» »

Problemi z Geforce-om

Problemi z Geforce-om

Simulacrum ::

Hojla vsem!
Vceraj sem zamenjal grafično - geforce-a 2Pro je nadomestil geforce 2MX. Vključim rač. in windowsXP zaznajo novo komponento ter ponudijo možnost namestitve driverjev. Sredi instalacije pa se pojavi napaka in napiše "The data is invalid". Seveda driverje ne inst. in zato se moram mucit z gledanjem v utripajoči monitor pri zelo nizki resoluciji.
Ima kdo kakšno idejo kako odpraviti napako??

Riplix 8-O

ChiefThunder ::

hmm, najprej odstrani stare gonilnike pod device managerjem, pa rebootaj in nalož gonilnike. probaj tudi kakšne druge detonatorje...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Simulacrum ::

Hja...gonilnike sem odstranil in tudi poskušal naložiti različne Detonatorje, vendar nič.
khm...kaj pa zdaj???

Riplix:O

Area_51 ::

Misliš tresujoča se slika. Če je to pol pa zviši herze na 85. Vsaj pri men je deloval. Prej se je treslo zdej ne več.:D
Area 51

Simulacrum ::

Em...
probleme imam z namestitvijo gonilnikov, kar pa res privede do tresoče se slike in bolenja oči. Frekvenco osveževanja pa ne morem dvigniti dokler ni driverjev inst.

Riplix

Simulacrum ::

A nima cisto nihce kaksne ideje???
Pocistil sem register RegCleaner-jem, vendar nic.
Inst. stare detonatorje pa tudi najnovejse pa se vedno nic.
Obstaja se ena opcija...OS reinsall, za katero pa bi se odlocil le v skrajni sili.
8-O ;)
Riplix

cmocko ::

Hmm...probaj se tako da najprej instaliras kartico kot standard VGA display adapter. Pol resetiras winse in sele pol poizkusas z novimi driverji. Priporocam najprej une original.

LP

Area_51 ::

:)) Kaj pa če bi kdo poslal pismeno prošnjo nVidi, da da stabilne driverje na cd ali komu drugemu, ki to izdeluje. to bi lakho naredili če bi spoštovali kupce. A ne, da kupimo kartico z falš driverji pol pa ti prodajalci ne nudijo pomoči.:\
Area 51

Simulacrum ::

No saj v mojem primeru niso bili oz. verjetno, da niso krivi driverji ampak nekaj se je zamazalo v registru.
Poskusal sem dati ponovno staro graficno (geforce 2pro :D ), a prav tako noce inst. driverjev. Poskusil bom se inst. driverje za greficni cip, ki je ze na maticni (random intel chip).

LP
Riplix

VASkO ::

me pa nekaj zanima, zakaj za vraga si zamenjal gf2 pro z gf2 mx? moras imeti pa dober razlog, a?

kuglvinkl ::

Zbira keš za GeF 256 :D
Your focus determines your reallity

MadMax ::

Morda pa bo imel sreco in zadel na lotu, pa si bo lahko ubodel eno TNTjko (muzejska vrednost:D )

Riplix: a tisto skatlo si ze kupil? Kako se ti zdi v zivo?
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MadMax ()

Simulacrum ::

eh ja...res si bom omislil kakšno Rivo ali pa bom malček pogledal po oglasih in nabavil Voodoo1(ga sploh še kdo prodaja ali si ga lahko ogledaš samo se v muzeju?:\ )
Glede tezave, ki jo imam sem pa že obupal in bom kr ponovno inst. windowse.
Pa hvala za ideje.:D

LP
Riplix

krucymucy ::

Tko ja na frišn naložen bo sigurno palilo ... v teh mesecih se ti je itaq nabralo po registru in v windowsih polno navlake :D

AngelOfDeath ::

Mislim da bo počasi prišel na kako s 512Kb spomina

Fant reinstall winse :)

Tr0n ::

Sistem na novo. Je to tak tezko? :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali Opera ali Mozzila?

Oddelek: Omrežja in internet
282254 (1925) Simulacrum
»

DCC deluje ne spljoh.

Oddelek: Pomoč in nasveti
8967 (842) Simulacrum
»

Tezave z Geforce-om

Oddelek: Pomoč in nasveti
6842 (709) Simulacrum
»

Linux problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
121032 (887) Brane2
»

Star rac+nov disk=tezave

Oddelek: Pomoč in nasveti
111279 (1106) Simulacrum

Več podobnih tem