» »

Kateri LCD-TV za PS3?

Kateri LCD-TV za PS3?

Presky ::

Kupujem Playstation 3 in zraven tudi novi LCD-TV zanj. Rabil ga bom za priklop PS3 in gledanje filmov preko PCja. Dam okoli 500-600 euro.

Torej kaj je best-buy za ta denar trenutno? Se pravi kvalitetna slika za igranje itd.
BIOHAZARD 4

Presky ::

UP
BIOHAZARD 4

ant ::

npr. 32" sony s3000 ali philips 7762d

biokill ::

Če gledaš iz tega vidika, da boš dal za TV največ 600EUR-dobiš samo hd in ne FHD, kot je smotrno za PS3.
Potem se ti bolj splača kupit XBOX, ki ima signal 720p, saj pri PS3ju ločljivost ne bo izkoriščena.....

Presky ::

biokill: dej ne blodi, če ne veš o čem govoriš. PS3 že imam in ne bom kupoval druge konzole. Full HD ima do sedaj izkoriščeno le nekaj iger npr. GT Prologue, medtem ko so ostale igre v 720p. Razlika med FHD in HD je minimalna.

Drugače se pa nakup konzole izbira glede na kakovost in število iger, ki jih ima!
BIOHAZARD 4

LuGi ::

flameon > Sej zato pa X360 ker ima več iger (lepših in boljših) :D <flameoff

biokill ::

1. Rekel si, da kupuješ ps3 in ne da ga imaš
2. Vse igre za PS3 so FHD
3. XBOX sem ti predlagal zato, če neboš imel FHD TVja, ker so na ps3ju igre FHD, poleg tega pa je še cenejši, ima mnogo več iger kot PS3.

Jaz nimam nič proti PS3, če bi imel denar, bi si ga raje kupil kot xbox, vendar bi si zraven kupil še temu primeren LCD (FHD)

Zheegec ::

Za PS3 je manj pomembno imeti FHD monitor, kot za XboX360 - oba upscalata sliko na 1080p iz nižje ločljivosti, samo XboX360 ima po defaultu anti-aliasing za vse igre, PS3 pa ne (kar je logično, glede na to, da ima PS3 slabšo grafično kartico). Zato je tudi slika na 1080p monitorjih pri XboX dosti boljša (čeprav tudi približno ne doseže kvalitete PCja).

Vseeno ti zaradi filmov svetujem, da vzameš najcenejši fullHD monitor, tam za 800€ se že dobijo.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Presky ::

1. Rekel si, da kupuješ ps3 in ne da ga imaš
2. Vse igre za PS3 so FHD
3. XBOX sem ti predlagal zato, če neboš imel FHD TVja, ker so na ps3ju igre FHD, poleg tega pa je še cenejši, ima mnogo več iger kot PS3.

Jaz nimam nič proti PS3, če bi imel denar, bi si ga raje kupil kot xbox, vendar bi si zraven kupil še temu primeren LCD (FHD)


1. Res je, ampak vmes, ko je odprta tema sem si ga kupil, dva dni nazaj.
2. Ni res. Kupi si kakšno PS3 igro. Poglej kaj piše na zadnji strani škatle. Piše 720p kar pa ni FHD.
3. Nimam nič proti xboxu. Vejetno bom tudi x360 kupil. Kar se tiče števila iger - kdaj je prišel x360 in kdaj PS3? Logično je da konzola, ki je izšla leto dni pred PS3 ima več iger ali pa se motim?
BIOHAZARD 4

Presky ::

Za PS3 je manj pomembno imeti FHD monitor, kot za XboX360 - oba upscalata sliko na 1080p iz nižje ločljivosti, samo XboX360 ima po defaultu anti-aliasing za vse igre, PS3 pa ne (kar je logično, glede na to, da ima PS3 slabšo grafično kartico). Zato je tudi slika na 1080p monitorjih pri XboX dosti boljša (čeprav tudi približno ne doseže kvalitete PCja).

Vseeno ti zaradi filmov svetujem, da vzameš najcenejši fullHD monitor, tam za 800€ se že dobijo.


kdo govori o kakem LCD monitorju? Rabim LCD-TV.
BIOHAZARD 4

Zheegec ::

Da, narobe sem napisal. Namesto monitor vstavi televizor.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Presky ::

In kateri LCD TV FHD za 800 priporočaš?
BIOHAZARD 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sony prodal 5,3 milijona konzol PlayStation 4, Microsoft zaostaja

Oddelek: Novice / Konzole
4113924 (11586) dope1337
»

[Xbox 360] Nasveti za nakup (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
6110314 (7678) GLAVNI
»

Življenjski cikel Xbox 360 zastavljen na 10 let - ali pač?

Oddelek: Novice / Konzole
346129 (4869) T_F_7
»

Xbox 360 in Wii naprej, PS3 nazaj

Oddelek: Novice / Konzole
336614 (2862) fabrskd
»

emulatorji nujno

Oddelek: Igre
141112 (929) Zheegec

Več podobnih tem