» »

Tečaj in izpit za VHF GMDSS postajo

Tečaj in izpit za VHF GMDSS postajo

Tanisya ::

Lansko leto sem uspešno opravila izpit za voditelja čolna. Sedaj premišljujem še o tečaju za VHF GMDSS postajo.
Zanima me, kako izgleda samo predavanje, ali je čas, ki je predavanju namenjen, zadosten (traja namreč 5 ur)?
Kako izgleda sam izpit, kako je s praktičnim delom, koliko je teorije in kakšna je težavnost v primerjavi z izpitom za voditelja čolna?
Sprašujem namreč zato, ker mi zaradi ostalih obveznosti na faksu primanjkuje časa in bi se temu izpitu lahko posvetila le zadnja dva dneva (maksimalno 3 urce ali manj na dan). Ali bo to zadoščalo?
Za odgovore se vam že vnaprej zahvaljujem.

Fave ::

Izpit je zelo preprost in te nima kaj skrbeti.

Itak so v komisiji sami moški, kakšen dekolte in lep pogled, pa bo padu tudi ta izpit. Kar pogumno. :)
My mind's a hyper tool that fixes everything.

krneki0001 ::

Za VHF postajo moraš vedet osnovne pojme, ki ti jih v teh petih urah povedo, pa je zadosti za ta izpit.

Invictus ::

Pojdi na tečaj, pačaj tistih 150 EUR zanj, pa boš 100 % naredila.

Ko sem šel jaz delat, je bil pri komisiji naš predavatelj, ki nam je zagotovil lahko vprašanja >:D.

Tisti, ki so se samo na izpit prijavili brez tečaja, so bili težje vprašani, pa še kar nekaj jih je padlo.
Tudi nekaj žensk je bilo med njimi, pa niso slabo zgledale. Tako da iti na izpit na blef z globokim dekoltejem
ne bo veliko pomagalo.

Fora tečaja (in s tem lažjih vprašanj) je v tem, da ljudje vsaj enkrat poslušajo o komuniciranju na morju in
sprobajo rokovanje s samo postajo (simulatorjem). Taisti simulator imajo tudi na izpitu, tako da je tečaj skoraj nuja :).

LP I.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

Fave ::

Ja seveda, na tečaj pa vsekakor.
My mind's a hyper tool that fixes everything.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Čoln za morske užitke (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6119164 (8597) Invictus
»

Izpit za voditelja čolna (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12630845 (17308) Invictus
»

Morje + čoln

Oddelek: Loža
113965 (3280) SaXsIm
»

Kako do izpita za voditelja čolna?

Oddelek: Loža
177755 (7451) projektor
»

Izpit za voditelja čolna

Oddelek: Loža
174949 (4709) madmitch

Več podobnih tem