» »

Shopping in ZDA

Shopping in ZDA

dinozaver7 ::

Lep pozdrav!
Od 12. do 17. julija to poletje bom v Ameriki, v bistvu v Chicagu. Imam kar nekaj, ki bi jih moral "nujno" kupiti:). Torej, zanimajo me vaše izkušnje z nakupi v Ameriki, so res toliko cenejši? V mislih imam nakup prenosnika:) So cene res toliko nižje(ker vidim da vas kar nekaj naroča iz Amerike) in se splača tam kupit?
Veliko brskam po internetu, nekaj pomembnih stvari sem že našel, samo mogoče ima kdo od vas že kake izkušnje s tem? Kdo pozna kakšno dobro trgovino v Chicagu:D ? Lep pozdrav, dinozaver7

kixs ::

Najbolj se splaca kupit kaksne cote :P

Od elektronike pa samo tisto, kar ima globalno garancijo.

lp

dinozaver7 ::

Vse samo oblek ne:D Kaj res noben še ni osebno kupoval v zda?

LuGi ::

So nižje in to dosti. Lahko si pogledas tu recimo http://www.newegg.com/

Hammer123 ::

Predvsem obleke. Za male pare dobiš ogromno kvalitetnih cunj(tudi znamke, če te zanimajo).

dinozaver7 ::

Hja..:D Tega res nisem nameraval kupit... No ja, sam cene niso niti niso toliko nizke, kot bi pričakoval(govorim za računalniške zadeve)..

izzy12 ::

Kako cene niso nizke? :) Ali si delil cene s 1,57? :) Jaz mislim da se zelo splača če prešvercaš sem. ;)

dinozaver7 ::

Omg! Očitno se mi bo nekaj zelo splačalo kupit:D...
V ZDA in v Sloveniji ... Zdaj še iščem neko trgovino na isti aveniji ko je hotel, ko pa to najdem, je pa zmaga:D

Grey ::

OMFG pa kaj so oni zmešani? 3,5x cena iz Amerike!:O

jrtjtejtt ::

Tehnika in cote so v Ameriki res cheap. Tehnika če jo švercneš se zloooo splača.

Cote: moja sodelavka je pred dobrima dvema mescema dobila dva puloverja Ralph Lauren za borih 60$.

itak37 ::

SENNHEISER PC151 na Geizhalsu

Zgleda da si dobil neko cudno trgovino za slusalke, po EU se cene za iste slusalke zacnejo pri 36EUR. DSLR fotoaparati in objektivi so pa res pol cenejsi v USA.

BTW: cenam v ameriki moras pristet se 5-10% davka, v navadnih trgovinah (ne online) pa so cene malo visje. Ce poznas koga, je najboljse da ti on naroci online...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: itak37 ()

dinozaver7 ::

V Sloveniji so take slušalke 80 oz v akciji 75 eurov:)

Drugače pa, imam točno to kar sem iskal = klik!
Trgovina je zelo blizu :p
Vse v prenosniku mi je kul (cena je 900€), le za baterijo ne vem..Koliko kaj realno zdržijo take vrste baterij? Ima kdo kaj podobnega?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj kupiti v Ameriki? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
559987 (7075) MTB
»

Nakup MacBooka Pro iz Amerike (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5012977 (11348) St235
»

New York - Ljubljana (iMac)

Oddelek: Loža
302368 (1665) LeQuack
»

Sony Vaio iz USA

Oddelek: Kaj kupiti
203400 (2880) TribesMan
»

Nakup laptopa v ZDA

Oddelek: Kaj kupiti
152688 (2253) N-E-O

Več podobnih tem