» »

najboljša zvočna

najboljša zvočna

lufy ::

iščem najboljšo zvočno tam okoli 150€ katero mi lahko priporočate?

tilinho20 ::

Creative.

lufy ::

creative ja to vem da je kao najboljša ampak so dosti kot naprimer razerova nova zvočna je obljša od x-fi fidelityja?

Tr0n ::

Odvisno za kaj jo rabis. Za glasbeno produkcijo bo 150 EUR premalo, za "navadno" uporabo pa prevec.

GrimReaper ::

Creative.

Sam nebi takole samozavestno trdil da je to Creative, jest svoje Fatal1ty Pro še po enmu mescu nisem usposobil, še z nobeno stvarjo nisem mel takih problemov. Na Gigabyte plati lepo dela, na moji ASUS pa lahko rečem da mi integrirana deluje bolje, na X-Fi slišim vse motnje iz računalnika, ko kopiram datoteke se sliši delovanje diska, pa vsakič ko premikam miško.
Creative support je pa tko v kurcu, v tem topicu že 139 strani, a Creative do zdaj ni naredil NIČ:
Follow-up: Crackle/Pop issues

Jest če bi še enkrat kupoval, bi kupil to, pa sej jo tut bom, ker s tole X-Fi si ne morm pomagat:
Club 3D Theatron DTS Agrippa 7.1

Je pa to to, samo Club3D nalepke ima:
Auzen X-Plosion 7.1 Cinema

Kej dost druzga pa v SLO tko al tko ni, razen Razerjeva za 200€.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

Dr_M ::

Creative ma dobr hardware, ampak zelo slab software, tko da ti to nic ne pomaga. :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

lufy ::

torej kaj mi predlagate poslušam ogromno muzike in sem mali "pro# gamer tak da rabim kaj potenega

Poldy ::

Jaz imam creative x-fi.

Najprej plusi:
-Na splošno dober zvok.
-crystaliser - zvok mp3jev precej izboljša
-Real time efekti: eax, chorus, flanger, zelo zelo zadovoljen (priklopljeno imam kitaro).
-na p35 plati nimam pokanja :D

Minusi:
-software v čistem k.
-nastavitve zelo načičkane in zato nepregledne, tisoč klikov za malenkostno nastavitev.
-nekatere softwareske nastavitve kar štekajo ???

Ted ::

Najboljše iz obeh svetov je verjetno Auzentech X-fi Prelude.
Mah...

ffka ::

creative x-fi ti priporocam

mesoreznica ::

Tudi sam bi se tule vrinil z vprašanjem. Na računalniki imam priključen dober stereo ojačevalec in set hudih zvočnikov, in slušalke Senheiser 595. Rabil bi kvalitetno zvočno. Ne zanima me podpora za milion zvočnikov niti EAX etc. Samo kvaliteten izhod. Tele zvočne kar sem jih sprobal so bolj tako tako, onboard na P5K je vredna toliko kot pol kile komposta. V primerjavi z CD-playerjem sem mi zdi kot da bi poslušal čez ekonom lonec. Barva zvoka, basi in visoki toni se zgubijo nekje vmes. ker imam ogromno glasbe skopirane na PC, kjer je lažje dostopna kot da brskam po CD-jih bi jo rad poslušal preko računalnika.

Je naprodaj kaj z visoko kvalitetnim stereo izhodom?

Hvala
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

Zgodovina sprememb…

jan01 ::

Asus xonar d2!
Kar poglej v google za reviewe...

nokia6310 ::

Za domačo rabo ne vem, bi znal bit kak creative dosti dober, če pa rabiš kaj več, pa bi na tvojem mestu vzel PRESONUS FP 10 FIREPOD, zanimiva zadeva, če se ukvarjaš z glasbo.

Fr33man ::

jan01 kje pa lahko v Sloveniji se dobi Asus xonar d2? Malo sem pobrskal pa nisem nikjer najdu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zvočna kartica (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7510566 (2691) Machete
»

katero zvočno kartico ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7712110 (7969) Janac
»

katero zvočno kartico (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14018187 (10523) sash69
»

Theatron Agrippa DTS 7.1

Oddelek: Zvok in slika
455209 (3524) jRk0
»

Katero zvočno kartico za 5.1 sistem?

Oddelek: Kaj kupiti
231737 (1355) Nevihta

Več podobnih tem