» »

FIFA 2001 - pomoč

FIFA 2001 - pomoč

zeroc00l1 ::

A je možno na notebook razširit igro "Fifa 2001" čez cel ekran ali pa vsaj povečat sliko!
Hvala!
Lp,
ZeroC00l1

XsenO ::

Ja odvisno je kakšno grafično ima notebook. Nekam malo informacij si nam dal ker je precej notebookov
1 + 1 = 1

zeroc00l1 ::

Je res sem bil bol škrt z informacijami!
- Notebook je Sony-jev
- Gragična je "intel 82815"
- OS je WIn ME

XsenO a misliš, da bi bilo kaj bolje, če bi naložil novejšo verzijo driver-jov za grafično?

PS. Če potrebuješ še kakšno inf. prosim napiši ker ne vem katera bi ti bila koristna!;)

Hvala!
Lp,
ZeroCool1

XsenO ::

Nove driverje bi sigurno pomagalo dat gor. Bojim pa se da je tvoja grafična ena najslabših za notebooke. No je kot je ker večina notebookov je namenjena resnemu delo ne pa igračkanju:D
1 + 1 = 1

zeroc00l1 ::

Sem se bal, da bo kaj tazga - "bom probal z najnovejšimi driverji, mogoče bo pa delal"
Hvala za pomoč!
Lp,
ZeroC00l1

PS.
"No je kot je ker večina notebookov je namenjena resnemu delo ne pa igračkanju"
:))
SE STRINJAM tko, da tud ne bom preveč razočaran, če ne bo delal!!!

XsenO ::

No sej so tudi izjeme na notebooku mojih starih lahko brez problemov igram Operation Flashpoint:D
1 + 1 = 1

R0K ::

Hja, Fifa 2000 bi ziher delal (no vsj pomoje), ker sm jo jst sprobal v šoli na Toshibi Satelite (nevem več kir model čist točn - je bil pa eden najcenejših) in je meu tut neki sux intergrirano grafiko. Špil sm iscer mogu igrt na 16bitbih barvah in 640x480 ampak delal je pa normalno, čez cel ekran.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Težave z Cordless Desktop MX for Bluetooth...

Oddelek: Pomoč in nasveti
81288 (1159) jackorsen88
»

Program za LAN monitoring

Oddelek: Omrežja in internet
10928 (705) zeroc00l1
»

comp noče ugasnt pod xp

Oddelek: Pomoč in nasveti
81041 (933) Wolfram
»

Problemi s cd rom-om v Win Xp pro!

Oddelek: Pomoč in nasveti
181103 (929) zeroc00l1
»

Visual Basic HELP

Oddelek: Programiranje
71104 (976) GaPe

Več podobnih tem