» »

Diablo III

Diablo III

Temo vidijo: vsi
««
153 / 157
»»

Smurf ::

Bilo bi bolj fer, da bi se v naprej vedelo kdaj bodo objavljene lestvice, ampak hkrati je to Izijevo prostovoljno delo tako, da lahko v resnici objavi zadevo kadarkoli hoce.

potepuhec ::

Opa, ti je pa nekdo na zulj stopil Izi. :)

Sedaj pa resno. Kaj je tocno smisel te lestvice?

"Objavim jo takrat ko se MENI zdi, da je kaj vredno objaviti." A je to edini namen te lestvice?

Pred, sedaj ze leti, smo na lestvici malo tekmovali med sabo, kdo bo naredil visji GR, kdo bo imel vec paragonov na koncu sezone ipd. Vecinoma se tisti, ki smo ali pa se vedno malce vec igrajo/mo, poznamo med sabo. Se sedaj, jaz sicer bolj redko, igramo skupaj in se predvsem na zacetku sezon dobimo da malo obujamo spomine na stare case.

Dejstvo je, da te manipulacije z objavami lestvice vsi poznamo ze leta in nekaj casa nam je bilo to se zabavno. Predvsem sam sem apeliral na to, da so vsaj nekatere stvari znane, kar se objave tice in nekaj casa je to tudi drzalo vsaj za lestvico po vikendu, po enem tednu in na koncu po koncani sezoni. in takrat smo vsi imeli moznost malce tekmovat za mesta na lestvici. Ampak to ni trajalo dolgo casa. Ce pogledas/te malo za nazaj boste hitro ugotovili, da je lestvica prav zalostna v primerjavi z lestvicami nekaj let nazaj.

Zato je to, zal predvsem najboljsim igralcem, malo presedlo in so se en za drugim odstranili iz nje... pacman, kita106, nuclid,...

Vsi se igrajo in dosegajo zavidljive rezultate na EU lestvici na koncu sezone. Najboljsi imajo na sezono toliko paragonov, kot verjetno vsi ostali skupaj ne, ce upostevamo exp.

Sicer ne zagovarjam nacin na katerega te je Coeus1 zbodel, je pa dejstvo, da ima vec paragonov kot skoraj celotna SC lestvica skupaj in to na HC. In preprican sem, da bi komot naredil GR 125+ ce bi se malo potrudil. Ampak, glede na vse skupaj, sploh ni imel moznosti pokazati kaj zna. Skoda, ker je bil po dolgem casu zopet eden malo bolj zagnan.

Glede na to, kako se stvari odvijajo in glede na to, da prakticno nimam vec s kom resno tekmovati, tudi zase ne vidim vec smisla, da sem v komuni in na lestvici.

Izi, ce se bos pa kdaj odlocil, da bo lestvica imela se kaksen drugacen smisel, kot da objavljas samo tisto, kar se tebi zdi vredno objavit. Ko bodo vsi imeli enake moznosti in bodo pravila znana in jasna, se bom pa rade volje vrnil in verjetno tudi marsikdo od najboljsih SLO igralcev D3.

In se za konec v razmislek. Ce bos iz lestvice brisal ali pa z manipulacijami odvrnil vsakega, ki je boljsi, bolj zagnan,... od tebe, bos prej kot slej lestvico delal samo zase.

Zgodovina sprememb…

Vajenc ::

Iz lestvice je vedno razvidno kdo je prvi končal Seasonal Journey, vidi se tudi št. paragonov in solo stopnjo končanega GR. Smisel nove sezone in z njo povezane lestvice je, da se čim hitreje konča Seasonal Journey, naredi čim višjo stopnjo GR, paragoni pa pri večini rastejo sorazmerno s prejšnjima kategorijama. Izi se je edini potrudil in žrtvoval čas za splavitev in objavljanje lestvice. Ker je "pri koritu" lestvico najraje objavi, ko on doseže omembe vreden rezultat. Razumljivo, a ni? Navsezadnje je lestvica objavljena tudi na koncu sezone, kjer imate vsi enake možnosti za dokazovanje rezultatov porabljenega časa.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Izi ::

Moja lestvica ima fizične omejitve, nekako pri 30 vse skupaj postane nepregledno in prepočasno. Tako, da imam raje majhne lestvice z okoli 10 ljudi :D
Pri delanju lestvice je ključen D3 Battle Tag, ki je čisto oseben podatek, ki ni objavljen prav nikjer. Da se sicer brskati po večmilijonski bazi Battle Tagov, ampak se hitro ugotovi, da je pri taki količini kup ljudi z enakimi imeni in ne moreš vedeti kateremu pripada katera številka. Nemogoče bi bilo torej izdelati lestvico v katero bi bili vključeni vsi iz določene komune ali klana.
Če smo čisto pošteni lestvica vsebuje kar precej osebnih podatkov in zato sem jaz od začetka vztrajal, da mora vsak osebno privoliti, da bi bil rad na lestvici. To stori tako, da mi izroči svoj D3 Battle Tag.
Komuna ima v vsej stvari pravzaprav samo vlogo indikatorja aktivnosti. Vidi se ne samo kdo igra trenutno sezono ampak tudi kdaj je nazadnje igral. Slo-Tech komune niti nisem ustanovil jaz, ampak sem samo ugotovil, da bi bila uporabna pri lestvici. Jo pa moram vzdrževati in čistiti. Politika je taka, da se lahko v komuno prijavi vsak, ampak po 10 mesecih neaktivnosti brišem račune, da zadeva ostaja kolikor toliko pregledna.

Lestvica je namenjena meni in par prijateljem, se pa lahko po želji vsak vključi nanjo. Zavrnil nisem nikoli nikogar.
Pri lestvici ni nikoli nobenih manipulacij. Da se zberejo vsi potrebni podatki traja nekaj minut in potem se noben podatek ne spreminja več, jaz prilagodim samo HTML kodo za lestvico.
V vseh teh letih sem kazensko izbrisal samo 3 osebe. Vse tri s posvetovanjem s prijatelji. Dva zaradi uporabe Bot programa po 20+ ur na dan in enega zaradi groženj. Ja, izdelava lestvice poleg pohval prinese tudi žalitve in celo grožnje 8-O
Kar precej sem jih izbrisal zaradi neaktivnosti po 10+ mesecih, trije pa so se sami odločili, da ne bodo več na lestvici. Treba je priznati, da se Diablo 3 počasi bliža svojemu koncu, čeprav so te zadnje sezone, igralno gledano, pravzaprav najboljše kar smo videli v vseh teh letih od 2012 do sedaj.

Kar se pa tiče točnega časa objave lestvice, tukaj pa ne bo demokracije. O tem odločam izključno jaz. Smo se pa dogovorili, da naj bi bila prva lestvica v ponedeljek po enem vikendu, ker se sezone vedno začno v petek popoldne. Ta je najpomembnejša lestvica :D
Druga lestvica pa je takrat, ko jaz neham igrati sezono. To pa je ponavadi 2 do 3 tedne od začetka.
Ponavadi naredim še končno lestvico na koncu sezone, kar mene pravzaprav čisto nič ne zanima in se mi osebno zdi brez veze, ampak če je želja zakaj pa ne.

Namen lestvice je da pokaže kdo je sposoben v čim krajšem času končati sezono do Guardian stopnje. In pa seveda kdo doseže najvišji Solo GRift v najkrajšem času z NAJMANJ Paragoni. Solo GRift 110 po nekaj dveh je vreden neskončno več kot GR 130 na koncu sezone.

Neskončni Paragoni so po mojem mnenju velika napake te igre. Morali bi biti omejeni na maksimalno 800. Pa seveda Solo igranje bi moralo biti popolnoma ločeno od grupnega igranja. Če si v Solo ligi bi moralo biti strogo onemogočeno vsako igranje v skupini ali deljenje opreme. Na tem področju je PoE daleč pred Diablo 3. Sezone pa bi morale trajati 3 tedne namesto 3 mesece.

Izi ::

Očitno se je to sezono na veliko goljufalo z zlorabo sezonskega Buffa. Od tod izvira tudi precej nenormalno visokih Solo GRift dosežkov. Blizzard je besen ko vrag in posledice za goljufe bodo hude >:D
Trenutno intenzivno delajo na hitrem popravku, sledil bo "Ban wave" vseh goljufov in potem še čiščenje lestvic: Season 19 Abuse of Game Mechanics

Goljufija deluje tako, da uporabiš sezonski Buff iz grupe in ga preneseš v Solo GR.
Tukaj je nekdo celo posnel kako goljufija poteka in Solo počistil GR150. Verjetno se lahko kar poslovi od svojega D3 računa.

111111111111 ::

Ne vem v čem je fora. Blizzard je zajebal, igra pusti to možnost izkoristit, malo je nepošteno, da se tiste, ki so to izkoristili kaznuje.

Smurf ::

Neposteno je edino, ce je bilo mozno to naresti ponesreci. Drugace pa so pravila igre jasno dolocene.

Matev ::

a če bi ponesreči uspel narediti grift 150 bi bilo ok
če pa je namerno uporabil kar igra ponuja in se pri tem celo potrudil - je pa to kot praviš narobe

Actarus16 ::

Veseli december je no fantje :P Ni nobene potrebe po prerekanju :D Jaz tudi potegnem z Izi-jem ker on dela lestvico in kot je rekel na koncu sezone je vedno objavljena končna lestvica. Želel bi si tudi ,kot že napisano, da bi solo in multi bilo ločeno,saj je dejstvo,da grupa naredi vse več in dosti hitreje. Sam sem bolj solo (to sezono sem potovanje vse naredil sam...prejšnje sezone mi je Abel pomagal par conquestov :P). Omenil bi spet 1000kill nagrado,ki pravzaprav ni nagrada :P ... 5x sem ga rešil od takrat pa se pri 900kill ustavim in počakam,saj je nagrada na koncu dolgega boja za en k..c :P ... v enakem času kot ga porabim za strica naredim 2x GR100 al pa par riftov in je polna malha vsega...lepo bi bilo,da bi rdeči stric vrgel primal al kaj podobnega...potem bi se izplačalo :D

Smurf ::

Matev je izjavil:

a če bi ponesreči uspel narediti grift 150 bi bilo ok
če pa je namerno uporabil kar igra ponuja in se pri tem celo potrudil - je pa to kot praviš narobe

Namerna uporaba exploitov je proti pravilom ja. Ce bo kdaj zgodil tak exploit, da se ti bo zgodil nevede, pa verjetno vseeno ne bodo sli banati ljudi.

Izi ::

Je že popravljeno. Nova verzija igre je 2.6.7B
Sezonski Pandemonium Buff sedaj izgine če skočiš iz enega v drugi svet. Svet zajema eno mapo, en Rift ali pa en GRift.
Pa očitno je bil prisoten še en Bug ki je povzročil, da si izgubil Pandemonioum Buff če se ti je sprožil Cheat Death. Tudi to so sedaj popravili.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

svecka ::

Zame to ni exploit, ampak game mechanic. Če so naredili buff, bi ga tudi morali definirati natančno. "For the duration of the Season, all players will have a stacking buff that that persists as long as you have hit or killed a monster within the last 5 seconds "

nič ne piše kje, da bi se buff moral končati ko menjaš svetove (pre-patch). Sry, sam to je blizzard fault.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: svecka ()

Actarus16 ::

Vesel Božič in lepe praznike vsem...pa čim več paragonov in primal-ov v novem letu :D z željo da D4 pride čim prej :P

jAnChOP ::

Pa nam je le uspela 150-tka :D:D:D
 null

null

Actarus16 ::

Bravo :D Čestitke fantje ;) duš...pa ste komaj na sredi nekje na lestvici ... lool kera sezona ej :P

togo ::

Moja prvi gr120 10:43 v petem poizkusu8-).
Na ameriškem strežniku z Brarbom WW in BK meči - 1300 para + 12x100 augment. Anc amu FOT je tako težko dobit uporabnega, da se nima smisla hecat (porabil sem ves material in ga na koncu dobil v dar od WD, ki sem ga šlepal), če maš srečo, v redu, če ne, ravnotako.
Tja do 115 gre brez problema, brez augmentov, niti ni potrebe po vsej anc opremi (cca 900 para), potem se pa igra počasi spreminja.
Še vedno ne znam igrati visokih riftov. Stil igranja, skilov in opreme, je povsem nekaj drugega.
Za barba je treba zamenjat za Ištvan set mečev in pa skile, katere ne obladam in se mi tudi ne da matrat in na novo učit.
Toliko o mojem preskoku iz hunterja na barba pa lp

Izi ::

Togo, kako da igraš na ameriškem serverju?
Sem že mislil, da je čas za novo lestvico ;), pa si na Evropskem serverju še vedno samo na GR109. Hardcore pa še do GR90 nisi prilezel.

togo ::

Pozabil povedat. 8-)
Še nikoli do sedaj nisem dobil v 2h igranja 4 uporabne primale (meč, oklep, hlače in škornje). Na public sem dobil dobro grupo in smo delali speede na 100. Moram priznat, da je bilo kar nekaj zavisti, ki pa sem jo umiril, ko sem podaril primal Ambota soigralcu, Res neponovljivo.
Kar nisem mogel verjeti, zato sem tudi ostal na ameriškem strežniku.

togo ::

IZI, sem te vzel resno. ;)
Upam, da je sedaj že čas za lestvico. 8-)

Izi ::

togo je izjavil:

IZI, sem te vzel resno. ;)
Upam, da je sedaj že čas za lestvico. 8-)
Čestitke! Na Hardcore si suvereno prevzel vodstvo 8-)
Na Normal smo pa kar močno izenačeni. Edino Matevu se je zaenkrat uspelo prebiti preko GR 118.
Barbarian je to sezono močan, ampak tam na okoli 118 mu očitno poidejo moči.


Slo-Tech Diablo 3 lestvica 19. sezone



Seasonal Journey - 9 Chapterjev (Chapter I-IV, Slayer, Champion, Destroyer, Conqueror, Guardian)

Chapter 9 - Guardian __ Matev
Chapter 9 - Guardian __ Izi
Chapter 9 - Guardian __ guybrush
Chapter 9 - Guardian __ Actarus16
Chapter 9 - Guardian __ togo
Chapter 9 - Guardian __ KaiV6
Chapter 9 - Guardian __ Freya#
Chapter 9 - Guardian __ Andreos1
Chapter 9 - Guardian __ klasicni
Chapter 9 - Guardian __ potepuhec
Chapter 9 - Guardian __ Coeus1
Chapter 9 - Guardian __ ru7
Chapter 9 - Guardian __ sixxs

Chapter 4 - IV ________ killer86
Chapter 4 - IV ________ Kenpachi
Chapter 4 - IV ________ Ajnstajn`


Hardcore Solo Greater Rift lestvica

_1. 117 (14:26) __ togo - Barbarian
_2. 115 (_8:27) __ Coeus1 - Barbarian
_3. 115 (12:53) __ Izi - Barbarian
_4. 112 (_9:44) __ Andreos1 - Barbarian
_5. 104 (_8:52) __ Freya# - Barbarian
_6. 100 (_8:19) __ ru7 - Barbarian
_7. _87 (_3:35) __ KaiV6 - Barbarian

Hardcore Paragon lestvica

_1. 1519 __ Coeus1
_2. 1199 __ Andreos1
_3. 1180 __ togo
_4. 1024 __ Izi
_5. 1017 __ ru7
_6. _808 __ KaiV6
_7. _807 __ Freya#


Normal Solo Greater Rift lestvica

_1. 119 (14:51) __ Matev - Barbarian
_2. 118 (14:11) __ togo - Barbarian
_3. 118 (14:23) __ Actarus16 - Barbarian
_4. 118 (14:27) __ Izi - Barbarian
_5. 116 (11:50) __ sixxs - Barbarian
_6. 114 (10:30) __ killer86 - Barbarian
_7. 110 (_8:54) __ potepuhec - Barbarian
_8. 102 (14:40) __ klasicni - Barbarian
_9. _80 (_1:38) __ guybrush - Barbarian
10. _76 (_5:36) __ Ajnstajn` - Demon Hunter
11. _50 (_2:56) __ Kenpachi - Barbarian

Normal Paragon lestvica

_1. 1319 __ Matev
_2. 1192 __ Actarus16
_3. 1140 __ killer86
_4. _978 __ Izi
_5. _960 __ togo
_6. _956 __ potepuhec
_7. _874 __ sixxs
_8. _797 __ klasicni
_9. _764 __ guybrush
10. _548 __ Ajnstajn`
11. _210 __ Kenpachi

togo ::

Moj Barbar na SC je BREZ augmentov 8-). Valjda tudi to nekaj šteje :D.

Torej gre kar visoko, a pomoje samo to sezono, zato ga je dobro izkoristiti.

Pa tistemu, ki leži, tudi CRUS, najnovejši build.

Izi ::

Sezona 20 (Patch 2.6.8)


Sezonski Buff - Season of the Forbidden Archives

Skozi celotno sezono bomo lahko v Kanajevi Kocki za vsak slot uporabili laterikoli buff izmed Weapon, Armor ali Jewelry.
Se pravi, do sedaj smo morali uporabiti enega za Weapon, enega za Armor in enega za Jewelry. V 20. sezoni pa bomo lahko na primer uporabili vse tri buffe samo iz Weapon kategorije oziroma katerikoli kombinacijo, ki nam bo odgovarjala.
Se pa seveda ne bo dalo isti Buff uporabiti večkrat.

Glavna novost za Patch 2.6.8 - 3 novi Seti

Barbarian - Horde of the Ninety Savages _ (Glavni skill: Frenzy)
Witch Doctor - Mundunugu's Regalia _ (Glavni skill: Spirit Barrage)
Wizard - The Typhon's Veil _ (Glavni skill: Hydra)

PTR 2.6.8, ki bo trajal kar 2 tedna (ponavadi je PTR trajal 1 teden) se začne 6. februarja.
Več tukaj: https://us.diablo3.com/en/blog/23298649...

Andreos1 ::

Če koga zanima:
čez 1 uro bo tole v polni obliki na razpolago:
Wolcen

Izi ::

Andreos1 je izjavil:

Če koga zanima:
čez 1 uro bo tole v polni obliki na razpolago:
Wolcen

Wolcen sem včeraj igral okoli 2 uri in nisem ravno pretirano navdušen.
Seveda je obvezno igranje za vsakega ARPG navdušenca ampak ni pa to primerljivo z Diablo ali PoE. Tudi Grim Dawn verjetno ne bo presegel.

Dobro: Grafika je super, boj je tudi lep in tekoč, pa skill sistem je precej obsežen.
Slabo: Zgodba je katastrofalno slaba in nerazumljiva in bi bilo bolje, če bi začeli s klasično izgubo spomina brez predzgodbe.
Bojevanje pa je prehitro in mnogo prelahko že od začetka. Umreti praktično sploh ne moreš. Težavnostnih stopenj pa nisem našel nobenih. Od začetka letiš skozi horde sovražnikov, ki te zasipajo s toliko opreme, da se jo niti pobirati ne splača.
V dobri uri sem bil že level 10, Rhykker (znani Diablo navdušenec) je v enem dnevu prilezel do level 50. Vseh levelov pa je 90.
Online je trenutno praktično nemogoče igrati zaradi začetnih težav s serverji. Je pa na voljo tudi Offline mode, ampak je treba vedeti, da so offline in online junaki nezdružljivi.

111111111111 ::

To je free?

Andreos1 ::

Hvala za hiter predogled, Izi. Kaj pa skill sistem? Zgleda zanimivo tole obračanje plošče. Sicer bom kupil, še malo počakam. S20 se kmalu začne. WD novi set zgleda ql. Je kdo probal nov PTR?

Izi ::

Kasneje se tudi zgodba popravi v Wolcenu. Prvih 10 levelov je bolj ali manj ogrevanje. Skill sistem se mi zdi pa super. Malo je podoben PoE ampak bolj enostaven in bolj učinkovit.
Še vedno pa se mi vse skupaj zdi precej lahko. Verjetno kasneje postane težje.

Andreos1 ::

No saj če tako pogledamo: Tudi v Diablo III si na level 70 v 3 urah v adventure mode. Važen je potem endgame.

Jarno ::

111111111111 je izjavil:

To je free?

Early Access je bil cenejši, sedaj naj bi prodajali po 35€.
https://store.steampowered.com/app/4243...
#65W!

togo ::

https://eu.forums.blizzard.com/en/d3/t/...

Season 19 ends on March 1st

Actarus16 ::

Capt Crimson barb GR122 ... več ne bo šlo (al pa bi rabil perfekten rift :P) ... Še vedno sem zadovoljen .... to je namreč moj PB od zmeraj :D ... Moj priljubljen class Barb se je izkazal to sezono v glavnem 8-)

Izi ::

PTR 2.6.8 je tudi že končan in kot kaže se bo v 20. sezoni najbolje izkazal Witch Doctor z novim setom.

Jaz bom vsekakor igral WD-ja. Nekaj takega: https://www.diablofans.com/builds/10661...
Menda brez problema potegne preko GR120, edino za Hardcore pa ni ravno dobra izbira, ker je precej "squishy"

Matev ::

pa ne smemo pozabiti da bodo sezono 20 prišle ven super podgane - super rat ran

Actarus16 ::

Tisti ki ste probali PTR in novosti.....kako se kaj obnese Hydra Wizz? A je kdo poskusil?

togo ::

Zadnje minute sezone padel GR125 HC 8-).

Se vidimo v novi sezoni, kot je že IZI dejal WD :P.

Izi ::

Sezona 20 se začne v petek 13. marca 2020 ob 17:00

 Nov Pet bo velik netopir, pa še novi Portret bo če boš končal sezonski journey

Nov Pet bo velik netopir, pa še novi Portret bo če boš končal sezonski journey



Naknadno po končanem PTR so spremenili še kar precej ključnih stvari, tako da so tisti buildi iz PTR sedaj neuporabni
Vse končne spremembe so tukaj:
https://eu.diablo3.com/en/blog/23319442...

Witch Doctorjev set so hudo spremenili:
6-Piece damage bonus v PTR je bil 50-kratna mana regeneracija, sedaj je pa 20000% damage + 5-kratna mana regeneracija.
V grupi, ki je WDju dajala velikansko mana generacijo to pomeni velik Nerf in WD kot kaže izpade iz grupnega META.
Ampak za Solo je pa to po moje celo Buff saj nismo več odvisni od mana regeneracije in lahko skille porabimo za druge +damage reči in na kocu morda dosežemo celo malo večji damage kot prej.
Bomo videli, vsekakor bo WD build za 20 sezono precej drugačen kot smo ga videli v PTR.

Izi ::

Slo-Tech Diablo 3 - Končna lestvica 19. sezone


Seasonal Journey - 9 Chapterjev (Chapter I-IV, Slayer, Champion, Destroyer, Conqueror, Guardian)

Chapter 9 - Guardian __ Matev
Chapter 9 - Guardian __ Izi
Chapter 9 - Guardian __ guybrush
Chapter 9 - Guardian __ Actarus16
Chapter 9 - Guardian __ togo
Chapter 9 - Guardian __ KaiV6
Chapter 9 - Guardian __ Freya#
Chapter 9 - Guardian __ Andreos1
Chapter 9 - Guardian __ klasicni
Chapter 9 - Guardian __ ru7
Chapter 9 - Guardian __ sixxs

Chapter 4 - IV ________ killer86
Chapter 4 - IV ________ Kenpachi
Chapter 4 - IV ________ Ajnstajn`


Hardcore Solo Greater Rift lestvica

_1. 125 (12:44) __ togo - Barbarian
_2. 116 (12:03) __ Andreos1 - Barbarian
_3. 115 (12:53) __ Izi - Barbarian
_4. 104 (_8:52) __ Freya# - Barbarian
_5. 100 (_8:19) __ ru7 - Barbarian
_6. _87 (_3:35) __ KaiV6 - Barbarian

Hardcore Paragon lestvica

_1. 1412 __ togo
_2. 1247 __ Andreos1
_3. 1024 __ Izi
_4. 1017 __ ru7
_5. _808 __ KaiV6
_6. _807 __ Freya#


Normal Solo Greater Rift lestvica

_1. 122 (11:43) __ Actarus16 - Barbarian
_2. 120 (12:20) __ togo - Barbarian
_3. 119 (14:51) __ Matev - Barbarian
_4. 118 (14:27) __ Izi - Barbarian
_5. 117 (13:14) __ klasicni - Barbarian
_6. 116 (11:50) __ sixxs - Barbarian
_7. 114 (10:30) __ killer86 - Barbarian
_8. _80 (_1:38) __ guybrush - Barbarian
_9. _76 (_5:36) __ Ajnstajn` - Demon Hunter
10. _50 (_2:56) __ Kenpachi - Barbarian

Normal Paragon lestvica

_1. 1323 __ Actarus16
_2. 1319 __ Matev
_3. 1140 __ killer86
_4. 1071 __ togo
_5. _978 __ Izi
_6. _940 __ sixxs
_7. _917 __ klasicni
_8. _764 __ guybrush
_9. _548 __ Ajnstajn`
10. _210 __ Kenpachi


Pa smo zaključili 19. sezono oziroma sezono Barbarov.
Čestitke gredo Togotu za Hardcore GR125. To je pa že kar omembe vreden rezultat in 178. mesto na uradni evropski lestvici 8-)
Pa Actarus16 na Normalni lestvici z GR122 se je tudi kar izkazal, vsaj med Slo-Techovci, na uradni lestvici to ni bilo dovolj niti za uvrstitev med 2000 najboljših.
Sezonski močno overpower Pandemonium Buff je bil tako divji, da je na desetine igralcev solo doseglo GR 150. Zmagovalec je solo počistil GR150 v zgolj 8. minutah. V 20. sezoni bodo po moje precej nižji rezultati in GR150 verjetno solo ne bo dosegel nihče.

111111111111 ::

@Togo: Koliko ur si preigral?

togo ::

CHUAPOIZ

1. Zakaj? Glede na GDPR so ti podatki tajni 8-).
2. Pa tudi če povem, kaj ti bo to?
3. Ne obremenjuj se z mojimi urami igranja, sem prepričan, da imaš kaj pametnejšega za počet ;).

111111111111 ::

1. Število porabljenih ur v Diablu III ni v GDPR. Sem preveril. :)
2. Da zračunam ali sploh spiš.
3. Nimam, ker sem nekaj časa igral in se mi zdijo ti rezultati nadrealni.

togo ::

Takole povem - tudi meni so se zdeli rezultati, ki so jih dosegali drugi igralci, nekaj nemogočega.
A sčasoma sem - so me naučili, kako se igra igra. Boljši kot si, hitreje prideš do visokih številk z malo časa.
Ko se enkrat naučiš, kako se igra visoke greater rifte, ugotoviš, da paragoni kar letijo. Sam še ne obvladam povsem, sem pa na dobri poti.
In ker ne sodim med najboljše in vem kaj mi manjka, pa se to ne da nadomestit, zaradi drugih razlogov, porabim več časa.
Predvsem pa igram iz užitka, kar pomeni, da čas ni pomemben.
Ps - če si igral, pomeni da imaš račun na battle netu, torej lahko sam vidiš.

ru7 ::

S čem štartate S20? Ne morm se odločit kaj bi igral :)

togo ::

Na HC barbar, na SC pa preizkus novih setov 8-).

Izi ::

ru7 je izjavil:

S čem štartate S20? Ne morm se odločit kaj bi igral :)

Odvisno kaj bi rad dosegel (samo končal sezono ali dosegel visoki GRift) in ali boš igral solo ali grupno.

Za grupe bo še vedno daleč najboljši Rat Run, ki bo to sezono zaradi možne uporabe večih orožij hkrati v kocki, dobil še dodatni pospešek.
Če misliš samo najhitreje končati sezono in potem nehati se izbere tistega, ki ima najboljši začetni set in to bo po moje Wizard.
Za kakršnekoli dosežke pa bo po moje najbolje izbrati Witch Doctor z novim setom ali Barbar z novim setom.

Wizard ima zanič novi set zato ga jaz ne bi izbral, Demon Hunter pa bo naslednjo sezono dobil novi set in je trenutno najslabši možni klas.

111111111111 ::

togo je izjavil:


Ps - če si igral, pomeni da imaš račun na battle netu, torej lahko sam vidiš.

Moram geslo zresetirat, se prijavit in potem bom hotel kupit še paladina... Skratka same težave si bom nakopal. :D

togo ::

IZI Demon Hunter pa bo naslednjo sezono dobil novi set in je trenutno najslabši možni klas.

To me najbolj boli :(. Šment, pa ravno DH je vedno zadnji na vrsti ;((.

Chuapoiz - to pa ni več moj problem 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: togo ()

Matev ::

S čem štartate S20? Ne morm se odločit kaj bi igral :)


rat run - to sezono bodo baje sekal ...

skuionsko nabiranje paragonov

Actarus16 ::

Wizzard hydra :D da vidimo do kje prilezem...pa barb verjetno tudi....barb je zmeraj pri meni :P

Izi ::

To je bilo pa hitro:
Patch 2.6.8 Now Live
Lahko se lotimo testiranja novih setov. Edino sezonska tema seveda še ne deluje dokler se ne začne sezona.

Izi ::

Včeraj sem testiral novi Witch Doctorjev set in nisem navdušen. Kompliciran za igranje, aktivno moraš uporabljati vseh 6 skillov ob pravem času, pa tam nad GR110 beseda "glass cannon" dobi čisto nov pomen, saj umreš takoj čim pustiš da ti v bližino pride en sam najmanjši in najšibkejši sovražnik. Z velikim trudom sem dosegel GR 112 s 1800 paragoni in kar dobro opremo. Je pa to vseeno najmočnejši WD-jev set.

Vsi smo računali, da nam bo Blizzard v 20. sezoni ponudil spet kakšen nov overpower bonbonček, ki bo malo podaljšal zanimivost te stare igre ampak smo se motili. Novi seti so vsi po vrsti podpovprečni in kot zaenkrat kaže bo v tudi 20. sezoni še vedno najboljši dosedanji Vrtavka Barbar, ki je bil zvezda 19. sezone. Enostaven in učinkovit. Samo kakšne 3 GRje manj se bo z njim dosegalo, ker ne bo več tistega sezonskega buffa iz 19 sezone.
Skratka nič novega.
««
153 / 157
»»