» »

Elite ECS K7S5A OC

Elite ECS K7S5A OC

Tr0n ::

Ce koga zanima.

Rabite overclockable bios ali programcek CPUFBS. Vse potrebne informacije dobite @ http://www.ocworkbench.com/ecs/.

Zadeva laufa. Mojega XP 1800+ sem navil na 2100+. Cez nekaj casa mi je v Winsih zastekal. Slab cooler in pc100 ram pac, drugace bi laufal bp :).

Aja, ce vam v WinXP pri tej plati ne dela Ultra DMA mode, si morate presnet SiS DMA patch, ki ga dobite @ http://filebox.vt.edu/users/lzas/SISIDE....

Drugace pa lahko to plato samo priporocam. Pici ko urca :).

krucymucy ::

ja najboljša je! :D

Roxi ::

:D Itak da seka ! Jaz jo mam tut, pa sem full zadovolen z njo. Gor mam voltage mod in OC bios pa spravim svojga Durončka iz 1000 na 1120 brez blema sam mi v win tud zašteka čez cajt. Ratal mi ga je spravt tut na 1250 sam pol ga pa sfuka temperatura.;) :\ :D

franci ::

ja tista 0325 verzija seka. Pa ko pržgeš comp. se ti ena
slika pojav, pa ne kaže tistih razpredelnic, pa kolk ramov maš pa kakšen procesor, ampak gre pol direkt v nalaganje winsow.
Hello, hello, hello, how low?

Tr0n ::

Ce hoces preskocit tisto sliko, pritisni tab.

Roxi ::

Folk mene sam zanima kje zaboga je funkcija s katero omogočiš vklop compa z tipkovnico. Dal sem si gor ta bios pa moram rečt da ful zažiga ampak tega pa ne najdem. Mam tisto tatretjo verzijo ki je za plato z LAN-om in tiste brez LAN-a.:\ :D

Roxi ::

Franci Franci itak da je carsko če sem ti pa jest prvi povedal za njega, čeprav sem zvedu šele tle.

Plata pa itak da seka če jo mam tut jast.:D :D

Tr0n ::

Najprej si moras jumper na plati za keyboard na enabled dat (itaq sta samo 2 jumperja, eden za cmos reset, drugi za keyboard boot up). Nato pa si se v biosu nastavis.

franci ::

jumper ma nastavljen, če mu sedaj ne dela ko je bios zamenal.
Bom pogledal pa ti točno povem...
Hello, hello, hello, how low?

paper ::

tud sam mam to plato, dubu jo za piclih 16k. 2 besede: Plata rula.

morgan 1G i dela zaenkrat max na 1070 ker je not nazalost se en modul pc100 in negre cez 107fsb. ko ruknem tega ven (drugi je 133) dela duron stabilno na 124FSB kar znese 1240mhz.. seveda z 1.85V na procu

bo treba v kratkem po en 256 DDR 2100 modul pa bo..

aja tron thanx, za TAB pa nism vedu ;-)

P.S.: mogoce kdo ve kako se spremeni MP na morganih. po defoltu ma 10, da se tud 10.5 brez rezanja kontaktov, ker mi je slucajno ratal ko sm se zmotu pr farbanju in prefarbu skup L3 in L1 bridge.. kar ni glih pametno, zato sm pobrisu zadevo kasnej ampak zdej ne najdem vec kombinacije. any help would be gratefull..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: paper ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Navijanje Duron-a (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
504001 (3096) celada
»

Frekvenca AMD Tbread b iz 133 na 166

Oddelek: Navijanje
372861 (2108) schurda
»

Je kriva plosca za memtest errorje/nestabilnost?

Oddelek: Navijanje
81701 (1553) AtaStrumf
»

Kako pospešit Pentium 100 PC? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
533800 (3194) AtaStrumf
»

OC-anje ABIT KT-7A (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
704835 (4157) AtaStrumf

Več podobnih tem