» »

Nova spletna stran se ne prikaže

Nova spletna stran se ne prikaže

xeon ::

Na strežnik (Windows server) sem naložil novo spletno stran. Ko pa grem na stran pa prikaže staro, pa četudi sem staro na serverju čisto pobrisal. Mi lahko kdo prosim pove zakaj, ali kako odpravit težavo? :(

Hvala

#000000 ::

Popucaj zhodovino in začasne datoteke iz brskalnika.

BluPhenix ::

Pritisni shift+reload ko prideš na stran ...
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

xeon ::

To sem naredil, ampak nove strani še kar ne pokaže, samo stara stran?? Vsak nasvet pride prav.

#000000 ::

spuci zgodovino browserja

Groove ::

Če maš Firefox, pritisni F5 pa ti bo pobrisalo cache.

xeon ::

Ja ampak to ne pomaga... To ne glede s katerega računalnika dostopam do te strani mi ne pokaže nove.

Npr www.nekastran.com ostane stara... čeprav je na strežniku nov html file.
novo dodane strani www.nekastran.com/nova_stran.html pa je nova, ampak če povezavo direkt napišem.

AndrejS ::

strežnik ima nekje nastavitve katero stran naj naloži, če ni v navedana v linku.
Ponavadi je to index.htm (index.html , default.aspx , ....)
Če pa si dal datoteko nova_stran.html je normalno da je ne naloži če napišeš samo www.nekastran.com .

xeon ::

ja sej index.html je tudi gor, enako kot stari, samo da je nov naložen, do starega pa lahko dostopam, čeprav fizično več ne obstaja na strežniku!

AndrejS ::

Si probal restart IIS ali pa restart strežnika ?

R33D3M33R ::

Mogoče ti shranjuje staro stran v strežniški cache.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Zgodovina sprememb…

PIK@LO ::

Alo,

bom kar uporabil to temo. Pred časom sem naredil eno spletno stran v fronte page-u, čisto amatersko in to. No sedaj sem pa naredil malo boljšo v Dreamweaver-ju 8. Tista stara ki je bila narejena preko FP je delala takoj ko sem jo naložil, sedaj, ko jo pa izbrišem, pa naložim vse datoteke od DW, pa mi kaže le datoteke na spletu, kot da bi gledal raziskovalec na spletu. Index.htm datoteko mam gor in vse je delano po preverjenem sistemu, ne vem v čem je finta. Stara stran je bila .html, ta od dw pa je v .htm, sej je to več ali manj enako a ne? Prosim, če mi lahko kako pomagate. Ne bi gnjavil zastonj, samo sem že brez idej. Do 4 zjutraj sem se zabaval s tem sranjem grrrrrrr.

Gwanaroth ::

Če se ti izpiše directory index ("raziskovalec"), potem verjetno na strežniku ni nastavljeno, da ti prepozna tudi index.htm

Probaj preimenovat v index.html ter naložiti na strežnik. Boš takoj videl, kje je težava.
Lights often keep secret hypnosis..

PIK@LO ::

naja, ko grem tja SAVE AS, mi ne navede točno kaj hočem shranit, vendar le kot skupine npr.: vrsta datoteke html documents (html, htm, hta, htc, xhtml). Ne morem pa izbrati samo enega od teh. Bi mogel kaj v meti napisati ali kaj takega?

PIK@LO ::

aja, pa na strežniku lahko delam z orodjem cpanel. Je kar nekaj stvari gor, kot so front page extensions... link do slike e spodaj

echo ::

Ko shranjuješ daj ime index.html in ti bo samo nardilo .html datoteko

PIK@LO ::

:) hvala vam 100x. Jaz sem bil burek! index sem pisal s caplock namesto s malo. Stvar rešena! Hvala! Veliko še je za delati, vendar sem srečen, da je gor!

www.instalacije-sp.si

Sašo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

čarovnik za izdelavo spletne strani

Oddelek: Izdelava spletišč
101279 (1051) simon1980
»

Windows server 2003 Standard

Oddelek: Operacijski sistemi
101280 (1112) kockish
»

Podstrani na spletnih straneh

Oddelek: Izdelava spletišč
211485 (1274) Jan987
»

ftp volja dostop z IE

Oddelek: Omrežja in internet
101720 (1626) Cokolesnik
»

Kako vstavljati slike v forumu?

Oddelek: Slo-Tech
121282 (1073) Spajky

Več podobnih tem