Prijavi se z GoogleID

» »

Diablo III

Diablo III

Temo vidijo: vsi
strani: 1 ... 150 151 152 »

potepuhec ::

Izi je izjavil:

Bojkotiramo Blizzard !!!

Kot večina igričarjev se tudi jaz pridružujem bojkotu.
Sicer pa tudi če koga politika prav nič ne briga je vseeno čas, da zaključimo s to šalabajzersko firmo. V sedmih letih niso zmogli narediti nadaljevanja Diabla. Prodali so se najbolj gnili igričarski firmi Activision. Začeli forsirati mobilne igre. Sedaj pa so se še odkrito podali v politične vode in fanatično branijo Kitajsko kršenje človekovih pravic.

Prišel je torej čas, da zaključimo z Blizzardom. To pomeni tudi konec Slo-Tech Diablo Lestvice.

Svi goli pa tko sto voli :D.

Mi je pa zanimivo kako nekateri, na enostaven nacin nasedete teatru in se pocutite osebno prizadeti, zaradi tega, ker se eni gredo biznis.

Sicer se z vecino o Blizz strinjam. Ampak ni stvar v tem, da niso zmogli ali da so se prodali in zaceli forsirat mobilne igre... pac kot vsako podjetje postavljajo zasluzek na prvo mesto, kar je logicno.

"Sedaj pa so se še odkrito podali v politične vode in fanatično branijo Kitajsko kršenje človekovih pravic."

Tole je pa konkretna neumnost in samo kaze na kratkovidnost nekaterih, ki nasedate vsemu, kar vam prodajo.

Za tiste manj zavedene... Blizz se ne podaja v politicne vode, se manj pa fanaticno brani krsenje clovekovih pravic. Pac niso se pripravljeni odpovedati cca 170 mio $ zasluzka, kar bi se jim lahko zgodilo, ce bi Kitajska uvedla kaksne sankcije proti njim. Z onim igralcem pa so se pod mizo verjetno tudi ze zmenili in bodo na koncu vsi zadovoljni.

"Vecina Igracarjev" je pa verjetno samo par %, ki to jemljete politicno ali pa moderno,... Z vami bo Blizz izgubil bistveno manj, kot bi izgubil s Kitajskim trgom.

Izi ::

Blizzardov Kitajski trg je trenutno manjši kot 10%. Torej so se odločili, da se raje zamerijo svojemu 90% trgu kot pa Kitajskim komunistom.
Druga stvar je, da če bi se distancirali od politike, jim ljudje ne bi tako hudo zamerili. Ampak ne, oni so se odkrito postavili na stran Kitajcev. Na kitajski strani so objavili v Mandarinščini celo litanijo, kako podpirajo Kitajsko v njenem boju in kako bodo brez pardona brisali in striktno sankcionirali vsako omenjanje Hong Konga, kjerkoli na njihovih serverjih tudi na Evropskih in Ameriških. Skratka na vse načine sluzasto lezejo v rit Kitajski partiji.
Da so čisto politični se Blizzardu vidi tudi po odkritem podpiranju LGBT čudakov. Njihovi zaposleni so že kar nekajkrat naokoli skakali v mavričnih oblekah in z napisi v podporo LGBT in vse to ponosno objavljali na njihovi strani. Za bruhat.

Sicer je celotna Amerika v riti, ker so popolnoma odvisni od Kitajcev, ampak Blizzard je pa prestopil vse meje. Na tisoče igralcev je začelo brisati svoje Activision Blizzard račune in že po enem dnevu to ni bilo več mogoče. Če hočeš izbrisati svoj račun sedaj dobiš samo sporočilo o napaki. Blizzard se je seveda odzval in za to krivi tehnično napako.

Napovedani so tudi množični protesti na BlizzConu 2019.

Kakorkoli že, ko smo po lanskem BlizzConu mislili, da Blizzard ne more pasti še nižje, ker so bili že popolnoma na dnu, so nas letos spet presenetili in dno spet prestavili še globlje v globine pekla. Naj se cvrejo.
Bo pa zanimivo opazovati letošnji BlizzCon. Verjetno bo najbolje, da se Blizzard na njem sploh ne pojavi >:D

Smurf ::

Mah kakih 90%. Vplivali so mogoce na kaksen % trga s to odlocitvijo namesto na tistih 10% Kitajskega. Kolikor sem gledal obiskovanost streznikov, upad sploh ni zaznaven.

ru7 ::

Po želji, jst bom špilal D3 dokler mi bo v gušt :)

Enim se vedno ni jasno, da se je blizard zgolj in samo postavil na stran dobicka. Denar nikomur ne smrdi. Vse ostalo je lari fari.

@Izi "Da so čisto politični se Blizzardu vidi tudi po odkritem podpiranju LGBT čudakov."
Kot prvo, kaj je narobe z LGBT?
Kot drugo zakaj so to cudaki?

S tem si padel na nivo konkretno omejenih SDS-ovcev. Live and let live ;)

Sicer pa je najbolje, da se politiko ne mesa v to temo. Ce si se odlocil, da bos bojkotiral Blizz. je to tvoja legitimna pravica. Brez lestvice bomo pa tudi ostali komot preziveli. Tako, da veliko srece na tvoji novi igracarski poti. ;)

Jarno ::

Nekaj napačnega razmišljanja. Blizzard se je prodal že zelo zgodaj, Activision je zgolj novi lastnik.
In early 1994, they were acquired by distributor Davidson & Associates.
There lives a zipacna in zugrarna...

Zmajc ::

Jaz sem z Blizzom dokončno zaključil, D3 več ne igram, Bungie pa je hvala bogu šel vstran in so z Destiny franšizo samostojni

killer86 ::

Bomba :)

Bomo naslednjo sezono obrnili monka pa cruza zgleda, da se sprobajo novi seti :)

Actarus16 ::

Če ti je igra všeč...jo igraš...če ti ni...je ne igraš...a ni to logično...kaj me briga kaj počne firma , dokler serverji laufajo,sezone ostajajo zanimive in prihajajo novi seti....:)

togo ::

Actarus16 je izjavil:

Če ti je igra všeč...jo igraš...če ti ni...je ne igraš...a ni to logično...kaj me briga kaj počne firma , dokler serverji laufajo,sezone ostajajo zanimive in prihajajo novi seti....:)

Tako je, kaj ti mar politika. 8-)

Meni ni mar za politiko a Blizzard že dolgo ni firma, ki bi jo bil pripravljen finančno podpirat.

Matev ::

a Blizzard že dolgo ni firma, ki bi jo bil pripravljen finančno podpirat.

hmm
ok, se strinjam

a nakup njihovega produkta jaz vidim kot pošteno in koristno investicijo v stotine ali tisoče ur zabave

zatorej bom kupil d4 kojci ko bo stvar ugledala luč belega dneva

Enako Matev...Jaz tudi kupim D4 koj ko pride...ampak že trojke smo se načakali :D takrat smo tudi bili jezni pa poglejte zdaj ure gameplaya na trojki :P

Ne prehitevajte. Kaj če bo D4 na mesečno naročnino? :P
Lahko pa bo celo zastonj s kupom mikrotransakcij, kot je to običajno v Aziji kamor se Blizzard vse bolj usmerja in tudi Diablova največja konkurenca PoE ima tak način.

Vsak Diablo se močno razlikuje od prejšnjega in edino kar za D4 lahko rečeno je da ne bo podoben D3.
Vemo, da bo D4 bolj temačen od D3.
Nekaj se je govorilo, da je je že prišel čas, da se tretjeosebni pogled zamenja z proosebnim.
Bo D4 še vedno Single-player s podporo Co-op? Večina meni, da bo šel bolj v Multiplayer vode, kot je to popularno zadnja leta. PvP so poizkušali vnesti že v D3, pa jim ni uspelo. Morda bo D4 celo MMORPG igra.

Izi je izjavil:

Ne prehitevajte. Kaj če bo D4 na mesečno naročnino? :P
Lahko pa bo celo zastonj s kupom mikrotransakcij, kot je to običajno v Aziji kamor se Blizzard vse bolj usmerja in tudi Diablova največja konkurenca PoE ima tak način.

Vsak Diablo se močno razlikuje od prejšnjega in edino kar za D4 lahko rečeno je da ne bo podoben D3.
Vemo, da bo D4 bolj temačen od D3.
Nekaj se je govorilo, da je je že prišel čas, da se tretjeosebni pogled zamenja z proosebnim.
Bo D4 še vedno Single-player s podporo Co-op? Večina meni, da bo šel bolj v Multiplayer vode, kot je to popularno zadnja leta. PvP so poizkušali vnesti že v D3, pa jim ni uspelo. Morda bo D4 celo MMORPG igra.

Sem mislil, da bojkotiras Blizzard in da si zakljucil z njimi :P:D:D

A svoj acc si zbrisal ali ga "bojkotiras" samo do naslednje sezone D3?

Zgodovina sprememb…

potepuhec je izjavil:

A svoj acc si zbrisal ali ga "bojkotiras" samo do naslednje sezone D3?

Sebi v škodo pa ne bom delal, sem vse pošteno plačal in ne bo nobenega brisanja ;)
Na začetkih novih sezon bom seveda malo igral, da vidim če je kaj novega. Tudi če najavijo D4 bo do izida verjetno vsaj še kakšnih 5 sezon.
Bom pa za D4 vsekakor bolj premislil če se ga sploh splača kupiti in počakal na opise. Imam bolj slab občutek glede D4.

Update :)

Update :)

Eeeeeee...mesečna naročnina pa bi me odvrnila od nakupa...če pa bi bil free to play z shoppingom, pa bi bil kr vesel...na telefonu imgram par iger s tem stilom in sem kr dober pa nisem še nikoli nič kupil...samo potrpežljivost ;)

Mesečnih naročnin se ne poslužuje več noben ki ima 5 možganskih celic. Freemium je dosti boljši poslovni model.

Season 18 will be ending on November 10 at the following times:
North America: 5:00 PM PST
Europe: 5:00 PM CET
Asia: 5:00 PM KST

https://eu.forums.blizzard.com/en/d3/t/...

Sline se cedijo...ni pa še release date .... Izgleda super njam :D

Zgodovina sprememb…

Sezone je konc, glede na to, da ni bilo lestvice, do kje ste prlezli? :)

Coeus1 ::

Iziju se ne ljubi delat lestvice pa sedaj "kao" bojkotira Blizzard :D.

Jaz mislim da tja okoli 1200 para in 112 cca GR.

Season 19 begins Friday, November 22 at 5:00 p.m.

Alo, IZI, konec bojkota ;), saj bi se lotil, pa ne vem kako se naredi "lojtra". :D

Mogoče bom malo igral 19. sezono. Je videti kar zanimivo :D

Skozi celo 19. sezono bo vklopljen poseben Pandemonium buff, ki bo buffal našo hitrost in damage.
Buff se bo povišal za vsak kill in sicer 0.05% hitrost in 0.1% damage, do maksimalno +50% hitrost in +100% damage.
Pogoj je, da moraš sovražnika udariti ali ubiti vsaj enkrat na 5 sekund. Če 5 sekund ne delaš nič se namreč buff resetira in moraš spet stackati od začetka.
Ob doseženem določenem številu killov pa bomo deležni še posebnih dodatnih dogodkov, ki nam bodo pomagala čistiti bojišče, kot na primer eksplozije, meteorji, angeli in podobno bo padalo z neba in nam pomagalo v boju.

Osnovna kozmetika 19. sezone bo siocer reciklirana iz 7. sezone, so pa pripravili dve posebno super nagradi za končanje sezone.

En prav poseben junaški portret in pa novi Pet, ki bo tokrat super simpatični Angelic Treasure Goblin :)

Pride tudi kar nekaj novih legendarnih predmetov, Crusader in Monk pa dobita kar kompletno novi set.

Matev ::

ww barb kot alternativa rat run - obetavno
strani: 1 ... 150 151 152 »