» »

Vodoo 5 5000, 5 6000

Vodoo 5 5000, 5 6000

Area_51 ::

:)) Ve kdo, kje bi se dal kupit Vodoo 5 5000 ali 5 6000. Sam za male denarce in ne za kakih 1000$ USD. Naj bi znala, zelo lepo stiskanje textur in razporejanje trikotnikov. Res je, da požira elektrike ko hudič sam to ni problem. Pa še lepa je po zunanjosti.
Area 51

krucymucy ::

pa kaj je s tabo? Vidiš kaj maš na desni strani? pa še pod testi je Radeon...

ChiefThunder ::

probi preko oglasov ali na bolhi...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Area_51 ::

8-O Ja na desni je res GeForce4 Ti 4699 Ampak Vodoo 5 6000 je še zmer legenda med grafikuljami, tako vsaj pišejo in tako tud jast mislim. Sej je nVidia odkupila 3DFx in to je sedaj vse združeno. Ampak Vodoo je Vodoo.
Area 51

kuglvinkl ::

kako je meni znano, je bilo narejenih 6k-čk samo 10 , ki so jih potem prodali na dražbi?
Your focus determines your reallity

Area_51 ::

:)) Sej bo tudi GeForce postal legenda, čez kakih 10 let, ko ne bo več nVidie. Takrat pa bojo njih na dražbi prodajal.
Area 51

Senitel ::

Ja sej bodo GeForce-i zelo kmal legende, ker je 4-ka tazaden GeForce...
Sicer pa kaj je narobe s tabo Area_51?? A rabiš en okrasek za na steno prbit?? :\

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Senitel ()

Klemenn ::

.....ja zelo drag obesek za na steno.....

Area_51 ::

:\ Pa kaj je narobe z Vodoo-jem kaj ni dober, kot sem razumel je za stiskanje textur najboljši. Res je da je drag ampak je tudi nekaj.
Area 51

Sergio ::

ne ne... ne priporočam nakupa.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Dalmatinc ::

Ej če se zanimaš za Voodo-ja 5 5000 ti ga lahko zrihtam ... dej e-maili....... pa pa

_Mortal_ ::

Jebidah: Predrag obesek za steno in prevelik>:D !!!
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Dalmatinc ::

Če ga človek rabi res jst ga lahko dobim ..... je pa mal hitrejši od GTS-ja.............povej če rabiš moj mail dalmatinka@email.si

Area_51 ::

:\ Vodoo, da je mal hitrejši od GeForca-GTS-ja kot se jaz spomnim sem v eni reviji opazil, da je vodoo 4 5000 sko dvakrat hitrejši. Če pa tako pravite se mi ni treba več zanimat. Zdej pa povejte ali se bolj splača Vodoo 5 6000 ali ka kGeForce 4 z srednjo ceno. Kolko pa stan e GeForce 4 Ti 4400. saj je prava oznaka. Vseeno hvala vsem za nasvete.

Area 51

Matek ::

Nep, Voodoo 5 5500 je približno enako hiter kot GF2 GTS, morda malo manj
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Area_51 ::

;(( ;(( Pol pa so me v tisti reviji pošteno zaj****. Nej grejo nekam.
Area 51

Alexius Heristalski ::

lol. Sicer pa so v5 6000 res prodal na e-bayu za 1000$.:P

_Mortal_ ::

Ena celo za 1700$.
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Woltan ::

>:D Ni vreden denarja ;(( A ga boš imel za spomin?:D

Klemenn ::

razlaga vnukom; ..........zdaj ko imate 1024mb kartice si pa poglejte kako je zgledala zadnja 3dfxova kartica....

otroci pa ; dedi , kako si lahko preživel s tem? :D

Quake ::

Area_51:

Voodoo 5, tako 5500, kot 6000 sta popolnoma zastareli graficni kartici ter z danasnjimi igrami le se pogojno zdruzljivi. Dejstvo je namrec, da jih v katerikoli sodobni igri katerikoli Geforce 2 GTS prehiti in to ne za malo! Poleg tega Voodooju 5 manjka enota T&L, ki jo dandanes igre pridno izkoriscajo!

Jaz ti toplo priporocam, da namesto doticnih Voodoojev kupis raje kaksnega Radeona 8500 LE ali pa morda Geforce 2 Ti oziroma Geforce 4 MX 440 64 MB. To so dandanasnji kartice z zelo sprejemljivimi cenami in odlicnimi oziroma povsem dostojnimi zmogljivostmi.

3dfx je zgodovina in Voodoo takisto, zatorej ti priporocam, da jih cimprej pozabis. Hja, saj vem, da je tezko, saj sta mi tako Voodoo 2, kot Voodoo 3 2000, ki sem si jih lastil, ostala v zelo lepem spominu, ampak sem se pocasi sprijaznil s tem, da so casi teh kartic minili.

Lep pozdrav!

Area_51 ::

:) Še enkrat hvala vsem za nasvete. Zdej ki je Quake-e omenil Raedon 8000Le in GeForce 4 440MX. Zdej me pa zanima kolk so cene. Pa starem sem jas videl, da je GeForce 4 440 MX okrog 36.000SIT povejte če je prav ali če se motim . Kot je rekel Quake- Vodooje bomo težko pozabili. Za tiste čase, ko ni bilo GeForce-jov so bile Vodoo kartice glavne. Kajčmo. bomo že preboleli.


LP
Area 51

Alexius Heristalski ::

GF4MX proti Radeonu 8500 nima nobenih možnosti, tko da je odločitev jasna.

Area_51 ::

Ja že ampak na kerga GeForca misliš. Če je to $ Ti4460 Raedon spuši proti njemu. Takrat pa Radeon nima nobene možnosti.:))
Area 51

||_^_|| ::

Area_51: ko še ni blo GeForcev je bla pa TNT2 ultra:)
Največ za denar dobiš če kupiš radeona 8500LE

nodes ::

..............kristalno jasno!!! :D

jRk0 ::

V 5 5k nikol ni boljsi od gtsa, v novih igrah pa itak ne...
You fuck up once, you loose two teeth.

Quake ::

1.)Ko je bil Voodoo 3 na trgu je res imel konkurenco - Riva TNT2 Ultra, vendar se moramo zavedati, da je bila dobrih 20.000 SIT drazja od Voodooja 3 in niti ne veliko hitrejsa. Vsekakor je bila dobra alternativa Voodooju 3, vendar dalec predraga.

2.)Tudi Geforce 4 MX 440 je povsem dostojna kartica in nekdo, ki ni ravno hardcore gamer, bo po njej rad posegel, saj je dovolj zmogljiva. Tudi cena je ugodna, se posebej ob dejstvu, da se je Radeon podrazil na 51.000 SIT. To pa je ze 15.000 SIT razlike, saj Geforce 4 MX 440 stane borih 36.000 SIT.
No, morda dolgorocno gledano resda ni najboljsa izbira, vendar kaksno leto bo sluzila povsem dobro, potem pa grafikuljo igricarji ze ponavadi zamenjajo.

AngelOfDeath ::

Jaz sem svojo grafikuljo kupil davnega septembra 99 in še mi vedno dela (tok,tok,tok) Sicer že s 6 ventijem ampak dela pa :)

Mimogrede uporabljam jo za igre (q3. rtwc ... )


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero grafično ste že imeli ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
19019615 (12680) Janac
»

grafična

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
382280 (1548) pinx
»

Seznam starejsih grafičnih kartic - Katero izbrati?

Oddelek: Kaj kupiti
261559 (1091) CaqKa
»

GF 4 MX (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
575746 (4701) TheJack
»

voodoo 6000

Oddelek: Zvok in slika
302063 (1669) Senitel

Več podobnih tem