» »

Združitev dveh posnetkov z digitalne kamere.

Združitev dveh posnetkov z digitalne kamere.

Scorpia ::

Sam nimam veliko prostega časa in bi bil vesel če ima kdo časa da mi nekdo nahitro pomaga. Sem uporabljal iskanje pa nisem našel nič konkretnega, pa tudi sam ne sledim kej dosti v tej smeri.
Dobil sem dva posnetka z digitalne kamere v dvd formatu, torej mam dve mapi z video_ts. Zdej rabim ta dva posnetka združiti v en sam dvd, pa tudi nekaj posnetkov izrezati pa zvok dati bolj naglas. Pa še na začetku morem dati tekstovni posnetek kot uvod, oz. meni narediti.
Edino kar mi pade na misel je pinncale studio ali pa sony vegas programa, mogoče je kakšen boljši program?
No če kdo ima čas naj mi na hitro napiše postopek (verjamem da bo še komu prav prišlo, sej bi sam vzel čas ampak je tolk drugih stvari za narediti da ne uspem vsega.
LP
////

jishiri ::

Windows movie maker je dost hitra resitev zate...
da pretvoris DVD v avi gres na google utipkas "any video converter"

oba posnetka preneses > ju povleces v spodaj proste slide > File/Datoteka > publish film/objavi film


mal poklikas, delas druge stvari in to je to





LP, JM

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jishiri ()

Scorpia ::

Uglavnem nočem pretvarjat v film v avi, ker ta posnetek ni zame. Hočem da ostane čimbolj originalen. Na ta windows movie maker sem se tudi spomnil, sam ne vem če lahko združi VOB fajle.
////

Tody ::

Za to kar si napisal pač ni bližnice, če bi hotel par slik skupi zmetat in narest posnetek so bližnice, če bi hotu samo dva fileta skupi vržt, so bližnice, za povečat zvok, dat napise in to je pa samo ena pot. Import v Vegas in pote Export kamorkoli že nazaj na kamero ali pa Authoring DVD-ja

urban99 ::

probaj VirtualDub Mod, mislim da ima podporo ravno za združevanje VOB filetov pa še simpl je ko pasulj in... zastonj

vasquez ::

Mislim, da bi šlo z Nero Vision. To je program za izdelavo DVD-jev. Možno je importat vob fajle, jih editirat (cut) in naredit menije.

Vuli ::

Jaz sem sem Nero Vision spravljal skup enih 7 avi filmov po 10min in je ratalo kar dobro.
Tko, da tut če nimaš pojma od pojma ti rata.
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vuli ()

Scorpia ::

Hvala za pomoč, Nero Vision je naredil vse kakor sem jst hotel in še to zelo hiter. Ne vem če sem 10 minut porabil, ker sem tudi rezal določene dele.
////


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

težave s Pinnacle 9

Oddelek: Zvok in slika
9918 (862) TOP
»

Kako zapeči?

Oddelek: Zvok in slika
82871 (2805) gruntfürmich
»

težava pri izdelavi dvd-ja

Oddelek: Zvok in slika
71373 (1073) Volk|
»

Kako posneti film iz digitalne kamere?

Oddelek: Zvok in slika
375439 (4267) m1h4
»

Video prenos iz DV kasete na racunalnik!

Oddelek: Zvok in slika
121489 (1317) Tody

Več podobnih tem