» »

Reminder programi?

Reminder programi?

Misak ::

Zivjo

Iscejo se free verzije reminder programov, ki bi te opozarjale na dolcoene kativnosti, ki bi jih sam vnesel. Ker imam v sluzbi vsakodnevvno miljon stvari, bi se rad malce bolje zorganiziral. Vem da si lahko v outlooku nastavis reminder etc, ampak jaz bi rad imel samostojen program.

- naj omogoca vpis vecih razlicnih "eventov", ki so costumize ready (da sam vpises kaj predstavlja dolocen event)
- da je mozno eksportirati evente (outlook, txt, itd..?)

Toliko na kratko.

Da ne bo pomote...ne rabim razno raznih reminderjev za rosjstne dneve itd, ampak za povsem "svoje evente". Sicer to ni pogoj, je pa zazeljeno.

Lahko kdo kaj priporoca?
(`\'ˇ.¸(`\'ˇ.¸ ~ ¸.ˇ\'´)¸.ˇ\'´)
´ˇ.¸SloCartoon.net¸.ˇ`
(¸.ˇ\'´(¸.ˇ\'´ ~ `\'ˇ.¸)`\'ˇ.¸)

IceIceBaby ::

Poglej, če ti tole pride kaj prav. Kar se mene tiče eden najbolj uporabnih programov nasploh :) Uporabljam ga za razne reminderje (odpreš stickie in nastaviš alarm), beleženje raznih idej, zapiskov na sestankih...

http://www.zhornsoftware.co.uk/stickies/

Monster ::

sam uporabljam dodatek k thunerbirdu - lightning ...
Ka zaboga...

Misak ::

Poglej, če ti tole pride kaj prav. Kar se mene tiče eden najbolj uporabnih programov nasploh :) Uporabljam ga za razne reminderje (odpreš stickie in nastaviš alarm), beleženje raznih idej, zapiskov na sestankih...

http://www.zhornsoftware.co.uk/stickies/


Sem si instaliral in sprobal. Niti ni slabo, edino me moti to, da ce listek zapres se ti pomakne v "closed". In potem mors vsakega posebej nastimat na sleeping, ce imas recimo zabelezene stvari, na katere te mora spomniti jutri. To pa zna biti zamudno.

Mogoče še kaj drugega?

Bom pa se malo poigral s temi stickiesi ;) Hvala za nasvet
(`\'ˇ.¸(`\'ˇ.¸ ~ ¸.ˇ\'´)¸.ˇ\'´)
´ˇ.¸SloCartoon.net¸.ˇ`
(¸.ˇ\'´(¸.ˇ\'´ ~ `\'ˇ.¸)`\'ˇ.¸)

Srachko ::

Za kaj takega uporabljam trenutno Active Desktop Calendar, vendar iščem nekaj malo bolšega. Ima sicer nekaj lepih funkcij (izris koledarja na namizju, ...), vendar pa bi sam osebno nekaj stvari korenito spremenil.

Če bom mel kaj časa in predvsem volje, se bom spravil kaj takega tudi naredit. Če bo volja nebi smelo biti tak težko.
I can see clearly now, the brain has gone...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nekaj kot post-it listki na tabli

Oddelek: Programska oprema
112396 (1552) crypt0
»

Koledar za Androida ki bo težil do nezavesti

Oddelek: Programska oprema
233250 (2445) Oldi
»

ohranjevalnik zaslona - sivo polje?

Oddelek: Operacijski sistemi
5752 (662) gregor
»

Priročni programčki za prenosnike

Oddelek: Programska oprema
393986 (2683) CaqKa
»

kateri program za opozarjanje

Oddelek: Programska oprema
51370 (1253) ToniT

Več podobnih tem