» »

Virtualdub filtri

Virtualdub filtri

kalcek16 ::

Zanima me kateri filter moram uporabiti v virtualDUBU, da bi se mi odstranili kvadratki na sliki, ker ko se kamera premakne ali pa približa določenemu predmetu, se pojavijo neki kvadratki na sliki, potem pa izginejo. Ko se spet kamera približa se spet pojavijo in spet izginejo. Ali pa če se kamera nahitro premakne v levo ali desno, gor ali dol, se tudi pojavijo in izginejo. To me na posnetku zelo moti in bi rad odstranil.

maptnh ::

deinterlace

lpm

kalcek16 ::

deinterlace

lpm

S tem sem samo ene črtice odpravu, kvadratkov pa noče.

maptnh ::

aha, pol kvadratki niso bile črtice :)

interlacana slika je najpogostejši tak problem, sem mislil, da si se samo nerodno izrazil. Kakšne kvadratke misliš, si pa ne znam predstavljat. Možno je, da so od same kompresije, kar pomeni, da se jih ne da elegantno odstranit.

lpm

kalcek16 ::

aha, pol kvadratki niso bile črtice :)

interlacana slika je najpogostejši tak problem, sem mislil, da si se samo nerodno izrazil. Kakšne kvadratke misliš, si pa ne znam predstavljat. Možno je, da so od same kompresije, kar pomeni, da se jih ne da elegantno odstranit.

lpm


ja taki kvadratki, kot napr imer preko internetne televizije ko se pojavijo včasih kvadratki, samo da na kameri niso čez celi ekran ampak pribli okoli sredine slike. ko kamero direktno priklopim na TV in gledam kaj sem posnel se že pojavijo in tudi na kameri na displayu ko gledam se vidijo. Tako da neverjamem da bi bilo zardi kompresije.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prvi posnetki Windows 9 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
21257796 (47466) Steampunk
»

Sony Xperia P vs Nokia Lumia 710 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7720923 (17068) SLO_Matej
»

Najboljse zajemanje videa na pc?

Oddelek: Programska oprema
142186 (1821) rimljan
»

kvalitetni video po prenosu iz dv kamere ?

Oddelek: Zvok in slika
81242 (1096) SasoS
»

r9800 pro in težave z tv out

Oddelek: Pomoč in nasveti
14859 (720) kriko1

Več podobnih tem