» »

Igre z volanom

Igre z volanom

1
2
»

Mojchy_3_ ::

OK =D

Hvala Blinder :D
Kadar se bogati bojujejo, revni umirajo

Zgodovina sprememb…

Mojchy_3_ ::

Kadar se bogati bojujejo, revni umirajo

sonac ::

Najcenejši volan, ki bi ga komurkoli priporočil, je Logitech DFGT. Ne kupujte jajc :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sonac ()

Mojchy_3_ ::

Kulk pa stane? :D
Kadar se bogati bojujejo, revni umirajo

GLAVNI ::

Bod pametna pa ne kupuj volanov pod 50€ ker so škart.

Kup od logitecha, zagotovljeno dela na vseh igrah.

Sssaga ::

Pa kaj ko me sploh noče poslušat ... :))

St235 ::

karkoli manj od Logitech DFGT in je boljše igrat na tipke. Sam ga mam leto dni in je vhunska zadeva. Po nebroj urah v GT5 deluje kot prvi dan.

Ta plastih fantastik zadeve 20€ so metanje denaja skozi okno in v primerjavi z tipkovnico/gamepadom nič ne pridobiš.

Na prenosniku bo delal vsak volan za, ki je namenjen PCju. Nima nikakršne povezave ali je gre za prenosnik ali navaden računalnik. Kupovat cenen volan zato da vidiš če dela je buča leta. To če volan za 20€dela ali ne nima nobene veze s tem ali bo dela tudi nek xy volan.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

Blinder ::

Vi ki si lastite volane za 200€ in praviste, da so tisti za 20€ zanič, ste provali vozit z kakimi poceni volanom? Ne moreš rečt da so zanič samo zato ker so poceni.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Mojchy_3_ ::

Kaj mi koristi nek volan za 100 € kupit, če nism nek ''geek'' , ki skus špila igrice z volanom? Blinder : Ja maš prov, ker moj prjatel ma ta volan pa mu je čizt okej za njegove potrebe...
Kadar se bogati bojujejo, revni umirajo

Bolf3nk ::

in v čem je pol finta, da sprašuješ kateri volan? vsi so tak enako sranje, pač enega kupiš za mali dnar

Blinder, je razlika in to velika, probaj vozit kak rfactor na poceni jajce

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

Blinder ::

razlika je velika v čem, ceni? si proval? Skos trobite "poceni jajca", noben pa ni še napisal, da je preizkusil ta poceni jajca pa jih primerjal z kakšnim dražjim. Noben razen mene.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Mojchy_3_ ::

Blinder: Ka je čizt okej vozit z '' jajci'' ? :))
Kadar se bogati bojujejo, revni umirajo

Bolf3nk ::

poceni jajca: plastik fantstik, plastični pedali, slab zasuk volana -premalo 270° proti 900°, samo 2 pedala, slab odziv

sam sem mel canyon volan... lol nikoli več, bremz pedala mi je šla po enem tednu. feedback tresenje je kar nekaj, odzival se je, ko si nisi nikjer zletel s ceste včasih ... itd

za nedeljske igralce je ok, če pa želiš kakšne online turnirje pa pozabi

Blinder ::

Js sm samo eno jajce mel pa je bilo neuporabno, pa nevem ali je bil fabriški defekt ali je blo normalno da je bil tak. Momo je bil uredu, sam vseeno se nisem nikoli privadil na njegov feedback, pa pedala se ni dalo oba hkrati pritisnit. Je pa bilo lepo ko je bil feedback po želji lahko tudi zelo močen :)
Feedback vibration pa je res krneki ja, nekako po randomu je vibriral(tisti poceni). Momo pa ima pravi feedback, ko se volan ti poskuša sam zravnat in nič ne vibrira.
Sam če se da s tistim canyonom za 20€ igrat pomoje bi bil dober nakup za occasional racers.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Mojchy_3_ ::

ja, okej hvala. Še kej? :D
Kadar se bogati bojujejo, revni umirajo

IvoJan ::

Blinder je izjavil:

Js sm samo eno jajce mel pa je bilo neuporabno, pa nevem ali je bil fabriški defekt ali je blo normalno da je bil tak. Momo je bil uredu, sam vseeno se nisem nikoli privadil na njegov feedback, pa pedala se ni dalo oba hkrati pritisnit. Je pa bilo lepo ko je bil feedback po želji lahko tudi zelo močen :)
Feedback vibration pa je res krneki ja, nekako po randomu je vibriral(tisti poceni). Momo pa ima pravi feedback, ko se volan ti poskuša sam zravnat in nič ne vibrira.
Sam če se da s tistim canyonom za 20€ igrat pomoje bi bil dober nakup za occasional racers.

Ce kupis karkoli manj od momota si butec. Dejstvo je da se razlika opazi ze pri kvaliteti izdelave samega volana. Na momotu se da obe pedali cisto lepo pritisnit naenkrat. Sem ze imel nebroj teh cheap shit volanov(saitek, canyon itd.) Ti povem par prednosti boljsih volanov: kvaliteta izdelave, natancnost volana, kvaliteta pedal in odzivnost ter zaznavanje le teh, force feedback, centering spring ki se ga da po zelji izkljucit, kvaliteta rock ki sem jih na poceni volanih ukrivil ali pa zlomil, pritrdilni mehanizem, mehanizem volana ki se ne zjebe po 2 krogih voznje na nordschleife... Te se kaj zanima?
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Mojchy_3_ ::

Ja... Kaj to pomeni : force feedback, centering spring :DD
Kadar se bogati bojujejo, revni umirajo

Mojchy_3_ ::

Kaj pa ta : http://www.ultrastore.si/index.php?str=...

Al je to spet ''jajce'' ?
Kadar se bogati bojujejo, revni umirajo

Sssaga ::

Takega ima moj prijatelj in sem ga potestiral. Je malenkost boljši od tega http://www.ultrastore.si/index.php?str=..., ki ga mam doma. Ampak v tej trgovini je vse predrago in se tukaj ne splača kupovati.
Ti kar kupi enga za 50€, ker vidim, da nisi neka PRO-SIm-racing geekinja, če me razumeš ... no offense :D

Ko in ČE boš postala zahtevna, pa pojdi na G27. Ampak sem 90% prepričan, da bo zadosti zate en navaden volan, če si na budgetu ~50€. Toliko, da vidiš oz. okusiš vožnjo z volanom.

Glej, lahko pa posnamem ''demonstration'' video in prikažem primerjavo med mojima volanoma (
/ http://www.ultrastore.si/index.php?str=... in pa http://www.ultrastore.si/index.php?str=... / http://www.ultrastore.si/slike_artikli/...

Madonca, G25 prodajajo za 350€ :8)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sssaga ()

Mojchy_3_ ::

Okej, hvala... Ja lahko posnameš če hočeš :D
Kadar se bogati bojujejo, revni umirajo
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri volan za računalnik kupiti ?

Oddelek: Kaj kupiti
235593 (4876) ABX
»

Volani

Oddelek: Kaj kupiti
142047 (1525) ABX
»

Momo volan

Oddelek: Kaj kupiti
453903 (3331) __Devil__
»

volan

Oddelek: Kaj kupiti
111507 (1234) Blinder
»

Kateri volan?

Oddelek: Kaj kupiti
342308 (1647) LittleDevil

Več podobnih tem