtko poganjat gta IV, bo treba quad core proc nabavit...
pa seveda bolšo grafiko
#brezpodpisa

klkkkkkkkkkk ::

povej tvoje specs
hdd, optično, kišto, PSU-če je dobr obdržiš...

kUpiš za budget 300€-350€ novo

kupiš poa tako, da bo vse playable ane?

še tvojo resolucijo

mihaelzlatar ::

sam poglejte tale video ma isto grafiko pa majn cpu

klkkkkkkkkkk ::

http://www.tomshardware.com/reviews/gam...

i5 z dvema jedroma komaj 30fps-jev ne pričakuj takih performancov

http://www.pcgameshardware.com/aid,6720...
http://www.pcgameshardware.com/aid,6695...

realna slika je tukaj

Zgodovina sprememb…

klkkkkkkkkkk ::

http://www.dinokomp.at/konfigurator/?mb...
Eto malo dražje.. vendar z hladilnokom boš lahko overclockal cpu...

tuki je zdej 2gb kartica

Zgodovina sprememb…

Sssaga ::

Poglej si gameplay na sledečem kompu in primerjaj svoj build.



Sistem kupjen posebej za GTA IV Dec. 2008 (razen grafe): i7 920 & GTX 470

Navito vs stock. In to brez raznih Frapsov in podobnega sranja, ki NE prikažejo realnega stanja...

Kot vidiš ti veliko boljša grafa ne bo pomagala, če nimaš rešen bottleneck na sistemu. Igra ima velike probleme in zalagga, ko se voziš skozi mesto. Memory leak... slaba optimizacija, tako da ne pričakuj smooth gameplaya ~60fps niti na novem i7 @5 Ghz.
Govorim seveda o vanilla verziji na max nastavitvah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sssaga ()

vaščan ::

Sssaga sem mal gledal tale video. Ni mi jasno kako imam jaz lahko na max nastavitvah gpu usage ves čas med 90-99% in špil se dost grdo zatika tudi na 40-50fps. Ko pa sence dam na high ter view distance zmanjšam na recimo 85% pa dela zelo glatko ok samo potem tud gpu usage pade na 50-70%. In če imam vsynic izklopljen čeprav je fpsjev več se igra veliko bolj zatika kot s vsynicom vklopljenim. Čudna igra je to.

Luka321 ::

imam uprašanje, ko sem naložil patch 1.0.7.0 na gta iv, mi ponuja v meniju poleg igranja gta iv gta eflc, ko pa stisnem na eflc mi pa napiše cant retrieve information for live. Se da nekako igrat eflc?

miraldi ::

Ja to opcijo ponudi vsakemu.

Vendar moraš imeti še posebej inštaliran GTA IV EFLC. Če tega nimaš nemoreš igrati..

To sta dve igri, ki se posebaj naložite delujeta pa skupaj kot DLC EFLC.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Sssaga ::



Tole si vrtim že cel večer.

Skyman ::

Navalite na GTA V...out now! :)

amacar ::

Sicer nisem gledal, ampak pomojem je prvoaprilska...

BorutO ::

Pa kurac ... če na win 8 več gta 4 ne dela ... kar koli naredim, ne dela!

BorutO ::

Mogoče kdo ve zakaj v GTA ne morem doseči 6 zvezdic? Max imam vedno samo 4, dalje ne pride. Igram vedno brez kod. Potem pa še en problem ... Ko ubijem Dimitrija, potem več ni misij, in igra se konča pri 67%. Kako pridem do 100? Sicer sem nekje bral na netu tiste odločitve, kjer so pisali, ali je boljše tarčo ubiti ali jo izpustiti - ko imaš določene misije. So pisali vse kar s tem pridobim ali izgubim, če ga ubijem ali ne ... pa nič ne hasni, da bi prišel do 100%

hojnikb ::

za 100% morš naredit še side missione in najdet vse, kar se skriva v igri :)
#brezpodpisa

_geek_ ::

http://www.gta4.net/100-percent-complet...

Pa obilo užitka - sploh pri pigeonih XD

BorutO ::

geek ... h v a l in a ... ;)

BorutO ::

Mogoče kdo ve ... Kaj Live opcija ne dela več? Igro mi shranjuje normalno, brez da bi bil prijavljen v Live račun ... na vse zadnje pa v Live se niti noče vpisati, niti okna noče prikazati, kot da je mrtvo vse skupaj ... tako da niti multiplayerja ne morem igrati ...

hojnikb ::

live bodo (oz. če že niso) ugasnal to leto...
http://www.joystiq.com/2014/01/17/games...
#brezpodpisa

BorutO ::

Hvala ... Bemtiš gate, če sem prav razumel, bodo prestavili na steam? Ne vem kak je s tem, ampak meni Live sploh ne zazna več, tak da so ga že očitno odstranli.

BorutO ::

No, včerej sem si neko sranje gor nalagal, da bi imel v igri možnost igrati policaja - da aretiraš divjake na cesti,prekrškarje, itd itd, tako kot policisti vse počnejo v igri ... en cajt je šlo, potem sem si še nekaj gor naložil, da tankaš avte, ko mu bencina zmanjka ... hočem v igro pa se prikaže napaka. zbrišem oboje dol, pa igra je še vedno bila v errorju. Izbrišem igro, nazaj naložim, pa je spet ista igra kot mesec dni nazaj ... spet me v igro ne spusti. Da mi je igra prej delala v windows 8.1, je bilo nekaj, ko sem si gor nainštaliral še gta sa, pa je, kos em zagnal igro, nekaj začelo nalagati iz spleta, nekaj, da je san andreas sploh začel delati, potem pa je gta 4 delala normalno ... zdaj sem zbrisal pa nainštaliral obe igri, pa nič haska. SA dela normalno, brez kakšne inštalacije iz spleta, gta 4 pa sploh ne dela. Sem malo po forumih po netu bral, pa vsi pišejo, da jim dela v nulo v win 8, tistim ki pa ne dela pa imajo neke težave ... Ne vem ... moj računalnik je zelo dober, igra je pa posneta iz steama.

Ve kdo kakšno rešitev? Nekaj se zagotovo more na računalnik posneti, neki gonilnik ali pa kaj, da sploh te igre iz live delajo ali kaj vem.

menjalnik ::

Ravnokar obrnil igro, super je bila zdaj pa čakam na 5ko:)

Twixz ::

A ima kdo windows 8? Namreč imam namen kupiti original pa me zanima če mi bo delovala na 64bitnem Windows osemki? :)

gddr85 ::

če te zanima imam original škatlo in se mi prah gor nabira od 2009
če dela na win7 64bit, bi morala pomoje tud na 8

vaščan ::

Meni na win 8.1 ne pretegne. pa sem probal compatibility s win7.

BorutO ::

Ne dela ne na win 8 in ne na win 8.1 ... Tako, da si igre ne kupuj. Vsak čas bo prišla 5. tak da počakaj na njo. ;)

dronyx ::

Ko cel svet igra GTA IV jaz čakam, da ji cena pade na 20 evrov (računam nekje do 2020) in medtem še enkrat igram GTA IV na PC (prej sem ga samo na xbox 360). In ne morem verjet...zadnja misija ko moraš skočiti na helikopter iz čolna ima bug, tako da pritiskanje presledka ne deluje, da bi se povlekel na helikopter. Rešitev? Ko prideš do tega dela moraš ALT+TAB, zagnat task managerja in procesu gta nastavit, da ga izvaja eno samo jedro. Potem FPS-i toliko padejo, da lahko nadaljuješ...Ha, ha...Rockstar so res carji v vseh pogledih. Za odpravit ta bug bi potrebovali morda par ur dela, ampak ne. In to firma, ki ji GTA prinaša milijarde prihodka...:))

BorutO ::

To samo tebi dela ... meni je vedno lepo delalo pri tej misiji, brez kake napakice. Problem je, da ne vem, če so že popravili ocijo, da lahko igraš na win 8.1 ... Prej ni šla ... si se prijavil v rockstar, pa je to bilo to ... niti v igro ni šlo.

Ja, zdaj sem spet probal zagnati gta 4, pa ne gre. Ko se odpere okno za prijavo v rockstar, mi napiše, da sem se uspešno prijavil, pol pa se ne zgodi nič, med tem, ko v windows 7 ni nikoli teh problemov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BorutO ()

dronyx ::

BorutO je izjavil:

To samo tebi dela ...

Gre konkretno za ta problem in kakor sem zasledil ima s tem probleme veliko ljudi. Je pa res, da problem verjetno ob izzidu igre 2008 ni bil tako očiten, ker se predvidevam pojavlja samo na "zmogljivih" računalnikih (menda ga zmede preveč FPS-ov).

Sem se pa v prejšnjem postu seveda zatipkal...namesto "Ko cel svet igra GTA IV jaz čakam, da ji cena pade na 20 evrov"...mora pisati "Ko cel svet igra GTA V jaz čakam, da ji cena pade na 20 evrov"...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

Zaphod_B75 ::

PC verzija A obstaja kakšen način da si po svoje prirediš kontrole na xbox360 controller gamepadu? V meniju ne vidim te možnosti, stric gooogle pa nč ne najde na to temo.

Zgodovina sprememb…

razerznak2 ::

če si z xbox360 preneseš characterja na pc ali ps4 , se singleplayer story tudi prenese?

miraldi ::

Kaj zdj to.

Imam Steam verzijo Grand Theft Auto IV: Complete Edition in ko igro zaženem se odpre RGSC. Ko se vpišem z mailom in geslom pa mi kljub večkratnem poizkusu vztrajno tupi, da ne obstaja mail in geslo.
Zanimivo za Grand Theft Auto V imam pravtako RGSC in se vpišem z istim mailom in geslom pa ni bilo nikdar težav.

Tudi sprememba RGSC gesl ni nič spremenila.


Na koncu samem z travnika piratsko verzijo in dela iz prve brez je*****.


Ima Windows 10 kakšne komplekse z Steamovo verzijo Grand Theft Auto IV: Complete Edition??
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

huelz ::

Isto mene zanima, sem ze nekaj casa nazaj kupil skoraj vse (stirico, vice itd za steam), in ta glup drek od RGSC-ja enostavno ne spusti skozi. Tud v primeru, da stisnes za play offline.
Folk sicer svetuje reinstal, ampak ne deluje ne na enem ne drugem prenosniku (kjer je frisna 10tka).

oo7 ::

GTA 4 gets its first PC patch in over six years

Added error code "WTV270" to indicate a problem with connecting to Windows Live Sign in Assistant / Games for Windows Live Servers.
Added Windows 8, 8.1, and 10 to compatible OS check.
Added Display Controller image in Controller Configuration.
Fixed a bug which made completing "Out of Commission" mission impossible when frame rate exceeds 60fps.
Fixed a bug with the "Resource Usage" indicator on graphics cards with more than 2GB of VRAM.
Fixed a bug that restricted settings changes when using modern video cards.
Fixed a bug with the map crosshair on certain resolutions.
Fixed a bug with text scrolling in "Brief" Menu.
Fixed "drawlist overflow" crash.
Minor performance optimisations.

http://www.kotaku.co.uk/2016/11/30/gta-...

m0f0x ::

Kaj še tolko folka igra, da se jim splača fixe delat...

The Player ::

oo7 je izjavil:

GTA 4 gets its first PC patch


kako "first" patch?

Meni je igro skoraj redno posodbaljal, ko sem jo igral (teden po izidu).

Sssaga ::

Heh, frend prav, da mu po menjavi grafe dela slabše (Fermi -> Pascal). Jap, to je pa GTA IV, sm tut sam take anomalije izkusil. Pa ima steamverzijo, igral ta teden, tko da če očitno update ni najboljši.

GTA 4 gets its first PC patch in over six years

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sssaga ()

oo7 ::

Grand Theft Auto IV Remastered to Launch in 2023 on PC and Consoles, Bundled With Episodes From Liberty City - Rumor

https://wccftech.com/grand-theft-auto-i...

meho7 ::

haha prav vidi se da zadnjih 8 let niso poceli nic drugega kot content za GTA online - mikro transakcije.
Seronje ;((
««
32 / 32
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grand Theft Auto V (strani: 1 2 3 445 46 47 48 )

Oddelek: Igre
2390443585 (10201) Kayzon
»

GTA4 - menjava procesorja

Oddelek: Kaj kupiti
383857 (2571) Ancalagon
»

GTA IV PC Benchmarks (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
8110298 (5840) CaptObvious
»

Nasvet za upgrade Motherboard in Procesor (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
516410 (4855) ncc2000
»

procesor za GTA IV

Oddelek: Kaj kupiti
473114 (1886) samsung113

Več podobnih tem