» »

[java]package doesnt exist

[java]package doesnt exist

Loaded ::

lp

delam neko java aplikacijo v katero moram imoprtat clase katere že mam spisane in porazdeljene po mnapah..paketih.
Ko v netbeansih dam new project->java project with existing sources in jih tam importam, mi javi da ne najde ne clasov in ne paketov oziroma da ne obstajajo.
Na internetu piše da moram dodat library, ampak nimam pojma kako in kaj....
Če kdo ve pomagat naj prosim napiše

Hvala

Lp
Loadeed

Loaded ::

Ali pa dam enostavno navaden projekt pa skopiram svoje datoteke v src file projekta, mi tudi lepo naredi pakete, ampak mi jih vseeno ne najde....
Loadeed

morbo ::

Pri tanovem projektu v project browserju, desno klikni na libraries in dodaj JAR/imenik kjer so classi...

Svizec69 ::

Malo bi si temo sposodil: ima kdo kakšno idejo kako napisati kodo za "ObveščanjeUporabnika", to pomeni da bi nekemu uporabniku poslalo kak samodejno generiran email, ko bi izvedel neko določeno akcijo?

Loaded ::

Tudi jaz bi še mel vprašanje...mam main class, kjer kreiram class ki ma Jframe - to je tako imenovano prijavno okno pol pa ko se uspešno prijavim pa v tem razredu kreiram Glavno okno, ampak problem je v tem da se frame vidi, stvari na framu(gumbekov, text fieldov + vsega ostalega) pa se ne vidi...samo okvirčki se vidijo kjer bi mogli gumbki bit.

Hvala

Lp
Loadeed

Loaded ::

še en problem mam....ko naredim Jtable in ga hočem povezat z bazo (bind) v NetBeansah mi javi napako ko hočem zagnat in sicer:


21.5.2008 19:34:19 org.jdesktop.application.Application$1 run
SEVERE: Application class car.CarApp failed to launch
javax.persistence.PersistenceException: No Persistence provider for EntityManager named nekajPU: No META-INF/persistence.xml was found in classpath.

kako se doda ta persistance v classpath? zakaj ga ne najde takoj?

Hvala za pomoč
Loadeed

<b>klima</b> ::

Loaded, a lahko malo bolj opišeš problem ki nastane ko kreiraš JFrame, pa praviš da ti potem nek noče prkazat komponent? Ker nisi čist razumljivo napisou...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Java] Eclipse: cannot be resolved to a type pri velikih projektih

Oddelek: Programiranje
8713 (492) Spura
»

[Java]java.lang.NoClassDefFoundError

Oddelek: Programiranje
8914 (817) KernelPanic
»

[Android SDK]+[NetBeans][verzija 7.1.1]Project Compile Error

Oddelek: Programiranje
61199 (1107) KernelPanic
»

java datapool - derby

Oddelek: Programiranje
62169 (2018) jlpktnst
»

[Java] Nova nit znotraj JPanel.paintComponent()

Oddelek: Programiranje
141793 (1580) alexa-lol

Več podobnih tem