» »

Copy/paste program za shranjevanje najpogostejsih besed?

Copy/paste program za shranjevanje najpogostejsih besed?

Racunalnik ::

Recimo ali obstaja program da bi mel copy/paste shranjeno recimo 5 najpogostejsih besed ki jih uporabljas in bi s kombinacijo tipk lahko te besede ven metal kadar jih rabis v textu?

MSI7 ::

Ne bi vedel,vpisi kaj v Google,drugac pa je dobra ideja...

Gandalfar ::

sajmon ::

En zelo enostaven in nepožrešen program, ki si shranjuje vsebino cliboarda, je clcl. Ima tudi možnost templata, kamor si shraniš pogosta besedila.

Racunalnik ::

Bom probal programa ki sta ju dala,sam brez kombinacije tipk da ti text ven mece pomoje ni tolk koristno.

BoLhCa ::

Clcl je dober, pač delaš normalno in ko bi rabu stvar, katero si že enkret kopiral stisneš alt+c, se ti odpre meni in izbereš stavek, besedo, karkol pač. Po meniju se lahko sprehajaš tako z miško, kot tudi s tipkovnico. Uporabno:)

Racunalnik ::

Glih gledam ta program pa nikjer ne najdem download?

sajmon ::

BoLhCa ::

Kako ne najdeš, sej je samo ena stran in v odebeljenem tisku piše DOWNLOAD..

:)

Racunalnik ::

Ta zadnji program ki ste ga dali mi ni jasen cisto nic,rabim nekaj preprostega ki bi pod vsako numericno tipko 1-10 lahko vstavil en text ki ga najbolj pogosto uporabljam.
Ali pa da ko z desnim klikom hoces pastat da bi tam imel kaksen memory bank 1-5 in ko bi nanjga kliknu bi se mi izpisal text ki je shranjen pod tisti memory bank.

PS sem spoznal templatwe,deluje ce nastimas kot hot key,ali je mozno da bi banko izbiral v meniju ki ga dobis z desnim klikom miske?
Drugace pa dela.

Zgodovina sprememb…

kixs ::

Tebi bo verjetno tale programcek najbolj prav prisel:

LetMe Type

Like Microsoft's AutoComplete, LetMeType helps you enter text, but regardless of the program you use. Running in the background, it analyses what you type. After some time it has collected enough information to guess a word after you have typed the first two or three letters. A list of the most probable words is displayed, and you can select one with a single keystroke or just continue typing.


lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Multi copy/paste program

Oddelek: Pomoč in nasveti
6770 (548) Vaseer
»

Slepo Tipkanje

Oddelek: Programska oprema
4917457 (16239) Yacked2
»

Chrome 6 je tu (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
17442930 (37249) PrimozR
»

Opera 9 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
23621463 (13211) R33D3M33R

Več podobnih tem