» »

Hofer - Vračanje izdelka

Hofer - Vračanje izdelka

StajercSSS ::

Mene zanima,kako je z vračanjem izdelkov v Hofer,natančno digitalec DC 7900. Dobil sem ga v petek od fotra za rojstni dan.. Skratka,bv vržen denar fkraj,ker slika slabše kot jaz z barvicami.. :\ Pa še veliiiko boljši se za isto ceno dobijo..

PS: Kupi kdo? Za 60€ ga dam. 20€ ceneje,pa 4 dni star je.. Zelo dober je,pa še ugodno.. :D
Voziš se v formuli, pred tabo je podmornica, za tabo pa vesoljska ladja.
Kako se rešiš iz te situacije?
Rečeš ciganu naj ustavi vrtiljak.

Ted ::

Politika Hoferja je glede vračanja zelo liberalna, po moje ne bi smelo biti problemov.
Mah...

Parsifal ::

Z original računom s mi do zdej vzeli vse nazaj brez vprašanj. Bile so pa to kpne majce in podobno. Ampak še vsak k ga poznam je ze ksno stvar vrnil. Pa lahk vzames drugo stvar al pa vrnejo denar. Ni problema. Lp

JanezC ::

Saj ne, da hotel biti zloben, ampak najprej aparat skritiziraš do konca, nato ga pa hočeš nam prodat z oceno, da je zelo dober in oh in sploh... Ne zdi se mi pošteno...
Hofer ti bo sigurno zamenjal.

LP

Hammer123 ::

JohanC: mislim, da je Stajerc pisal sarkasticno....

kronik ::

Ne razumem ljudi, ki kupujejo v tej garažni trgovini. Slaba roba, ki sploh ni poceni glede na kvaliteto.

OldSkul ::

elektronika se pa res ne kupuje v diskontih tipa Hofer

rsroki ::

Oldskul imaš čisto prav...v Hoferju kopujemo samo živila.... elektroniko pa v specializiranih trgovinah...ne bom delal reklame kje..
rsroki

Ted ::

No ja, medion elektronika načeloma sploh ni slaba, tako po ceni kot po kvaliteti je med najboljšimi možnimi nakupi. Seveda pa tu ni neke uravnilovke, tudi Asus, ki je med bolj renomiranimi proizvajalci včasih prodaja polizdelke...
Mah...

farko ::

Mene zanima,kako je z vračanjem izdelkov v Hofer,natančno digitalec DC 7900. Dobil sem ga v petek od fotra za rojstni dan.. Skratka,bv vržen denar fkraj,ker slika slabše kot jaz z barvicami.. :\ Pa še veliiiko boljši se za isto ceno dobijo..

PS: Kupi kdo? Za 60€ ga dam. 20€ ceneje,pa 4 dni star je.. Zelo dober je,pa še ugodno.. :D


Ti zgleda da rabiš denar ne pa da je aparat zanič sklepam po stavku ki si ga napisal:
>Zelo dober je,pa še ugodno.. < kajti kar se dobi za rojstni dan se ne prodaja naprej ostaja če ne druzga za spomin....!
farko

Johny231 ::

elektronika se pa res ne kupuje v diskontih tipa Hofer



Sm sam tud tko mislu sam če veš kaj kupuješ in ti še napišejo kaj vsebuje in vse to se mi zdi pa da lahka kupš če veš kaj kupuješ. 100% pa hofer elektronika ni za tiste, ki ne vedo kaj kupujejo ter rabijo bolj strokovno pomoč. (ampak je tudi v nekaterih trgovinah bl klavrna:'( )

kitewing ::

Pri nakupu fotoaparata so vedno najpomembnejši mega piksli! Če jih ima 10 ali več je sigurno dober aparat...
Nagradno vprašanje: Zakaj dela Canon s 4Mpix boljše slike?

Velja rek: Nisem tako bogat, da bi kupoval poceni.

OZZY ::

Pri nakupu fotoaparata so vedno najpomembnejši mega piksli! Če jih ima 10 ali več je sigurno dober aparat...
Nagradno vprašanje: Zakaj dela Canon s 4Mpix boljše slike?

Velja rek: Nisem tako bogat, da bi kupoval poceni.


Več pixlov ma boljši je...NI čisto res.
Go with the flow.

opeter ::

Pri nakupu fotoaparata so vedno najpomembnejši mega piksli! Če jih ima 10 ali več je sigurno dober aparat...
Nagradno vprašanje: Zakaj dela Canon s 4Mpix boljše slike?

Velja rek: Nisem tako bogat, da bi kupoval poceni.


Več pixlov ma boljši je...NI čisto res.


Emm, si prebral drugi del?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kupil monitor za 5dni.......

Oddelek: Loža
251464 (758) Okapi
»

top shop - šivalni stroj

Oddelek: Loža
175607 (5171) mihec87
»

Pazite se USB-ključev (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
5811227 (10830) mirkuma
»

Digitalni fotoaparat KOLIKO?

Oddelek: Kaj kupiti
71110 (1015) Matty
»

Digitalni fotoaparat HP 945

Oddelek: Kaj kupiti
291748 (1407) BlueSky

Več podobnih tem