» »

pozabil geslo za računalnik

pozabil geslo za računalnik

blaz1233 ::

imam velik problem, ker sem pozabil geslo za računalnik in nemorem do mojih podatkov katere sem jih shranil not. in zdaj vas vprašam če se bi dalo kako v vnega vdred.
to ne pišem is mojga računalnika to je is enga drusga tko da nebo pomote:)

StandAgainst ::

Ko ti pride do okna kjer morš vpisat geslo, klikaj ctrl+alt+del dokler se ne bo odprlo novo okno. Pod username napiši administrator (če si pri instalaciji windows dal tudi administrativno geslo ga vpiši pod geslo) ter klikni enter. Večina uporabnikov tako ali tako nima nastavljenega administrativnega gesla zato obstaja možnost da je tudi pri tebi tako.

Zgodovina sprememb…

ant ::

no ali pa klikneš f8 in zaženeš računalnik v safe mode, nato pa tam spremeniš geslo. starega sploh ne rabiš.

LP

imagodei ::

ant, ne prodajat buč, a je prav?

blaz, če nisi nastavil Admin passworda, lahko poskusiš po navodilih rexa. Če je geslo nastavljeno in si tudi tega pozabil, lahko začneš vdirat v račun, hehe. Ali pa pošlji ZS, pa za primerno ceno lahko najameš mene :)
- Hoc est qui sumus -

mambli ::

Najlažja varianta je, da greš do prijatelja in zapečata ubcd4win. Ko si ti CD naloži greš pod password tools (po mojem ) in resetiraš geslo.

strictom ::

Ali pa zbruteforcaš geslo :)
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

BaRtMaN ::

Uporabiš Ophcrack, Linux, ki se zažene s CD-ja in z uporabo mavričnih tabel razbije " preprosta" gesla (glej charsete na linku) na Windows sistemih.

detroit ::

kaj pa če bi kr tko naredu kot vsi k jih jst poznam, dobiš systernals (al winternals ...skos mešam) pa bootas s tem cdjem in nastimaš kar češ ne samo gesla
Skero

ant ::

če greš v safe mode oz./in se prijaviš kot administrator (če poznaš geslo seveda oz. če ga ni), potem lahko spremeniš oz. ustvariš novo osebno geslo.

če pa ne prideš notri kot administrator, potem pa so te ostale variante, ki jih naštevajo.

mogoče se nismo dobro razumeli...

Infinity ::

Bart PE


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vista kako do pozabljenega gesla

Oddelek: Operacijski sistemi
51005 (906) N4g4c3N
»

Vista-pozabljeno geslo

Oddelek: Operacijski sistemi
52177 (1944) zavajon
»

problem z glavnim geslom

Oddelek: Pomoč in nasveti
203162 (2855) StratOS
»

win xp- težave pri instaliranju gonilnika za wlan zaradi pravic kot administrator- PR

Oddelek: Operacijski sistemi
151623 (1623) Sc0ut
»

Win XP Uporabniško geslo - problem

Oddelek: Operacijski sistemi
202234 (1975) jahtba

Več podobnih tem