» »

[WinXP] Ne prepozna diska

[WinXP] Ne prepozna diska

Looney ::

Ok here it is. Zbootam masino s cd-ja, pride do Inspecting your hardware configuration in tam se ustavi. Monitor se dobiva nek signal, drugace pa je zaslon crn. Mimogrede isto se zgodi, ce poskusam zbootat ze nalozene Windowse. Ne pride niti do Windows logotipa. Linux se normalno zboota in spozna obe particiji pod Windowsi, ampak je C particija cudna. Kao 21 GB velika, 19 GB frej placa a nic na njej.

Any idea?
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

nicjasno ::

Hm... kaki bad sectorji? Daj cekirat zanje.
www.nicjasno.com | www.vsejasno.com

OmegaBlue ::

Mnja windows je zelo občutljiv če je kaj narobe z diskom na začetku, lahko da gre samo za "rahlo" pokvarjen FS, ker bi pojasnilo prazno vsebino pod linuxom. Probaj pognati TestDisk s CD-ja (se dobi bootable na njihovi strani) in poženi analizo.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Looney ::

Ammm ne zgleda, da bi blo kaj narobe z diskom. Najde particije normalno in ne javi napak, če hočem pa listad fajle mi pa napiše segmentation fault
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

Shark-357 ::

Izvedi Low Level format, nato bo delovalo 100%. (sam uporabljam za vse diske Maxblast)

Zgodovina sprememb…

destiny ::

No, Sharkov predlog seveda pride v poštev le kot zadnja možnost oz. če se odločiš, da boš ponovno nameščala sistem.

Looney ::

V bistvu sem podatke prenesla in rekla sošolki naj nese na servis. Saj je v garanciji. Ne da se mi zajebavat več.
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali HDD umira?

Oddelek: Strojna oprema
423305 (2094) hojnikb
»

Windows setup - ne gre delat particij

Oddelek: Pomoč in nasveti
91137 (962) ender
»

Izpad elektrike & Disk Boot Failure (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
505165 (4577) Damjan Jagar
»

WTF...problem z Xpjem in bootanjem

Oddelek: Operacijski sistemi
292398 (1753) astrofizik
»

Problem pri inštalaciji Windowsov xp na novo!

Oddelek: Programska oprema
311872 (1586) Al-Ni

Več podobnih tem