» »

kako se da pa tole?

kako se da pa tole?

spacejam ::

v falsu bi rad da ko stisnem na gumb se mi odpre okno pol ko stisnem drugi gumb pa drugo okno, ce ponovo spet stisnem prvo okno bi zelel da se mi tisto okno pokaze spet na vrhu,

Okna sem ze izdelal. in tudi kako jih odprem z pritiskom na fumb, manjka preklapljanje med okni kot v WIN!

ce ste raszumeli OK ce ne pa povejte bom na daljse opisal!


10x
Space-jam Team & Co.

Gandalfar ::

v cem .. falsu?

darh ::

no dej.. napiši daljše, po možnosti brez takih napak, da bomo sploh vedl o čem govoriš (fals pa fumb pa tko naprej...)... mimogrede pa še naslov teme spremeni v kaj bolj sorodnega problemu... ok?
Excuses are useless! Results are priceless!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: darh ()

markz ::

Ne vem sicer, kako odpiras okno, ali z javascriptom ali samo preko a href-a... in tudi jaz te ne razumem najbolj...

ko odpres preko a href das target="imeOkna", ko odpres preko javascript funkcije pa das oknu ime window.open(url, "imeOkna"...)

potem pa lahko samo na gumb ali link namestis onClick="imeOkna.focus();" ... moralo bi delat... ce ne...
jebi ga...>:D

spacejam ::

1.) mialim da ste pametni in da ste razumeli v kerem programu delam.

2.) zelim to: da ko stisnem na gumb se mi odpre nek movie clip in uno je moje OKNO v kaerem bodo podatki.
poskusna razlicica ki nekako deluje je na tej strani
deloja samo guimbi pod aboutme/biopgraphy in 3dmodels/mercedes in 3dmodels/future..

in ce sta ta dva ali tri movi clip prizgana dse vidi samo tisti ki sem ga dal na layer zadnjega! rad bi pa da ko izberem unega drugega mi ostali se skrijejo spodaj!!!

LOOK pa boste vec znali in ugotovili kaj vas moti !
Space-jam Team & Co.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

gumb ... v tabeli

Oddelek: Programiranje
121533 (1235) lejka
»

Kako odpreti link v novem oknu določenih dimenzij?

Oddelek: Izdelava spletišč
61459 (1375) Gost
»

Dreamweaver 8 - kako delati linke

Oddelek: Izdelava spletišč
131135 (963) turboslavski
»

[Flash] predvajanje videa

Oddelek: Programiranje
91667 (1515) R33D3M33R
»

Javascript/PHP vprasanje

Oddelek: Izdelava spletišč
52297 (2183) rasta

Več podobnih tem