» »

avtoradio

avtoradio

Loaded ::

Lp

Imam avto renault megane, letnik 98. Not je avtoradio Siemens, tovarniški, ki pa nima cd playerja. Zanima me, če lahko kako drugače rešim zadevo, da bo špilala cd-je, ali pa mp3-je z mp3 predvajalnika, brez tega da kupim in vgradim nov avtoradio?
Eni so mi predlagali cd veksler (ampak ne vem kateri model sploh paše not in če sploh ma priklop in kako ga priklopim in kje ga dobim) ali pa tole zadevico od densiona, ki pa je kar draga kolko sem gledal.

Hvala

Lp
Loadeed

karafeka ::

Da se kupit posebna kaseta, ki jo daš v kasetnik, kabel iz kasete pa priklopiš na prenosni mp3 player.

MadMax ::

Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Loaded ::

kaseto sem že mel, ampak sem mi ni dopadla, ker tvok ni bil ravno lep...

Lp
Loadeed

TOP ::

Če hočeš lep zvok je treba drug avtoradio,saj niso dragi kupi kakega Pioneera cenejšega.

wrhowc ::

Ja poleg kasete je rešitev še tako kaor je MadMax povedal s temle FM transmitterjem sicer ga ima moj stric pa zadeva tudi ni tako zelo vredu sicer najbrš od kvalitete namreč zadevca moe bit čim bliži antene v avtu pov metra že hrešči vsaj v golf 4 ima pa tale take MS transmiter.

Še najboljša rešitev je nov avtoradio če ne rabiš nek Hi-Fi si lahko kupuiš povprečen avtoradio s cd mp3+ kartica+ usb za cca. 50-70€.

Lp!

Scorpia ::

Kupiš FM transmiter, ki se priklopi zadaj direkt na anteno pa stvar lepo dela in dober prekriva drugo frekvenco od postaje. Kje to dobiti pa mal google, ker se mi ne da iskat.
////

Loaded ::

aham..razmišljal sem o novem avtoradiu, sam...potem mi odpade zaslon od radio zgoraj, odpadejo mi komtrole ob volanu (čeprav sem gledal da z nekimi pretvorniki in določenimi znamkami radijev se da spravit skupaj) in odpadeta mi 2 zvočnika, ker ta radio ma 6, večina radijev pa ma izhode samo za 4.
razmišljal sem tudi v cd vekslerju, sam kateri pa ne vem, če sploh podpira to moj radio. Najboljša rešitev se mi zdi nov radio, samo mi je malo vseeno škoda tega, ker ni tak fejst napačen.

Lp
Loadeed

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Loaded ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Svoja glasba na avtoradiju na kaseto, kako?

Oddelek: Zvok in slika
243776 (3305) Hayabusa
»

Kateri avtoradio (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6712409 (7607) undertacker
»

kako povezati mp3 player z avtoradiem

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
53284 (2910) hudychk
»

Modifikacija avtoradija...

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
71357 (1072) M Lebowsky
»

Kje do 650MB CDjev?

Oddelek: Kaj kupiti
263190 (2649) zcetrt

Več podobnih tem