» »

Kje najcenejša domena *.eu

Kje najcenejša domena *.eu

Mare2 ::

Na godaddy me pride 10.79 USD.

Je še kje ceneje?

Seveda za eno leto.

dinozaver7 ::

:P

urbee ::

Pozdrav,

tako je, pri nas imamo akcijo domen .EU do konca januarja, po ceni 4,99 EUR letno.

Urban

NavadniNimda ::

Urbee, kje so pa skrite kode za popust? :)

urbee ::

Kode za popust ne potrebuješ, saj je cena v samem sistemu spremenjena! Tako da naročiš domeno, kot bi jo naročil prej, obračuna pa se ti avtomatsko 4,99 EUR.

NavadniNimda ::

Ena druga domena (.SI) mi s 1.2.2010 poteče pri Telekomu. Kakšen je najlažji način, da se jo prenese na Si-shell? (Govora je samo o domenah, ne o hostingu, ki ga izvajam v lastni režiji.)

urbee ::

Zaenkrat na žalost ne ponujamo registracije .Si - bo pa ta na voljo v prvih mesecih letošnjega leta.

Na voljo pa je tudi nekaj (manj popularnih) končnic, ki zaenkrat niso objavljene na strani, kot recimo .In, .Tel in podobno. Tudi te so možne za registracijo po zelo ugodnih cenah.

Lahko tudi omenim, da bomo v prihodnjih dneh povečali prostor na vseh (shared) hosting paketih za 100%, tako da bodo vsi obstoječi in novi naročniki prejeli prostor brezplačno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: urbee ()

Mare2 ::

urbee, da te popravim.

Akcija domen .EU velja le za nove registracije - za podaljšanja in obnove
domen je cena redna, 10,69 EUR.

Nisi vedel tega ali blefiraš ter zavajaš potrošnike?

urbee ::

urbee, da te popravim.

Akcija domen .EU velja le za nove registracije - za podaljšanja in obnove
domen je cena redna, 10,69 EUR.

Nisi vedel tega ali blefiraš ter zavajaš potrošnike?


Nihče ne zavaja, prosim da mi pokažeš kje piše, da akcija velja za podaljšanje in prenose domen. Citiram s spletne strani:

"V mesecu decembru smo občutno znižali cene domen .EU - registrirate jo lahko že od 4,99 EUR letno! Cena ne velja za prenos ali podaljšanje domene, akcija pa traja do 31.12.2009"

Prav tako v tej temi ni bilo govora o podaljšanju ali prenosu. To je tako kot bi v avtohiši nudili 1000 EUR popusta na novega BMWja, ti pa bi jim pripeljal starega na servis ter zahteval 1000 EUR popusta.

Registracija, podaljšanje, prenos so trije različni postopki in marsikateri registrar vse tri nudi po različnih cenah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: urbee ()

urbee ::

Predlagam tudi, da si pogledaš cene domen .EU drugih slovenskih registrarjev in nato pokomentiraš našo. Menim, da boš presenečen.

bluefish ::

Glede specifičnih vprašanj glede domen pri ponudnikih se obrnite na njihovo tehnično pomoč oz. preko ZS in se držite teme.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Mare2 ::

Urban

Napisal si:
tako je, pri nas imamo akcijo domen .EU imamo akcijo domen .EU do konca januarja, po ceni 4,99 EUR letno.

Iz teksta je razumeti tako, kot sem napisal jaz. Drugo pa je, kaj piše na vaši spletni strani. Važno, da ste jih (stranke) privabili.

Sicer pa mi ni jasno, zakaj imajo nekateri v SLO tako drage domene. Še dobro, da imamo godaddy in paypal. :)

urbee ::

Takšno kot je bilo tvoje prvotno vprašanje (splošno, "Kje najcenejša domena *.eu), takšen je bil moj odgovor. Nisi vprašal "Kje najcenejši prenos domene *.eu" :)

Kot sem rekel, so to trije različni postopki (registracija, prenos, podaljšanje).

Urban

Gost ::

Ja te trije različni postopki so precej zmedeni. Vedno je potrebno pregledati vse tri cene, preden se registrira domeno, poleg tega pa še politiko prenosa domene k drugemu registrarju. Poznamo primere, ko so nekateri registrarji tako izkoriščali luknje v postopkih, da domene skoraj nisi uspel prenesti drugam. Mislim, da je celo GoDaddy nekaj let nazaj imel izjemno zateženo politiko prenosa domene od njih drugam.

xeon ::

Pri GoDaddy-u so itak lopovi, tam je dost, da preveriš razpoložljivost domene, in v primeru, da je neka okej domena fraj jo GoDaddy v minuti registrira namesto tebe in jo da na licitacijo... ;((

urbee ::

Verjamem da ni edini ponudnik domen, ki dela na tak način :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: urbee ()

Mare2 ::

urbee, glej, da ne boš pregorel. :)

---------------------

7,70 EUR so mi pobrali pri Godaddy za podaljšanje domene *.eu za 1 leto. 10.79 naj bi bilo v USD. Malo sem verjetno izgubil tudi na menjavi. :)

Tile slovenski prodajalci domen me spominjajo na enega fanta, ki je v Merkurju kupoval nastavke za pipe (mrežiče, nastavke za tušuranje) po 10 na enoto in jih prodajal od vrat do vrat po 15 na enoto. :)

Zakaj si ni izposloval rabat?

Bil je študent.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ugodno podaljšanje / prenos domen

Oddelek: Omrežja in internet
101180 (781) lopov
»

Ukradena domena (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
6010431 (7453) Maxtor2000
»

Najcenejša .com domena

Oddelek: Izdelava spletišč
112949 (2301) neoserv
»

easyname

Oddelek: Izdelava spletišč
91219 (1003) techfreak :)
»

Prenos domene

Oddelek: Omrežja in internet
101763 (1516) KoMar-

Več podobnih tem