» »

Podalšek za UPT kabel?

Podalšek za UPT kabel?

Gutjerez ::

Imam dva utp kabla katera bi rad združil da bi bil samo eden.

In me sedaj zanima kako oz kak da to naredim.
Da na vsak konec dam konektor gor in vtaknem pač v onega krokodilčka al kak se že reče? če kdo kaj več o tem ve bi lepo prosil da mi pove oz reče kje lahko kupim te podalšek.

Lp
Nikoli ne obupaj, saj je tukaj slo-tech

Pyr0Beast ::

Raje kupi 4 konektorje in kabel ter klešče, če jih še nimaš. Scvikana stvar se zelo rada razmaje.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Djz3l3 ::

Pojdi raje v delkota po novi kabel, če se ti ne zdi prevec dati 15,50€ za 30 metorv kabla.Aja kabel je seveda narejen in ima konektorje

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Djz3l3 ()

Gutjerez ::

Problem je da je upt kabel že dan not v steni. in ne gre premikati. na enistrani tam kjer je monitor je ok. na drugi v sobi pa bi rabu še 5m upt kabla zraven naštukat.
Jaz bi takoj kupo novi kabel. samo ne gre. ker je že vse v stenah not tak da niti en kabel ni viden. Zato sprašujem kako da ga podalšam.
Nikoli ne obupaj, saj je tukaj slo-tech

blackbfm ::

witboy007 če imaš dobro orodje sploh ni problema. Če nimaš zna bit zajeban ker ko lupiš žile hitro potegneš kar celo stran. Najbolše so tiste klešče ki jih fiksno nastaviš. In če dobro nardiš se nič ne razmaje.

Aja če boš štuku poglej malo konektorje da navš narobe zvezu in še enkrat delu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

Djz3l3 ::

sicer lahko pa odvikas konktorje oluiš kable pricinas kable skup z novimi 5 metri božerke cez in stvar bo delovala bp ker sem tako punci naredil in stvar deluje bp

Pyr0Beast ::

Aja, jaz sem te narobe razumel. Mislil sem, da hočeš združiti tako, da bi po istem kablu šli 2 mrežni povezavi.
Sicer prekineš lahko, samo pazi na barve in zaporednje njih. Drugače pa se zvijanje dratov ne bo kaj posebno dobro obneslo, najbolje je vse skupaj zaciniti in izolirati.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Invictus ::

V bistvu obstajajo adapterji, ki imajo na obeh straneh rj-45 vtikač.

LP I.

c00L3r ::

Invictus ima prav. Jaz imam doma 2 taka konektorja za podaljševanje omrežnih kablov. Ko sem jih kupoval v BigBang-u pred leti je pisalo na škatlici "ISDN adapter", ker so bili mišljeni za podaljšanje ISDN kablov (ki pa so v bistvu mrežni kabli).
 To je ta adapter. Moj je v črni barvi.

To je ta adapter. Moj je v črni barvi.



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Podaljševanje UTP kabla (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
5826894 (12623) denisbegood
»

Wifi domače omrežje

Oddelek: Omrežja in internet
302636 (1741) WiFo
»

Kateri UTP kabel?

Oddelek: Omrežja in internet
3613991 (4166) Lonsarg
»

ADSL Splitter

Oddelek: Omrežja in internet
192109 (1981) Malajlo
»

Napajalni kabel ne "drži" dovolj dobro

Oddelek: Pomoč in nasveti
201526 (1042) webstar

Več podobnih tem