» »

čuden virus

čuden virus

Some1Else ::

lep pozdrav

zadnje dni me muči en zelo čuden virus... računalnik sem formatiral že 2x, pa se vedno znova pojavi. problem je v tem, da mi onemogoči prikaz slike na namizju, prav tako pa onemogoči vklop windows update. če se komu kaj sanja, naj mi prosim pomaga. antivirus ne najde nič, poskusil sem z nod32, trend micro antivirus 2008, norton antivirus 2008, ne najdejo nič.

hvala vnaprej za pomoč

faceonline ::

Če si inštaliral winse na novo potem ziher ni virus. Edino če si inštaliral kakšn prog ki pa ma virusa al pa spywareja zravn. Vendar dvomim.
To o Win update.... Genuine advantage crack za sprobat mogoče ??? Ali se ti pojavljajo sporočila da winsi niso validirani ?

Some1Else ::

genuine advantage notification sem izklopil pri posodobitvah, tako da ga ni. vse kar je inštalirano, je sveže sneto z neta, še vse particije sem sformatiral za vsak slučaj. vse se je pa začelo, ko sem dobil nek msn messenger virus, ki se sam razmnožuje.

farko ::

poglej naloži si xp-anti spy ter win xp manager pa še kak hijaticthis.Imel sem iste probleme vendar ni kriv genuine advantage notification ampak virus katerega si si pridobil z msn ali pa s čim podobnim.Pomaga formatiranje vendar ne vedno.Če uporabljaš pa antivirusni program naštel si jih kar nekaj in v kolikor so crake se ti ne da pomagati dokler ne boš imel legalne verzije antivirusnega programa kajti crake verzije spušajo viruse.
farko


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Antivirus 2009

Oddelek: Programska oprema
465368 (4043) SkIDiver
»

Vtičnik Windows Genuine Advantage – ki popestri doživetje prenosa

Oddelek: Operacijski sistemi
121912 (1766) Binji
»

Kje kupit Windows XP Pro in koliko stane?

Oddelek: Operacijski sistemi
384801 (3751) bond007
»

Microsoft "umaknil" WGA (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
6410644 (8918) denial

Stigmatizacija uporabnikov piratskih Windows (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
917289 (5483) BigWhale

Več podobnih tem