» »

Kaj si mislis o....

Kaj si mislis o....

Jack69 ::

Kaj si mislis o Area 51???????????

8-O :P
Zakaj??? Začaj!!!

By: Jack

chucki ::

nicku ali kraju?
:D
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

R0K ::

chucki : je useen ... oba sux :8) :P :D

Tomi ::

Tako tupe teme pa že dolgo ne. Je brez jasnega naslova in sploh se ne ve, o kom ali čem govoril.
Če si ti J(j)ack, sedaj jaz Bon Jovi.
metrodusa.blogspot.com

Area_51 ::

Mislim, da govori o meni.:\ >:D
Area 51

R0K ::

Lohk pa, da misli skuterja Aprilia Area 51.

Ki seka!

migič ::

No ta tema je bila že omenjena v forumu >>UFO<<, pa sva se s Thomasom mal pokregala!:D Sm jaz še skozi trdim, da je nekaj zagotovo res, sploh pa zaradi tega, ker je leta 97 Cilnton ta del Zda označil za najbolj zavarovano področje! HM,...?:\ 8-O
............. in migali so do konca svojih dni!!!!!!
Migajte z mano, naj živi migič!

Area_51 ::

Hja naj bi varovali 500km okoli baze po mojih podatkih. Sej če prestopiš to mejo, te zavohajo celo so rekli. Če pa jih ne ubogaš pa te skinejo. In te več ni. In še ko te dobijo, naj bi te odpeljal v bazo, not pa naj bi moral podpisati neko pogodbo, ki pravi, da boš molčal o vsem, kar si videl (čeprav nisi nič) in te zbrišejo iz državnega imenika. Tako, da se po tem ne moreš zaposlit vec in podobno..

Vem kr dosti o Arei 51, sej sem si dal tak nick.:D
Area 51

tejo ::

Tabla pri začetku varovanega območja:





Ko zagledaš tole se hitro poberi iz tega območja:



Nadzemni del baze:





Še ena mapa:



Satelitski posnetek:



Ne vem no, sam glede na to kako varujejo to področje mora že bit kaj kakega tam...

Tukaj pa imate še nekaj povezav. 8-O

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tejo ()

Area_51 ::

:)) Ja se kakih 2km stran od osrednje baze paše leži nek gromozanski hangar. Pod njem na jbi bil poskusni reaktor in alienovo plovilo.

Vse skup pa je ta baza pod 100m pod zemljo.

Tisto jezero Groom Lake pa ga ni več na karti sveta. Ker mislijo, da je to damo njihov alast.:)
Area 51

tejo ::

Kaj pa Area 19? V notranjost pelje samo en daljnovod, in se tam konča. Zunaj ni nobenih večjih objektov, pristajalna steza pa je zakrita. Kaj pravite o tem?


Area_51: A si mislil Hangar 18? Tegale:

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tejo ()

Brane2 ::

Nekje pa moraš met classified področje.

Valjda ne v centru LA-ja ampak če že, je idealen plac za to puščava.

Saj tud u YU pa sedaj v SLoveniji so področja, ki so pod nadzorom vojske.

perci ::

Brane2: kje pa v Sloveniji?

Včasih vem, da je to bla Gotenica, samo ni več.

Loki ::

ce ne kaj drugega, potem tisto vadbisce v postojni kot tudi npr. letalski hangarji, kjer imajo pilatuse.

Brane2 ::

Pojma nimam. Lahko se pa pozanimam.
Vem, da je vojska nagnjena k tem stvarem in da določene stvari morajo biti postavljene izven vojašnic, temu ustrezno zastražene in zamaskirane.

Ponavadi se v splošnem ne ve točna lokacija ampak bolj področje, kamor je navadnim smrtnikom dostop prepovedan.

Glede na to, da so ameri rabili področje (a) za testiranje svojih orožij in glede na to, da mnoge take stvari rabijo precej prostora za testiranje (bombniki, lovci, raketna orožja) je jasno, da so si želeli kak oddaljen kraj, ki bi ga lahko ločili od civilnega sveta...


Mercier ::

Ne vem sicer koliko so tele zadeve classified. Če vsak napiše kolikor ve, sploh nič. :D

V Cerkljah ob Krki je dokaj veliko letališče. Danes se od celotnega kompleksa uporablja praktično le steza. Drugače je pa gozd v okolici asfaltiran. Zakamufliranih betonskih hangarjev ko solate. Vsi so povezani z letališčem. Drugače so pa idealno mesto za staknat revmo - mrzlo, vlažno in stalen prepih (enkrat so nas peljali na taborenje, pa zgleda ni bilo zadosti šotorov).

Potem imamo v gozdovih širom domovine kar nekaj skladišč. Večinoma praznih (preverjeno, na straži je veliko časa da zadovoljiš radovednost), ampak obvezno zastraženih. Po moje se ministerstvo za obrambo boji, da ne ostane brez parcel, ali brez denarja za njih. Videl sem le eno urejeno in polno skladišče.

V kočevskem pragozdu se da naleteti na vojsko, al pa medvede. Če naletite na vojsko, ne glumite medveda. V sedmih mesecih sem videl častnike nositi kalašnike (s polnim okvirjem čak) le tam. Medo vreba na vojnika. >:D

Jack69 ::

Enkrat sem gledal odajo in videl da v Svici -ki je nevtralna drzava da so z orozjem zelo opremljeni in lahko ko se vozis po cesti vidis letalo na cesti ker imajo baze pod gorami....
Zakaj??? Začaj!!!

By: Jack

Area_51 ::

:) Prav tegale sem mislil tejo. Ampak a ni to slučajno Hangar 16. To je pisalo v mojih virih podatkov.
Area 51

Jack69 ::

Mislis?
Zakaj??? Začaj!!!

By: Jack

Area_51 ::

0:) Ne da mislim, Vem, da obstaja še hangar 16 . Ta pa je 18. O Hangarju 16 se ni govorilo veliko, zato ni tako slaven kot hangar 18. Je pa zelo malo stvari napisanih o 16.
Area 51

Gh0st ::

A ni Hangar 18 tisti slavni hangar kjer naj bi imeli "leteči krožnik"?
Jest mam en dokument k sm ga najdu na netu in pravi o varnostnih ukrepih, navigacijski mreži, varnostnih nivojih, je faximile originala in prepis. Samo nevem kam sem ga dal. Bom mal pogledu...

Sicer pa se govori, da je Area-51 "fake". S tem samo odvračajo pozornost in "zaposlujejo" javnost z miss-informacijo. Baje je to samo betonski komplex, prazen, prava baza pa ni daleč od tam, pod zemljo.
nevem, to so govorice...
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

Area_51 ::

Ja GhOst, Če slučajno najdeš prosim pošlji naE-mail: Area_51@email.si:))
Area 51

Jack69 ::

Vprasanje Arei_51 koliko je te baze pot zemljo???/
Zakaj??? Začaj!!!

By: Jack

Gh0st ::

Level 1 gre kao tm okol 100m.
nisem shure.

Area-51: check mail.
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

Jack69 ::

Mi poves kaj je pravyaprav level 1??
Zakaj??? Začaj!!!

By: Jack

A.J. ::

Je tam slučajno kaj podobnega kot opisuje avtor knjige Andromeda? Sicer ne reče nič v zvezi z Area 51, sam govori kako so raziskoval eno bakterijo iz asteroida (al neki podobnga). Snov je najbrž izmišljena (ker nikol ne veš resnice).

migič ::

A.J.>>>>>>>>>>ali pač?????:\
............. in migali so do konca svojih dni!!!!!!
Migajte z mano, naj živi migič!

Area_51 ::

:)) Če verjameste ali ne glih danes sem gledal odajo o Arei 51 na hravški 1.

In s opovedali, da je ta baza točno 40 nadstropij pod zemljo, kar je 12m.

Vnjej pa naj bi raziskovali vse kar je možno in ni možno.
Area 51

cmocko ::

40 nadstropij = 12 metrov?!?

migič ::

Drugič pazi kaj napišeš!! 120m!:D
............. in migali so do konca svojih dni!!!!!!
Migajte z mano, naj živi migič!

Area_51 ::

:D Se opravičujem mislil sem 12m. Tipka se je zaskočla, ker je tipkovnica že stara in predelana.
Area 51

dex ::

Jack69: Big deal...To je mela tud JLA, samo so med vojno več al manj vse razsul. Letališče je pa bilo v bližini Bihača se mi zdi.
vem, da nič ne vem...

migič ::

Joj area51 mislim, da se je spet tipka zaskočila, an a ne! lol:D
............. in migali so do konca svojih dni!!!!!!
Migajte z mano, naj živi migič!

Area_51 ::

:D Ja res je spet se je zaskočla . Bom preklopu na novo tipkovnico.
Area 51

Area_51 ::

:)) NekoIme če še nisi opazil, da govorimo samo o zunanjosti Are-e 51 in samo ugibamo kaj je notri malo poglej sporočila.:))
Area 51

tejo ::

Kolikor vem sta v bližini Area 51 še dve baze. Ena je Area 19, katera je zakumoflirana da iz satelita izgleda kot gorovje, za drugo pa ne vem katera je že.

Bistvo o čemer govorimo je v tem, da so v bazi končali z zadnjim projektom že več kot 10 let nazaj, vendar pa se še vedno vsak dan na delo v bazo vozi okrog 500 ljudi z Boeing 737-200:


potem iz okoliških krajev se vozijo s tem avtobusom:


Poleg tega celotno obmoječje nadzirajo z raznimi High-Tech senzorji:


obmojčje iz zraka nadzoruje helikopter HH-60:

No, pa še v neoznačenih belih džipih nadzorujejo začetek prepovedanega območja:

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tejo ()

||_^_|| ::

awesome! take slikice bi jst tut na mengeškem polju loh sliku:))

Jack69 ::

Pa stakni jih ce lahko
Zakaj??? Začaj!!!

By: Jack

madmitch ::

Tudi v ranjki Jugoslaviji so bila podobna območja polna tako imenovanih vojaških skrivnosti, ena takih je - je bil Kamenjak, ki je od znotraj bolj podoben ementalcu kot pa skalnati gmoti. Verjetno vas je bolj malo služilo vojsko v JLA, nekaj tistih, ki smo imeli to "srečo" pa smo lahko celo videli takšne baze, vsaj majčken del. Zanimivo, v stilu 007. Tega je veliko v vseh državah, saj se vsi generalčki in admiralčki radi igrajo skrivalnice.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

Jack69 ::

Prav si reku je blo ker v nasi kokoski ne najdes kaj takekga!!! Al ja???
Zakaj??? Začaj!!!

By: Jack

madmitch ::

Tudi v naši kokoški bi se kaj našlo, samo ne tako impozantnega, saj nismo, kot američani in podobni, mahnjeni na megalomanstvo.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

Gh0st ::

tejo: to pa sigurno ni dokaz da Area-51 obstaja. Če se že malo zamisliš lahko ugotoviš kako američani farbajo svet. Ne moreš met ti ene TOP SECRET baze, potem pa financirat vsak dan avion pa bus...bullshit. To je samo zato da folk neki misli. Nevem no ampak meni logika govori da če že imaš top secret bazo, potem ljudje ki delajo noter nimajo stikov z zunanjim svetom. To so recimo razni kloni al pa tiste scene da uprizorijo prometno nesrečo, da javnost pač misli da je mtru, u bistvu pa tiste epruvete preklada gor pa dol...
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

Jack69 ::

Lahko je to samo da pritegnejo pozornost
Zakaj??? Začaj!!!

By: Jack


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Interna revizija NSA pokazala obsežne zlorabe

Oddelek: Novice / NWO
328517 (5806) Direktor SP
»

Kraji,ki jih ne moreš obiskati

Oddelek: Loža
244570 (3225) Okapi
»

TOP SECRET-Izjava JFK-ja

Oddelek: Loža
202913 (1471) BigWhale
»

Google Maps in Area 51 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
6310695 (7326) strictom
»

N L P .....click here to find out more... (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
1828583 (6399) jetam

Več podobnih tem