» »

program za izklop pc-a po določenem času

program za izklop pc-a po določenem času

aiko ::

Potrebujem en enostaven program za izklop računalnika po določenem času, kot sta npr.: Auto Shutdown ali Kshutdown, kjer lahko nastaviš v stilu "shutdown from now in...(preskoki po 5 ali 10 minut) minutes", le, da kako minuto pred dejanjem vrže na ekran en opozorilni pop-up, ki je viden tudi pri full screen aplikaciji (video).
Kshutdown na linuxih to lepo naredi, windows verzija pa tega nima.
Ker jih google najde malo morje, samo izredno malo jih je enostavnih in (predvsem) uporabnih, prosim vas za kak uporaben link.

lp pa lep dan

vidi ::

Intelligent Shutdown Tega jaz uporabljam - je zastonj, ima veliko funkcij - ne vem pa če se da naštimat popup za npr. minuto pred koncem, vem pa da je mogoče naštimati opozorilni sound za takšne reči.
Prodajam bučke!
Dej kup si liziko!

Srachko ::

Svoj čas sem uporabljal enega, ki se je imenoval SwitchOff (al pa Switch Off, se ne spomnim točno). Če me spomin ne vara, je imel še možnost da si računalnik ugasnil preko interneta (web-interface).

Sem pa opustil take programe odkar sem malce vložil v hlajenje računalnika in varčne komponente, tako da sedaj moja mašinca laufa 24/7, ugasne le takrat, ko električarji za8-O situacijo....
I can see clearly now, the brain has gone...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Avtomatični izklop PCja po 2h neuporabe?

Oddelek: Pomoč in nasveti
182659 (2081) Pesimist
»

Program za samodejni izklop kompa

Oddelek: Programska oprema
6878 (878) Firebat
»

Kaj delate da bo računalnik hitrejši?

Oddelek: Programska oprema
232678 (2174) ;-)
»

Samodejni "Shutdown" ob prenehanju delovanja ventilatorja

Oddelek: Programska oprema
101186 (1032) Poldy
»

Program za shutdown po n-minut neaktivnosti računalnika

Oddelek: Programska oprema
252006 (1502) darkolord

Več podobnih tem