» »

Problem z računalnikom

Problem z računalnikom

Pokveks ::

Imam en problem. Namreč ko igram katerokoli online igrico, se mi pogosto zgodi da mi igrica vsake toliko časa za par sekund zelo zalega (za pribl 5-6 sekund). Najbolj je opazno takrat ko se pogovarjam na ventrilu, saj me namreč skoraj vedno po tem ko zalega vrže ven in napiše da so se podatki prenašali hitreje kot se lahko. Poskusil sem že z formatiranjem vendar nič ne pomaga. Nadgradil sem vse driverje na najnovejšo različico ampak še vedno isto. Prosim za pomoč.
Konfiguracija:
matična nForce4-A754
Amd sempron 3400+
gr.kartica ati radeon x1600 pro
zvočna integrirana na matični

StratOS ::

Pri igranju online igric je zelo pomemben lastni bandwidth in bandwidth in zmogljivost serverja.
"Multitasking - ability to f##k up several things at once."
"It works better if you plug it in."
"The one who is digging the hole for the other to fall in is allready in it."

Pokveks ::

Ja fora je v tem da kolega ma slabši računalnik in isto hitrost povezave pa mu dela vse cool.

StratOS ::

Hja, probaj odstraniti vse programe, ki uporabljajo bandwidth oziroma uporabljaj server, ki je dovolj zmogljiv.
Drugače pa si problem postavil preveč posplošeno.
"Multitasking - ability to f##k up several things at once."
"It works better if you plug it in."
"The one who is digging the hole for the other to fall in is allready in it."

Pokveks ::

Ok. Odstranil sem vse programe, vendar sm ugotovil da more biti problem v procesorju ali pa v ramih, mogoče tudi matična kj zajebava. Saj mi ko igram in preklopim v namizje oz. odprem kak drug program (npr.ventrilo), pošteno zašteka, oz. ko sm v namizju in imam to 2-je odprto, mi vsake toliko časa zašteka računalnik (kot sm zgoraj zapisal za pribl 5sec) in potem spet normalno deluje za kakih 40 sec potem pa spet. Kot bi nekaj skos nalagu. Probal sm tudi single player igrice in je še vedno enako. Neprestano to štekanje. Mogoče bo najbolje ga odpeljati na servis saj je še pod garancijo. Lahko da je tudi krivo to da imam veliko prahu notri saj ga ne smem odpreti. Hvala za pomoč in odgovor. :)

farko ::

Včasih kdo hoče igrati težjo igrco kot pa jo prenese pc oziroma njegovo srce ter spomin.Zato nirečeno,da je vsega kriv pc lahko je igrca pretežka za srce pc.
farko

Pokveks ::

Recimo. Vendar igro igram že 1 leto, sedaj ko sem pa formatiral pa kr ni zmožen več. Tudi če dam vse nastavitve na minimum, nič ne pomaga. Igram pa večinoma ti 2 igrici, Lineage 2 pa Trackmania Nations (trackmania na low skoraj vse, lineage pa na medium.)

StratOS ::

Ja fora je v tem da kolega ma slabši računalnik in isto hitrost povezave pa mu dela vse cool.

Vse je relativno :D

[EDIT]
trackmania na low skoraj vse, lineage pa na medium
, potem pa imaš res probleme z škatlo ali čem drugim (SW,HW).
[/EDIT]
"Multitasking - ability to f##k up several things at once."
"It works better if you plug it in."
"The one who is digging the hole for the other to fall in is allready in it."

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: StratOS ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Trackmania nations

Oddelek: Igre
163919 (949) MrStein
»

FAR CRY 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
41786394 (59540) Heisenberg
»

Dobre Online Igrce Za Slab Racunalnik

Oddelek: Igre
333003 (1885) BigSexy
»

GF TI4200 problem z Battlefield 1942

Oddelek: Igre
281206 (903) ERGY
»

Samo sranje!

Oddelek: Pomoč in nasveti
221581 (1121) Highlag

Več podobnih tem