» »

Pasja hrana na bencinskih črpalkah

Pasja hrana na bencinskih črpalkah

Arto ::

V čem je hec, da na praktično vseh bencinskih črpalkah prodajajo tiste ogromne vreče pasje hrane in to celo v akcijah (kupiš 2 dobiš 3). Kdo za vraga bi potreboval sto kil pasje hrane? In zakaj ravno na črpalkah? Ima kdo kakšno idejo?

T0RN4D0 ::

Haha zanimiva tema. :D Mogoče če maš 100 kilskega rotveilerja in ti v nedeljo popoldne zmanka hrane :\
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Arto ::

Pa še to je, da so praktično vedno zunaj, zraven motornih olj, kot da je super nujno, da jo imaš takoj pri roki in na očeh. Imajo morda bencinske črpalke kakšen pakt s prodajalci pasje hrane?

StandAgainst ::

Največja finta je pa pol da sploh nimajo nekih pomembnih stvari, kot recimo prvo pomoč. Zadnič so mojga strica vstavli policaji, ker pa ni mel več ustrezne prve pomoči (prestara), so mu rekli da si jo naj kupi na prvi bencinski. Hja in on gre na bencinsko in kaj mislite, seveda jim jih je zmanjkalo, nova pošilka pa pride čez en teden, pol jo je pa šou kupit v bauhaus. Majo pa vse drugo, pasjo hrano, če želiš lahko kupiš zemljo za rože itd. Če so že trgovine na bencinskih pol naj prodajajo, pijače, sendviče, pa kakšne bolj pomembne stvari za v avto.

Zgodovina sprememb…

BigWhale ::

Jaz imam psico, ki poje 15 kil hrane prej kot v enem mesecu... Pa ima borih 30-35 kg...

Arto ::

Jaz imam psico, ki poje 15 kil hrane prej kot v enem mesecu... Pa ima borih 30-35 kg...


Aha, a zato majo na črpalkah hrano za pse XD Pa saj najbrž greš v štacuno za živali al kako? Al na črpalkah kupuješ, ker lahko kupiš 40 kil pa jih dobiš še 20 zastonj :D

Sej razumem, da imajo ljudje pse, ampak, zakaj hrana na črpalkah? To je vprašanje! :)

profii ::

baje da če prineseš štiri račune da si kupil pri njih dobiš peto vrečo zastonj. baje. je za vprašat če to 100% drži.

Matek ::

Aha, a zato majo na črpalkah hrano za pse XD Pa saj najbrž greš v štacuno za živali al kako? Al na črpalkah kupuješ, ker lahko kupiš 40 kil pa jih dobiš še 20 zastonj :D

Sej razumem, da imajo ljudje pse, ampak, zakaj hrana na črpalkah? To je vprašanje! :)

Tvoje prvo vprasanje je bilo "Kdo rabi toliko hrane", sele potem si vprasal o smiselnosti prodaje na bencinski crpalki, tako da izpade malo cudno, da zabijas nazaj ljudi, ki so povsem argumentirano odgovorili na TVOJE vprasanje.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Arto ::

Aha, a zato majo na črpalkah hrano za pse XD Pa saj najbrž greš v štacuno za živali al kako? Al na črpalkah kupuješ, ker lahko kupiš 40 kil pa jih dobiš še 20 zastonj :D

Sej razumem, da imajo ljudje pse, ampak, zakaj hrana na črpalkah? To je vprašanje! :)

Tvoje prvo vprasanje je bilo "Kdo rabi toliko hrane", sele potem si vprasal o smiselnosti prodaje na bencinski crpalki, tako da izpade malo cudno, da zabijas nazaj ljudi, ki so povsem argumentirano odgovorili na TVOJE vprasanje.


Pa sej nism zabijal no :D Se opravičujem če je tako izpadlo, sej vidim da je malo tako napisano, da zgleda tko, pardon! Itak ta tema ni ne vem kako resna, samo se mi zdi res malce čudno.

Drugače pa je tudi naslov teme pasja hrana na črpalkah, in to je v bistvu glavna stvar, ki me zanima. No namreč, sam sem tudi imel psa, sicer kokeršpanjelko, ampak smo ji vedno hrano kupovali sproti, ko je pojedla, v majhnih vrečah, tako da so mi te ogromne malce tuje.

Torej. Zakaj na črpalkah, in zakaj tako da je res vsem na očeh, kot da je to ena od stvari, ki jo ljudje stalno kupujejo na črpalkah?

Modri dirkač ::

Če imaš svojga cucka al pa mačka kaj rad, se boš tisti hrani ognil v velikem loku ...
Everybody lies!

AmokRun ::

Na črpalkah je verjetno zato ker enostavno prideš tja z avtom in odpelješ domov. Kako bi pa izgledalo, če bi v merkatorju, za sabo vlekel sto kilske vreče z pasjo hrano. :)

Klemenn ::

u tušu majo recimo komplet vrtne garniture (4x sedež plus miza)

kko zgleda k se prpeleš z 6 vozički na blagajno v tušu? :D

AmokRun ::

Ja samo vrtne garniture verjetno ne kupuješ vsakih par tednov.

MeGreat ::

ja pa ponavadi prevzameš take stvari v skladišču..

Tomi ::

Kot je nekdo prej napisal, ker je avto vedno pri roki na črpalki in je lagodno mimogrede odnesti nekaj 10 kg v prtljažnik. Enako kot dejstvo, da so drobne nepotrebne zadeve v trgovini vedno še pri blagajni - recimo sladkarije, ipd.

Prvič, ko čakaš in ne veš, kaj bi delal, se ogleduješ okoli - pravi Slovenec pač ne sme nikoli pogledati - in bog ne daj se nasmehniti neznancu - zato se pač zatopiš v sladkarije - in pa to enako počnejo otroci, in da se njihovi starši izognejo konfliktu - pravi Slovenec ima tudi najbolj pridnega in vzgojenega otroka - požre tistih 50 centov in mu kupi sladkarijo.

Tržna logika, ljudje smo pa tudi čedalje bolj razvajeni.
metrodusa.blogspot.com

jype ::

Tista hrana (Pedigree, Chappi) je zaendrek.

Seveda pes preživi ob njej in žal je kvalitetna hrana tudi tri do štirikrat dražja, ampak če že ne kuhate hrane psom jim vsaj privoščite dobro prebavo z malo manj zanič briketi.

Razlika v kvaliteti ob redni uporabi se kar precej pozna, ko je pes starejši.

BigWhale ::

Jaz imam psico, ki poje 15 kil hrane prej kot v enem mesecu... Pa ima borih 30-35 kg...


Aha, a zato majo na črpalkah hrano za pse XD Pa saj najbrž greš v štacuno za živali al kako? Al na črpalkah kupuješ, ker lahko kupiš 40 kil pa jih dobiš še 20 zastonj :D

Sej razumem, da imajo ljudje pse, ampak, zakaj hrana na črpalkah? To je vprašanje! :)


Zakaj je hrana na crpalkah nimam pojma. Oni ze vedo, ce jo imajo tam. Verjetno je tudi kaj prodajo, drugace je ne bi prodajali. Dol mi visi zakaj jo tam prodajajo, ce jim pase, pa naj jo. Tudi DVDje in CDje tam prodajajo, pa se nobenega nisem tam kupil... Nekdo jih pa ocitno je, ker drugace jih ne bi prodajali.

rdecaluc ::

Nam verjetno prav pride da je tale hrana na bencinskih. Vsaketoliko sorodnikom ,ki so daleč stran in nimajo avtomobila zmanjka hrane za psa , mi pa jo čist uspud nabavmo. Tko da za nas tole deluje.
Est modus in rebus. ,typos

davco ::

Mislim da je za nekatere kr v redi da je na bencinski, sploh za starejše če ne kuhajo hrane za pse. Tam lepo se prpela z avtom gre notr, plača pa mu prodajalc še odnese v avto, v keri drugi trgovini bi pa prodajalc ti prnesu ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: davco ()

Arto ::

Mislim da je za nekatere kr v redi da je na bencinski, sploh za starejše če ne kuhajo hrane za pse. Tam lepo se prpela z avtom gre notr, plača pa mu prodajalc še odnese v avto, v keri drugi trgovini bi pa prodajalc ti prnesu ?


Mislm, da prov v vsaki, če je kolkertok spodoben prodajalec.

No, sej razumem, da je pri roki, če jo rabiš, ni kaj. Ampak čudno se mi zdi, da ravno pasjo hrano tako prodajajo, lahko bi še mnogo drugih stvari, saj je vse kar je na črpalki zelo pri roki. Ja, prodajajo tudi CDje in DVDje in še marsikaj, ampak pasja hrana je pa stalnica. Ne vem, če sem že sploh videl črpalko, kjer ne bi imeli zunaj teh ogromnih vreč. No, enkrat res, ampak so imeli namesto ogromnih vreč pasje hrane ogromne vreče peska za mačji skret XD

Saladin ::

Ne vem, če sem že sploh videl črpalko, kjer ne bi imeli zunaj teh ogromnih vreč. No, enkrat res, ampak so imeli namesto ogromnih vreč pasje hrane ogromne vreče peska za mačji skret XD

Morda pa še obstajajo kaki racionalni ljudje, ki kupujejo na veliko.

Sej veš - prišparaš na denarju, na smeteh, na gorivu, na času in podobne "bedarije"...
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

fosil ::

To da prodajajo vse sorte je njihova stvar, verjetno ne bi, če ljudje ne bi kupovali. Bolj problematično je, da se jim je kot kaže zaradi tega tako zakomplicirala logistika, da pogosto nimajo stvari, ki bi jih morali imet in ki jih vsak pričakuje na črpalki.
Najbolj aktualen primer je recimo, da so bili na nekaterih črpalkah kr nekaj časa brez vinjet. Meni osebno se je primer že zgodilo da na pumpi na avtocesti niso imeli sendvičev, rex pa je napisal da ni dobil prve pomoči na pumpi.
Take stvari se mi pa zdijo nedopustne.
Tako je!

WarpedGone ::

>> Take stvari se mi pa zdijo nedopustne.

Pa jim še vedno nosiš svoj denar?
Na tvojem mestu bi ga začel nosit h konkurenci, ki se boljš obnaša. A da so vsi isti? Kako pa veš to?
Zbogom in hvala za vse ribe

Furbo ::

Brez vinjete so ostali samo kekci, ki vse kupujejo tik pred zdajci, kak dan pred začetkom jih je bilo dovolj in sedaj jih je dovolj, eni morajo kupovati v največji gužvi, da potem lahko jamrajo.

Ni bilo sendviča, ni bilo prve pomoči, ojej. Kot da ni bencinske na vsakih 500m v Sloveniji in kot da ni bil cel rompompom glede prve pomoči po medijih.

Jaz največji problem vidim v razvajenosti folka.
i5-13600K, Noctua NH-D15, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO,
Toughpower GF3 1000W, RTX3070, ALIENWARE AW3423DWF, Dell S2722QC

Firebat ::

Iz prve roke vem da na črpalki prava zmeda glede vinjet, saj jih niso mogli pravočasno dostavit na vse prodajalna mesta, ker črpalk ter ostalih trgovin je res ogromno pa še natisnjene niso bile v zadostnem številu. Kar se pasje hrane zadeva imam tudi pripombo, je čisto prepotratna, saj si za 3x ceneje dobite priznano znamko pri skoraj vseh trgovskih centrih. Nasplošno na črpalkah je cena živil vsaj za 25% dražja od ostalih trgovin, saj le ta nimajo tako tekoče prodaje kot v živilski trgovini. Pa kaj morate res ob tankanju goriva potrošit še za četrtino več denarja za živila?

Nasvet za prihodnost. Napišite par dni prej nakupovalni seznam ter pojdite raje v trgovski center, kot pa vsak dan na črpalko po drobnarije. Aha pa tudi kaditi ter se basati s sladkarijami je bolje prenehati, saj so to najdražji nepovračljivi izdatki (razen če se vam zd da vaši dediči dobijo povračilo od zavarovalnice).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

pasja hrana - kje kupujete? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18753067 (3581) Groot
»

Čudno tankanje bencina na Petrolu - nateg ali ne? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5014203 (10201) r3dkv1c4
»

Tudi Google razvija baterije

Oddelek: Novice / Ostale najave
2712895 (9716) jest10
»

[fork] Pomivanje sip na bencinski vs. IT sluzba (strani: 1 2 )

Oddelek: Programiranje
559546 (8253) Pegaz
»

Nenapisano pravilo-Napitnina za brisanje stekel...

Oddelek: Loža
443430 (2351) tiborrr

Več podobnih tem