» »

Automatic updates problem

Automatic updates problem

Fifty ::

Torej, včeraj sem na komp dobil nek spyware, ki sem ga (vsaj upam) odstranil, ostal pa je problem, da se mi je izlopil Automatic Updates in če hočem prižgati se mi napiše :

Ima kdo kakšno idejo kako to popraviti. Aja pa tudi v Services ni Automatic Updates (če bi bilo slučajno nastavljeno na Manually), ker prej je bilo, zanima pa me, če se da to dobiti nazaj?

Tnx za odgovore
  • zavaroval slike: OmegaBlue ()

racunalnicar ::

jst pogosto dobim kak virus. Mam tri računalnike in tri različne antiviruse pa vsi pocrkajo ko jih rabm. Preostane mi le še FORMAT!

Saintek ::

A si posikusil po poti, ki ti piše v tem opozorilu start, nadzorna plošča, sistem,jeziček automatic updates ?

Fifty ::

problem rešen, vseeno hvala

Westix ::

Prižge se lahko preko cmdja....med drugim...

Vuli ::

Isti problem sem imel jaz danes, ko sem fasal trojanca "Trojan.Vundo.EWS". In zadevo sem lahko rešil pa samo s SUPERAntiSpyware Professional programom.
Antivirus Bitdefender 2009 b3 ni mogel nič narest. Če sem šel v nadzorno ploščo,sistem,jeziček automatic updates je kazalo, da je vklopljen Auto UPdate, a zgleda da ni blo zaradi trojanca.
No, pol sem lahko spet vklopil Automatic Updates.
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

thebaloh ::

Isti problem sem imel jaz danes, ko sem fasal trojanca "Trojan.Vundo.EWS". In zadevo sem lahko rešil pa samo s SUPERAntiSpyware Professional programom.
Antivirus Bitdefender 2009 b3 ni mogel nič narest. Če sem šel v nadzorno ploščo,sistem,jeziček automatic updates je kazalo, da je vklopljen Auto UPdate, a zgleda da ni blo zaradi trojanca.
No, pol sem lahko spet vklopil Automatic Updates.

oi

Joj lej men niti ta program ni pomagal...še vedno imam ikono tam spodi in isto napiše kot prej :(!???

Kaka ideja?

thebaloh ::

Torej, včeraj sem na komp dobil nek spyware, ki sem ga (vsaj upam) odstranil, ostal pa je problem, da se mi je izlopil Automatic Updates in če hočem prižgati se mi napiše :

Ima kdo kakšno idejo kako to popraviti. Aja pa tudi v Services ni Automatic Updates (če bi bilo slučajno nastavljeno na Manually), ker prej je bilo, zanima pa me, če se da to dobiti nazaj?

Tnx za odgovore

Za ta problem me zanima imam enako težavo, probal sem z avastom , SUPERAntiSpyware Professional ,Malwarebytes' Anti-Malware in zadeva je še vedno ista ne morem sklopiti tega varnostnega središča!?
Sprobal sem že vse varjante ki so možne preko start menija potem direktno preko ikone na desnem delu ekrana spodaj ...skratka ne gre :(?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

nakup tablicnega racunalnika - za studij

Oddelek: Pomoč in nasveti
124271 (3691) kerco46
»

Windows XP Service Pack 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
9614478 (8445) solatko

Zakaj več ne deluje windows update?

Oddelek: Operacijski sistemi
151906 (1365) Skrat
»

Se je Še komu 10.2.2005 ob 3:07 restartal računalnik???

Oddelek: Pomoč in nasveti
252050 (1215) neoto
»

Kako se znebiti nadležnega Security center?

Oddelek: Pomoč in nasveti
101349 (1188) Highlag

Več podobnih tem