» »

Prenosnik HP NX7300 - pomoč pri nadgradnji

Prenosnik HP NX7300 - pomoč pri nadgradnji

BrokenSouŁ ::

Pozdravljeni!

Ker sem lastnik prenosnika HP NX7300 in mi je ta konfiguracija čisto dovolj, in deluje brezhibno, si ne mislim kupoavti novega prenosnika, ampak samo nadgradit tega...

KOnfiguracija je takšna (orginalna)

Core 2 Dou T5500 1,66GHz
1GB DDR2
120GB disk (mislim da Sata2)
GMA 950 224MB
Wlan, BT, DVD-+RW DL, baterija do 3 ure..

1. Nadgradnja je bila ram dokupljen 1GB modul.

Zdaj si želim te nadgradnje:

Disk zamenjati za 250 ali 320GB disk če bi bilo možno
- Ptreboval bi informacije če bi mi tako velik disk sploh prenosnik podpiral, nikjer nisem našel nobenih informacij o tem..
- druga zadeva, kaj je bol pametno kupiti notranji trdi disk in tega starega prodati, ali kupiti potem dodatno zunanjo ohišje zanj in ga še uporabljat recimo za kake stvari, ali nasploh kupit kar zunanji disk, in potem samo premontirati večjega v prenosnik in obratno ( ne ne mislim kupit samo diska da bi ga zraven vlačil, raje mam v prenosniku bol kompaktno vse skup..)

Drugo pa še je da bi nadgradil rame na 3GB al 4GB uporabljam pa Visto HP....

prosil bi za kake informacije glede tega vsega če bi delovalo lepo, in če bi mi vista 32 zaznala vredu 4gb al raje na 3gb prešaltam...

lp

ant ::

predlagam ti nakup diska 250gb, ki ga dobiš že za 75€ za stari disk pa ohišje, ki ga imajo na solo za 10€. z ramom pomoje ne bo problemov, če imaš visto.

LP

jest10 ::

predlagam ti nakup diska 250gb, ki ga dobiš že za 75€ za stari disk pa ohišje, ki ga imajo na solo za 10€. z ramom pomoje ne bo problemov, če imaš visto.

LP

250GB dobiš že za 59€ pri Funtechu, če ga slučajno še imajo na zalogiklik. Preveri

Voip ::

Poglej najprej koliko RAMa lahko vgradiš v prenosnik.

Sam ne bi šel nikoli na 4GB ( na 32bitnem sistemu ) ampak je za delo dovolj 2GB.

Vista ti "z pomočjo" prepozna 4Gb RAMA.

Nekateri poročajo o problemih pri 3GB, sam nimam izkušenj. Prej bo težava ta, da ( nekateri ) programi ne podpirajo več kot 2 GB in boš stran vrgel denar.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

prenosnik zamrzne

Oddelek: Pomoč in nasveti
444456 (3894) hojnikb
»

Asus vs Acer

Oddelek: Kaj kupiti
182795 (1750) s1m0n
»

koliko je vreden sledeci racunalnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
576106 (4278) vinkl25
»

Kateri prenosnik do 599€? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9411473 (9597) trek@s
»

Prenosnik Zame !

Oddelek: Kaj kupiti
101405 (1117) Heisenberg

Več podobnih tem