» »

realistični volani

realistični volani

vanForest ::

Že lep čas razmišljam, da bi si privoščil kak force feedback volan...

... Samo ne vem, kateri je sploh dovolj realističen in ne preveč drag!

Torej za kakega logitechovega g25 ne bi dal 250 €.

Mogoce bi dal 100€ ali pa še manj, ker se mi zdi, da bom itak razočaran, pa bi mi bilo škoda denarja!

Rad bi da bi bila vožnja realistična, da ti ne bi volana kar nekaj "cukalo" iz ene v drugo stran čeprav se dejansko ne zaletavaš! Kaj pomeni dualshock (2)?

Če ve kdo kaj vec o teh stvareh oz. Ima lastne izkušnje ali ve za kaksne linke testov prosim javite!

Hvala!
hhhhhmmmmm ... 386DX, 16MB Ram, 2MB VGA. ... 26cm... ;)

Phoebus ::

Ma noben volan ni realističen. Sem "vozu" na veliko volanih, kupil sem si logi momo racing, ampak ko se vsedeš v avto je pesem vedno druga.

jeanmike ::

za 100 € se ti najbolj splača Momo ki ima se prestavno ročico, je pa volan vsaj pri meni postal nepogrešljiv del računalnika. tako da kupi kar ti pase, ne bos razočaran. Glede realnost pa je odvidno bolj od igre same kot pa od volana. Npr: pri GTR 2 mene po 10 minutah bolijo roke od force feedback-a pri Test drive unlimited pa force feedback-a skoraj ni čutit.

far cry ::

Imam Saitekov volan R440 pa se mi zdi super stvar,pa še cena je kar ugodna 75€.Odločitev pa je tvoja!

Pesimist ::

mam G25 pa ni nikakor razocaral :D

Brane2 ::

G25 ni slab, je pa ZELO precenjen.

Na žalost ni pametnih alternativ za znosen denar. Vsekakor na manj kot Momo-ta ne bi šel...
On the journey of life, I chose the psycho path.

Pesimist ::

To je relativno. Za enga ko samo to spil in to resno jemle to cheap volan. Mas se drazje do 1000€+
Za drugega ki pa samo misli Test Drive, Need for speed spilat pa je overkill. Tam lahko ovega plasticnega za kolena kupis :D

Poldy ::

Jaz sem čisto iz firbca naročil preko interneta G25 in če nebi bil zadovoljen, bi ga pač vrnil. Force feedback me je zelo presenetil v GTR2 - vedno sem mislil, da volan pač malo ruka, tu pa je dejansko tako, da ko ti kolesa zdrsnejo, je tudi volan "mehkejši". Nastavitev je malo morje, moč učinkov lahko nastaviš za vsako igro posebej, prav tako tudi kot obračanja.

Sem ga obdržal, pa mi ni žal denarja. Koneckoncev, ne bo kar tako zastaral v 2h letih, kot če bi kupil grafiko recimo.

Pesimist ::

jaz bom se eng enga kupo cez cas ce se se bojo dali dobit. :D

Brane2 ::

Kaj hudiča ti bo še en volan ? :\
On the journey of life, I chose the psycho path.

Pesimist ::

kaj hudica? Vsej naslednih 5 let nebo vec dobenga high end volana od logitecha. Ta tudi nebo vecno drzal :D

jype ::

Vozu bo uno bolhco k ma spredi pa zadi volan pa zraven spila prodigy.

Poldy ::

Mislim da je pisal brane, da mu je povsem nov G25 padel z rok - sem si mislil, butelj, kako se ti to lahko naredi, da tako drag volan ne držiš bolje.

Ko sem prvič vklopil ta volan, sem ga imel v naročju. Takrat se je kalibriral in se zavrtel do konca v desno in nato še v levo. Seveda se mi je odpeljal z naročja in sem ga v zraku ujel :D. Toliko, da opozorim bodoče kupce.

Aja, kar se pa tiče realizma - ne vem kako bi bilo lahko bolje. Občutek v rokah je res pravi. Seveda v GTR2, v test drive je kar nekaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldy ()

Pesimist ::

jah lol nesmes v roki drzat pac zasraufaj :D

kixs ::

Js sm pa cist zadovoljen s Thrustmaster Ferrari Enzo Wireless (non FFB). Najbolj se mi pa dopade, da si ga lahko kar na kolena polozim in ga s pasom fiksiram, ker tisto plastiko bi verjetno kar hitro unicil. Namrec montaza na mizo mi nikoli ni bila vsec.

lp

Pesimist ::

LOL si ga za luleka zvezes?

kixs ::

To bi bil pa res LOL :D

Ne, ne, okoli nog. ;) Deluje ko sus 8-)

Na tej sliki lahko vidis kako ima narejen nastavek za na noge (srednja slika). Js sm to dal proc in napeljal navaden pas okoli nog. Volan pac mora bit stabilen in tudi polozaj je tako zelo dober :D



Sicer ima tudi nastavek za na mizo, ampak tega nocem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kixs ()

Phoebus ::

Joj, ste me zrajcal...grem prav zdaj en špil naložit pa prišeraufat volan na mizo >:D

Phoebus ::

U, imam pa še eno vprašanje- a obstaja kaka šansa da se MOMOta ukajla na kako konzolo, ali to pač ne gre (je PC varjanta) in bi moral v primeru nakupa konzole kupit nov volan?

Pesimist ::

verjetno bos rabo al G25 al pa Driving Pro od logiteha. Drugace pa konzola ja nima iger ki so primerne za volan :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Začetnik (igračarski) bi vozil avto

Oddelek: Igre
184387 (3224) Buggy
»

Igre z volanom (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
697964 (7404) Mojchy_3_
»

GTR2

Oddelek: Igre
402702 (1493) Blinder
»

volan

Oddelek: Kaj kupiti
111515 (1242) Blinder
»

simulacija vožnje avta (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10013885 (11259) Loki

Več podobnih tem