» »

iPod Touch ali dlančnik HP IPAQ 114?

iPod Touch ali dlančnik HP IPAQ 114?

trdoreh ::

Pozdravljeni!

Za poslovno rabo, pa tudi na potovanje bi vzel napravo. Zanima pa me, če lahko iPod touch prikazuje datoteke word, excel...?
Je touch primeren za poslovno rabo, al naj si raje kupim HP IPAQ 114?

Lp, Jan

Mavrik ::

Ne, Touch ne more prikazovat Office datotek. Prav tako uradno ne moreš nalagati dodatnih aplikacij in funkcionalnosti (zaenkrat), zato ni primeren za poslovno rabo.
The truth is rarely pure and never simple.

trdoreh ::

Ok, hvala za hiter odgovor!

Lp, Jan

IceIceBaby ::

Ne, Touch ne more prikazovat Office datotek. Prav tako uradno ne moreš nalagati dodatnih aplikacij in funkcionalnosti (zaenkrat), zato ni primeren za poslovno rabo.


Seveda jih lahko. Word in Excel pokaže zelo dobro. Urejat jih pa ne moreš.

Mavrik ::

Hmm, maš prav. Nisem nikoli niti gledal v tej smeri, sem pa zaj opazo da dejansko obstaja aplikacija, ki te datoteke lahko odpre za prikaz.
The truth is rarely pure and never simple.

trdoreh ::

Hmm to pa je druga pesem!:D Torej lahko s Touchom pregledujem te datoteke, brez kakršnekoli predelave?

Lp, Jan

IceIceBaby ::

Da. Za xls, doc in pdf vem, da odpira brez težav. Zaradi dobrega zaslona in enostavne povečave je tudi pregledovanje precej udobno.

Je pa zadeva precej omejena, ker ne moreš stvari enostavno nalagati na file system. Jaz sem vse pregledoval iz mail programa. Verjetno dela tudi iz Safarija.

Če rabiš samo za web, mail in pregledovanje office datotek potem je iPod kar OK. Če rabiš pa kakšne bolj napredne funkcije bo pa verjetno dlančnik z windowsi boljši.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izšel Ubuntu 16.10 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostalo
6122132 (17951) klinker
»

Office za iOS je tu

Oddelek: Novice / Pisarniški paketi
208717 (6832) magic2k
»

V sredo dan D za blackberryje

Oddelek: Novice / RIM BlackBerry
3811115 (8190) LordPero
»

Prek 60% aplikacij za Android brezplačnih (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
8111572 (9698) Lonsarg
»

Pomoč pri nakupu dlančnika! HP ali Asus??

Oddelek: Mobilne tehnologije
241125 (942) borča

Več podobnih tem